I pokolenie

1 – Henryk Karol hr. Grocholski h. Syrokomla ur. 1982

II pokolenie

2 – Piotr Andrzej hr. Grocholski h. Syrokomla ur. 1938
3 – Anna Woźniakowska h. Prawdzic ur. 1956

III pokolenie

4 – Adam Remigiusz hr. Grocholski h. Syrokomla ur. 1888 zm. 1965
5 – Barbara ks. Światopełk-Czetwertyńska h. Pogoń Ruska ur. 1900 zm. 1970
6 – Jacek Woźniakowski h. Prawdzic ur. 1920
7 – Maria Karolina hr. Plater-Zyberk h. Plater ur. 1925

IV pokolenie

8 – Tadeusz hr. Grocholski h. Syrokomla 1839 – 1913
9 – Zofia hr. Zamoyska h. Jelita 1866 – 1957
10 – Seweryn ks. Światopełk-Czetwertyński h. Pogoń Ruska 1873 – 1945
11 – Zofia Barbara hr. Przeździecka 1879 – 1949
12 – Henryk Woźniakowski h. Prawdzic
13 – Janina Wanda Pawlikowska h. Cholewa 1895 – 1972
14 – Ignacy hr. Plater Zyberk h. Plater 1893 – 1973
15 – Róża hr. Czapska h. Leliwa 1901 – 1986

V pokolenie

16 – Henryk Grocholski h. Syrokomla 1802 – 1866
17 – Franciszka-Xawera Brzozowska h. Belina 1807 – 1872
18 – Stanisław-Kostka hr. Zamoyski h. Jelita 1820 – 1889
19 – Rozalia Róża hr. Potocka h. Pilawa 1831 – 1890
20 – Włodzimierz Ludwik Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński h. Pogoń Ruska 1837-1918
21 – Maria Wanda Felicja hr. Uruska h. Sas 1853-1931
22 – Gustaw Karol Józef hr. Przeździecki 1850 – 1909
23 – Adolfina Maria hr. Hutten-Czapska h. Leliwa
24 – Marcjan Woźniakowski h. Prawdzic
25 – Maria Rodakowska
26 – Jan Gwalbert Aleksander Pawlikowski h. Cholewa 1860 – 1939
27 – Wanda Abramowicz
28 – Teofil Stanisław Plater-Zyberk h. Plater 1862 – 1917
29 – Jadwiga Maria Chrapowicka h. Gozdawa 1863 – 1942
30 – Jerzy hr. Czapski h. Leliwa 1861 – 1930
31 – Józefa hr. Thun und Hohenstein 1867 – 1903

VI pokolenie

32 – Michał Grocholski h. Syrokomla 1765 – 1833
33 – Anna Maria Ślizień h. Świat
34 – Karol Belina Brzozowski h. Belina 1779 – 1862
35 – Ksawera Trzecieska h. Strzemię 1775 – 1871
36 – Stanisław Franciszek Kostka hr. Zamoyski h. Jelita 1775 – 1856
37 – Zofia ks. Czartoryska h. Pogoń Litewska 1778 – 1835
38 – Przemysław hr. Potocki h. Pilawa 1804 – 1847
39 – Teresa ks. Sapieha h. Lis 1811 – 1895
40 – Kalikst ks. Światopełk-Czetwertyński h. Pogoń Ruska 1809 – 1888
41 – Zofia Kropińska h. Sulima Kropiński 1819-1839
42 – Seweryn Maciej Leon hr. Uruski h. Sas Uruski 1817-1890
43 – Herrancja Ermancja Ermania hr. Bawół Tyzenhaus 1822-1891
44 – Alexander Narcyz Karol hr. Pierzchała-Przeździecki h. Pierzchała 1814-1871
45 – Maria Anna Waleria hr. Tyzenhaus h. Bawół 1823-1890
46 – Adolf Hutten Czapski hr. Hutten
47 – Salomea Górska
48 – Ignacy Woźniakowski
49 – Helena Dąbska h. Godziemba
50 – Henryk Rodakowski 1823-1894
51 – Kamila von Salzgeber
52 – Mieczysław Pawlikowski h. Cholewa 1834 – 1903
53 – Helena hr.Dzieduszycka h. Sas 1837 – 1918
54 – Michał Abramowicz
55 – ? Raabe
56 – Henryk Wacław Ksawery hr. Plater-Zyberk h. Plater 1811 – 1903
57 – Adelajda Adela von Keller 1817 – 1885
58 – Ignacy Antoni Chrapowicki h. Gozdawa 1817-1893
59 – Salomea Czechowicz
60 – Emeryk Zachariasz hr. Hutten – Czapski h. Leliwa 1828 – 1896
61 – Elżbieta Karolina bar. Meyendorff 1833 – 1916
62 – Fryderyk Franciszek Józef hr. Thun und Hohenstein 1810 – 1881
63 – Leopoldyna hr. Lamberg 1825 – 1902

VII pokolenie

64 – Marcin Grocholski h. syrokomla 1727 – 1807
65 – Cecylia Myszka-Chołoniewska h. Korczak
66 – Rafał Ślizień
67 – Tekla Ślizień
68 – Felix Brzozowski h. Belina
69 – Tekla Sobańska h. Junosza
70 – Antoni Trzecieski
71 – Marianna Gadomska
72 – Andrzej hr. Zamoyski h. Jelita 1716 – 1792
73 – Konstancja ks. Czartoryskaca h. Pogoń Litewska 1739 – 1797
74 – Adam Kazimierz Joachim ks. Czartoryski Pogoń Litewska 1734 – 1823
75 – Izabela Elżbieta Dorota hr. Flemming h. Flemming 1746 – 1835
76 – Antoni Norbert Robert hr. Potocki h. Pilawa (Złota) 1780 – 1850
77 – Rozalia Róża hr. Potocka h. Pilawa (Srebrna) 1780 – 1862
78 – Mikołaj ks. Sapieha h. Lis 1779 – 1843
79 – Idalia hr. Potocka 1793 – 1859
80 – Ludwik ks. Światopełk-Czetwertyński h. Pogoń Ruska 1775-1844
81 – Małgorzata Idalia Grocholska h. Syrokomla 1782-1846
82 – Ludwik Kropiński h. Sulima 1767 – 1844
83 – Aniela Błędowska h. Półkozic
84 – Kajetan Uruski h. Sas
85 – Julia Wanda Julianna hr. Potocka h. Pilawa 1788-1876
86 – Adolf Rudolf hr. Tyzenhaus h. Bawół
87 – Genowefa Pusłowska h. Szeliga
88 – Konstanty hr. Przeździecki h. Pierzchała 1782-1856
89 – Adelaida Adela Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
90 – Konstanty hr. Tyzenhaus h. Bawół 1786-1853
91 – Waleria Wańkowicz h. Lis
92 – Stanisław hr. Hutten – Czapski h. Leliwa 1779 – 1844
93 – Zofia Obuchowicz h. Obuchowicz
94 – Hipolit Górski h. Nałęcz
95 – Barbara Szemioth 1803 – 1899
96 – Ignacy Woźniakowski
97 – Apolonia Rogoyska
98 – Karol Dąbski h. Godziemba 1792-1869
99 – Emilia Żeleńska h. Ciołek
100 – Paweł Rodakowski
101 – Maria Singer
102 – ??
103 – ??
104 – Gwalbert Józef Pawlikowski h. Cholewa 1793-1852
105 – Henryka Dzieduszycka h. Sas 1798-1877
106 – Eugeniusz Dzieduszycki h. Sas 1801-1857
107 – Helena Paszkowska h. Zadora
108 – ??
109 – ??
110 – ??
111 – ??
112 – Michał Plater 1777 – 1862
113 – Izabela Helena Syberg Wischling (Zyberg zu Wischling) 1785 – 1849
114 – Teodor hr. Keller
115 – Zofia hr. Borch h. Trzy Kawki
116 – Eustachy Chrapowicki h. Gozdawa
117 – Amelia Górska h. Nałęcz
118 – ??
119 – ??
120 – Karol Józef Hutten – Czapski h. Leliwa 1778 – 1836
121 – Fabianna Obuchowicz h. Obuchowicz 1794 (?) – 1876
122 – Jerzy von Meyendorff 1795 – 1863
123 – Zofia hr. Stackelberg 1807 – 1891
124 – Franciszek Antoni hr. Thun und Hohenstein 1786 – 1873
125 – Maria Teresa BrÜhl h. Brühl 1784 – 1844
126 – Edward hr. Lamberg 1799 – 1825
127 – Karolina hr. Sternberg (1804 – ?) 2 voto Karl hr. Bigot de St. Quentin

VIII pokolenie

128 – Michał Grocholski 1704 – 1770
129 – Anna Radzimińska
130 – Adam Chołoniewski 1706 – 1772
131 – Salomea Kątska (Kącka) h. Brochwicz
132 – Józef Ślizień
133 – Zuzanna Kwaśniewska
134 – Stefan Ślizień
135 – Zofia ks. Światopełk-Czetwertyńska
136 – Ignacy Brzozowski h. Belina
137 – Wiktoria Trembińska
138 – Kajetan Sobański h. Junosza 1722-1798
139 – Petronella Solecka
140 – Kazimierz Trzecieski
141 – Zofia de Jazy Komornicka
142 – Maciej Gadomski
143 – Magdalena Niewiadomska
144 – Michał Zdzisław Saryusz Zamoyski h. Jelita
145 – Anna Teresa Działyńska h. Ogończyk 1683-1719
146 – Stanisław ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska ca 1706 – 1766
147 – Anna Józefa Rybińska h. Wydra
148 – August Aleksander ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska 1697 – 1782
149 – Maria Zofia Marianna Sieniawska h. Leliwa 1699-1771
150 – Jerzy Jan Detlof Flemming h. Flemming 1699-1771
151 – Konstancja (Antonina?) ks. Czartoryska h. Pogoń Litewska 1728-1746
152 – Józef Makary Potocki h. Pilawa (Złota)
153 – Ludwika ks. Lubomirska h. Śreniawa (Drużyna)
154 – Szczęsny (Feliks) Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1752 – 1805
155 – Józefa Amelia Amalia Wandalin- Mniszech h. Kończyc 1752 – 1798
156 – Franciszek Ksawery ks. Sapieha h.Lis
157 – Teresa Suffczyńska h. Szeliga ca 1744 – 1827
158 – Szczęsny (Feliks) Potocki 1752 – 1805
159 – Józefa Amelia Mniszech 1752 – 1798
160 – Janusz (Jan Tomasz?) ks. Światopełk-Czetwertyński 1743 – 1813
161 – Joanna ks. Jabłonowska h. Prus (III) ur.1753
162 – Marcin Grochowski h. syrokomla 1727 – 1807
163 – Cecylia Myszka-Chołoniewska h. Korczak
164 – Stanisław Kropiński h. Sulima ca 1714 – 1773
165 – Zuzanna Orzeszko
166 – Tadeusz Błędowski h. Półkozic
167 – Antonina Czosnowska h. Pierzchała (Kolumna)
168 – Maciej Uruski h. Sas
169 – Antonina Benoe h. Taczała
170 – Seweryn Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1762 – 1829
171 – Anna Teofila ks. Sapieha h. Lis 1758 – 1813
172 – Ignacy Tyzenhaus h. Bawół
173 – Marianna Maria Przeździecka h. Pierzchała (Roch III)
174 – Wojciech Pusłowski h. Szeliga 1762 – 1833
175 – Józefa ks. Drucka-Lubecka h. Druck
176 – Michał Przeździecki h. Pierzchała (Roch III) 1747-1799
177 – Marianna Maria Mostowska h. Dołęga
178 – Filip-Nereusz Olizar –Wołczkiewicz h. Chorągwie
179 – Ludwika Niemirowicz- Szczyt h. Jastrzębiec
180 – Ignacy Tyzenhaus h. Bawół
181 – Marianna Maria Przeździecka h. Pierzchała (Roch III)
182 – Antoni Wańkowicz h. Lis
183 – Anna hr. Sułtan
184 – Franciszek Stanisław Kostka Hutten-Czapski h. Leliwa 1725-1802
185 – Weronika Joanna ks. Radziwiłł h. Trąby ur. 1754
186 – Michał Obuchowicz h. Obuchowicz
187 – Franciszka Rzewuska
188 – Ludwik Górski h. Nałęcz
189 – Kunegunda Billewicz h. Mogiła
190 – Tadeusz Szemioth
191 – Aniela Koszczyc
192 – Tomasz Woźniakowski h. Prawdzic
193 – Teresa Smoleńska
194 – ??
195 – ??
196 – Roch Jan Stanisław Dąmbski z Dąbia 1758-1821
197 – Magdalena Staniszewska h. Pobóg ca 1760 – 1819
198 – ??
199 – ??
200 – Franciszek Rodakowski
201 – Justyna Ziołuska
202 – ??
203 – ??
204 – ??
205 – ??
206 – ??
207 – ??
208 – Józef Benedykt Pawlikowski h. Cholewa 1770-1830
209 – Franciszka Rokicka h. Rogala
210 – Wawrzyniec Marcin hr. Dzieduszycki h. Sas 1772 – 1836
211 – Anastazja hr. Mier h. Mier
212 – Wawrzyniec Marcin hr. Dzieduszycki h. Sas 1772 – 1836
213 – Anastazja hr. Mier h.Mier
214 – ??
215 – ??
216 – ??
217 – ??
218 – ??
219 – ??
220 – ??
221 – ??
222 – ??
223 – ??
224 – Kazimierz Konstanty hr.Plater h. Plater 1749 – 1807
225 – Izabela Ludwika Borch h. Trzy Kawki 1752-1813
226 – Jan Tadeusz Syberg zu Wischling 1739-1806
227 – Ludwika von Kleist
228 – Krzysztof Keller
229 – Amalia hr. Sayn-Wittgenstein-Berleburg
230 – Michał Jan hr. Borch h. Trzy Kawki 1751 – 1810
231 – Eleonora Krystyna hr. Braun h. Browne 1766-1844
232 – Józef Chrapowicki h. Gozdawa ca 1747 – 1812
233 – Magdalena ks. Ogińska h. Oginiec
234 – Stanisław August Górski z Góry h. Nałęcz
235 – Anna Szczyt
236 – ??
237 – ??
238 – ??
239 – ??
240 – Franciszek Stanisław Kostka Czapski h. Leliwa 1730 – 1802
241 – Weronika Joanna ks. Radziwiłłówna h. Trąby ur. 1754
242 – Michał Obuchowicz h. Obuchowicz
243 – Franciszka Rzewuska
244 – Gerhard Kazimierz von Meyendorff 1749 – 1813
245 – Anna Katarzyna von Negesach 1771 – 1840
246 – Gustaw Ernest hr. Stackelberg 1766 – 1850
247 – Karolina hr. Ludolf 1785 – 1868
248 – Wacław Józef Jan hr. Thun und Hohenstein 1737 – 1796
249 – Maria Anna hr. Kolowrath – Liebsteinsky 1750-1828
250 – Alojzy Fryderyk hr. Brühl h. Brühl 1739 – 1793
251 – Józefa hr. Schafgotsch (Schaafgotsch?)
252 – Jan Nepomuk hr. Lamberg 1764 – 1828
253 – Maria Ernestyna hr. Salm – Neuburg
254 – ??
255 – ??

IX pokolenie

256 – Ludwik Grocholski herbu Syrokomla
257 – Justyna Leniewicz herbu Półkozic
258 – Michał Radzimiński herbu Lubicz
259 – Małgorzata Kamińska herbu Ślepowron
260 – Jan Myszka Chołoniewski herbu Korczak
261 – Konstancya Szczeniowska herbu Paprzyca
262 – Marcin Kątski herbu Brochwicz
263 – Barbara de Boyen herbu własnego
264 – Michał Ślizień herbu Ślizień
265 – Bohuszewiczówna herbu Gozdawa
266 – Kwaśniewski herbu Nałęcz
267 – ??
268 – Michał Adam Ślizień herbu Ślizień
269 – Eleonora Chłusowiczówna
270 – Włodzimierz Czetwertyński herbu Pogoń Ruska
271 – Aniela Czermińska
272 – Wojciech Brzozowski herbu Belina
273 – Marianna Gosławska h. Nałęcz
274 – Dominik Trembiński herbu Rogala
275 – Anna Sławska herbu Mora
276 – Wojciech Sobański herbu Junosza
277 – Maryanna Wierzbicka herbu Radwan
278 – Solecki herbu Ostoja
279 – Andronowska
280 – Michał Trzecieski herbu Strzemię
281 – Krystyna Romerówna herbu Przerwa
282 – Hieronim de Jazy Komornicki herbu Gryf II
283 – Marya de Ligęza Znamirowska herbu Półkozic
284 – Szymon Gadomski herbu Rola
285 – Małgorzata Studnicka herbu Gryf I
286 – Niewiadomski herbu Dołęga
287 – ??
288 – Marcin Zamoyski herbu Jelita 1626 – 1689
289 – Anna Trach-Gnińska herbu Trach ca 1654 – 1704
290 – Tomasz Działyński herbu Ogończyk
291 – Teresa Bielińska herbu Junosza
292 – Józef ks. Czartoryski herbu Pogoń Litewska ca 1668 – 1750
293 – Teresa Denhoff herbu Denhoff
294 – Jakub Zygmunt Rybiński herbu Wydra ca 1706 – 1725
295 – Helena Joanna Grad-Potocka h. Śreniawa
296 – Kazimierz Czartoryski herbu Pogoń 1674 – 1741
297 – Izabella Morsztyn herbu Leliwa 1671 – 1758
298 – Adam Mikołaj Sieniawski herbu Leliwa 1666 – 1726
299 – Elżbieta Helena Izabela Lubomirska herbu Śreniawa (Drużyna) 1669 – 1729
300 – Henryk Heino Flemming herbu Flemming
301 – Dorota Elżbieta von Pfuhlen
302 – Fryderyk Michał ks. Czartoryski herbu Pogoń 1696 – 1775
303 – Eleonora Monika Waldsztejn 1707-1795
304 – Józef Potocki herbu Pilawa ca 1695 – 1764
305 – Pelagia Potocka herbu Pilawa (Srebrna)
306 – Stanisław Lubomirski herbu Śreniawa (Drużyna) 1704 – 1793
307 – Ludwika Honorata Pociejówna herbu Waga
308 – Franciszek Salezy Potocki herbu Pilawa (Srebrna) 1700 – 1772
309 – Anna Potocka herbu Pilawa (srebrna) ca 1722 – 1772
310 – Jerzy Wandalin Józef Mniszech herbu Kończyc 1715 – 1778
311 – Maria Amelia von Brühl herbu Brühl 1736 – 1772
312 – Ignacy Piotr Sapieha herbu Lis 1701 – 1758
313 – Anna Krasicka herbu Rogala 1707 – 1751
314 – Kazimierz Suffczyński herbu Szeliga
315 – Domicella Kuropatnicka h. Nieczuja
316 – Franciszek Salezy Potocki herbu Pilawa
317 – Anna Potocka herbu Pilawa
318 – Jerzy August Mniszech herbu Kończyc
319 – Marya Amelia von Brühl herbu własnego
320 – Felicjan Stefan ks. Światopełk – Czetwertyński h. Pogoń Ruska
321 – Katarzyna Bożeniec – Jełowicka h. Jełowicki
322 – Dymitr Aleksander Hipolit ks. Jabłonowski h. Prus 1706 – 1788
323 – Józefa Mycielska h. Dołęga
324 – Michał Grocholski h. Syrokomla
325 – Anna Radzimińska h. Lubicz
326 – ??
327 – ??
328 – Piotr Kropiński h. Sulima ca 1694 – 1732
329 – Anna Laskowska
330 – ??
331 – ??
332 – Michał Błędowski h. Półkozic
333 – Anna Strutyńska h. Sas
334 – Jan Antoni Czosnowski h. Pierzchała(Kolumna) 1724
335 – Teresa Garczyńska h. Garczyński
336 – Jan Uruski h. Sas
337 – Konstancja Bąkowska h. ?
338 – Stanisław Benoe h. Taczała
339 – Magdalena Marianna Żochowska
340 – Józef Potocki h. Srebrna Pilawa ca 1737 – 1802
341 – Anna Teresa ks. Ossolińska h. Topór 1746 – 1810
342 – Aleksander Michał Paweł ks. Sapieha h. Lis 1730 – 1793
343 – Agnieszka Magdalena Anna ks. Lubomirska h. Śreniawa(Drużyna) 1739 – 1780
344 – Michał Tyzenhauz h. Bawół
345 – Barbara zu Wischling Zyberk
346 – Antoni Przeździecki h. Pierzchała (Roch III) 1718-1772
347 – Katarzyna ks. Ogińska h. Oginiec
348 – Franciszek Pusłowski h. Szeliga
349 – Salomea Grabowska
350 – Franciszek ks. Drucki – Lubecki h. Druck 1741-1806
351 – Genowefa Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie 1748-1784
352 – Antoni Przeździecki h. Pierzchała (Roch III) 1718-1772
353 – Katarzyna ks. Ogińska h. Oginiec
354 – Paweł Michał Mostowski h. Dołęga
355 – Anna Rozalia Hilzen h. Hilzen
356 – Onufry Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie
357 – Marianna Róża Rozalia Korzeniowska h. Lis
358 – Krzysztof Niemirowicz- Szczyt h. Jastrzębiec
359 – Józefa hr. Butlerówna h. Butler
360 – ??
361 – ??
362 – ??
363 – ??
364 – ??
365 – ??
366 – Stanisław Sołtan h. Sołtan 1756-1836
367 – Franciszka Teofila Teofila ks. Radziwiłł h. Trąby
368 – Ignacy Hutten – Czapski h. Leliwa ca 1707 – 1746
369 – Teofila Konopacka h. Konopacki
370 – Michał Kazimierz ks. Radziwiłł h. Trąby 1702-1762
371 – Anna Ludwika Mycielska h. Dołęga 1729 – 1771
372 – Józef Obuchowicz h. Obuchowicz
373 – Franciszka Günther
374 – Stanisław Ferdynand Beydo- Rzewuski h. Krzywda 1737-1786
375 – Katarzyna Karolina Konstancja ks. Radziwiłł h. Trąby 1740-1789
376 – Michał Górski h. Nałęcz ca 1713 – 1776
377 – Teresa Nagurska
378 – ??
379 – ??
380 – ??
381 – ??
382 – ??
383 – ??
384 – ??
385 – ??
386 – ??
387 – ??
388 – ??
389 – ??
390 – ??
391 – ??
392 – Roch Roch Dąmbski z Dąbia h. Godziemba ca 1722 – 1759
393 – Karolina Joanna Konstancja Wielowiejska h. Półkozic 1687-1804
394 – Marcin Marian Staniszewski
395 – Antonina Gawrońska h. Rawicz
396 – ??
397 – ??
398 – ??
399 – ??
400 – ??
401 – ??
402 – ??
403 – ??
404 – ??
405 – ??
406 – ??
407 – ??
408 – ??
409 – ??
410 – ??
411 – ??
412 – ??
413 – ??
414 – ??
415 – ??
416 – Józef Pawlikowski h. Cholewa
417 – Marianna Kwiatkowski
418 – ??
419 – ??
420 – Tadeusz Gerwazy hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas 1724 – 1777
421 – Salomea Józefa Biberstein-Trembińska h. Rogala 1718-1787
422 – Jan hr. Mier h. Mier ca 1748 – 1790
423 – Marianna hr. Tarnowska h. Leliwa /1748
424 – ??
425 – ??
426 – ??
427 – ??
428 – ??
429 – ??
430 – ??
431 – ??
432 – ??
433 – ??
434 – ??
435 – ??
436 – ??
437 – ??
438 – ??
439 – ??
440 – ??
441 – ??
442 – ??
443 – ??
444 – ??
445 – ??
446 – ??
447 – ??
448 – Konstanty Ludwik hr. Plater z Broelu h. Plater 1722 – 1778
449 – Augusta ks. Ogińska h. Oginiec 1724-1791
450 – Jan Andrzej Józef Borch h. Trzy Kawki 1713-1780
451 – Ludwika Anna zu Wischling Zyberk h. von Syberg
452 – Jozafat zu Wischlig Zyberg +1776
453 – Magdalena von Budberg Bonninghausen
454 – ??
455 – ??
456 – ??
457 – ??
458 – ??
459 – ??
460 – Jan Andrzej Józef Borch h. Trzy Kawki 1713-1780
461 – Ludwika Anna zu Wischling Zyberk h. von Syberg
462 – Jerzy Georg Bron h. Browne
463 – Eleonore Christine von Mengden
464 – Eustachy Chrapowicki h. Gozdawa ca 1735 – 1791
465 – Teresa Szczyt
466 – Józef ks. Ogiński h. Oginiec 1713-1776
467 – Apolonia Wyhowski
468 – Michał Górski z Góry h. Nałęcz ca 1713 – 1776
469 – Teresa Nagurska
470 – ??
471 – ??
472 – ??
473 – ??
474 – ??
475 – ??
476 – ??
477 – ??
478 – ??
479 – ??
480 – ??
481 – ??
482 – ??
483 – ??
484 – ??
485 – ??
486 – Stanisław Ferdynand Rzewuski h. Krzywda 1737 – 1786
487 – Katarzyna Karolina ks. Radziwiłł h. Trąby 1740 – 1789
488 – ??
489 – ??
490 – ??
491 – ??
492 – ??
493 – ??
494 – ??
495 – ??
496 – ??
497 – ??
498 – ??
499 – ??
500 – Henryk hr. Brühl h. Brühl 1700 – 1763
501 – Marianna Maria Anna Kolowrath
502 – Franciszek Salezy Potocki herbu Pilawa (Srebrna) 1700 – 1772
503 – Anna Potocka h. Pilawa (Srebrna)
504 – ??
505 – ??
506 – ??
507 – ??
508 – ??
509 – ??
510 – ??
511 – ??
512 – ??
513 – ??

X pokolenie

514 – Augustyn Leniewicz
515 – Zuzanna Krupska
544 – Jan Brzozowski h. Belina
545 – ? ?
552 – Józef Sobański
553 – Elżbieta Mokrzycka
576 – Zdzisław Michał Jan Zamoyski h. Jelita
577 – Anna Zofia Lanckorońska h. Zadora
578 – Jan Trach-Gniński h. Trach 1617 – 1685
579 – Dorota Jaskólska h. Leszczyc
580 – Adam z Działynia Działyński h. Ogończyk
581 – Katarzyna Zofia Wielkiego i Małego Kobierzycka h. Pomian
582- Franciszek Jan Bieliński h. Junosza
583 – Anna Zofia Akerstoff h. Ackerstoffen
584 – Jan Karol ks. Czartoryski na Korcu i Oleksińcach h. Pogoń Litewska
585 – Magdalena Konopacka h. Konopacki
586 – Władysław Denhoff h. Denhoff
587 – Konstancja Słuszka h. Ostoja ca
588 – Jerzy Rybiński h. Wydra
589 – Beata Rowińska
590 – Jerzy Grad – Potocki h. Śreniawa
591 – Aleksandra Rościszewska
592 – Michał Jerzy ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska 1621-1692
593 – Joanna Olędzka h. Rawicz
594 – Jan Andrzej hr. Morsztyn h. Leliwa 1621-1693
595 – Katarzyna mrgr. de Huntlej Bydant-Gordon h. Bydant
596 – Mikołaj Hieronim Sieniawski h. Leliwa 1645 – 1683
597 – Cecylia Maria ks. Radziwiłł h. Trąby
598 – Stanisław Herakliusz ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
599 – Zofia Izabela Opalińska h. Łodzia 1642 – 1683
600 – 603 – ??
604 – Kazimierz ks. Czartoryski herbu Pogoń Litewska 1674 – 1741
605 – Izabela hr. Morsztyn herbu Leliwa 1671 – 1758
606 – 607 – ??
608 – Aleksander Jan Potocki h. Pilawa (Złota)
609 – Teresa Tarło h. Topór
610 – Jerzy Potocki h. Pilawa (Srebrna)
611 – Konstancja Drucka-Podbereska h. Druck
612 – Jerzy Aleksander Michał ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna) 1666 – 1735
613 – Joanna Karolina hr. Stärtzhausen
614 – Antoni Pociej h. Waga
615 – Rozalia Zahorowska zm. ok. 1761
616 – Józef Potocki h. Pilawa ( Srebrna)
617 – Teofila Teresa Cetner h. Przerowa
618 – Stanisław Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1698 – 1760
619 – Marianna Tuczapska – Łaszcz h. Prawdzic
620 – Józef Antoni Mniszech h. Kończyc 1670 – 1747
621 – Konstancja Tarło h. Topór
622 – Henryk hr. Brühl h. Brühl 1700 – 1763
623 – Marianna Maria Anna Kolowrath
624 – Władysław Józef Józefat Sapieha h. Lis 1652 – 1733
625 – Krystyna ks. Sanguszko- Kowelska h. Pogoń Litewska 1679 – 1756
626 – Karol Aleksander hr. Krasicki h. Rogala
627 – Eleonora Anna Beydo- Rzewuska h. Krzywda
630 – Józef Kuropatnicki h. Nieczuja
631 – Teresa Zuzanna Kurdwanowska h. Półkozic
640 – Stefan ks. Światopełk – Czetwertyński h. Pogoń Ruska
641 – Zofia Pepłowska
642 – Mikołaj Bożeniec – Jełowicki h. Jełowicki
643 – Franciszka ks. Czetwertyńska
644 – Jan Stanisław Jabłonowski, Maryampolu i Podkarmieniu h. Prus (III) 1669-1731
645 – Joanna mrgr. de Béthune
646 – Maciej Mycielski h. Dołęga 1690 – 1747
647 – Weronika Konarzewska h. Tumigrała 1699 – 1762
648 – 663 – ??
664 – Andrzej Błędowski h. Półkozic
665 – Franciszka Horbowska h. Korczak
666 – 667 – ??
668 – Antoni Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
669 – Anna Mańczukiewicz
670 – Stefan Garczyński h. Garczyński
671 – Zofia Tuchołka h. Korzbok
672 – Marcin Uruski h. Sas
673 – N. Gołaszewski
674 – 675 – ??
676 – Karol Benoë h. Taczała
677 – ??
678 – 679 – ??
680 – Stanisław Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1698 – 1760
681 – Helena Zamoyska h. Jelita 1717-1761
682 – Józef ks. Ossoliński h. Topór 1707 – 1780
683 – Teresa Stadnicka h. Śreniawa (Drużyna) 1717 – 1776
684 – Kazimierz Leon Karol Sapieha h. Lis 1697 – 1738
685 – Karolina Teresa Pia ks. Radziwiłł h. Trąby 1707 – 1765
686 – Antoni Benedykt ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
687 – Anna Zofia Ożarowska h. Rawicz
688 – Benedykt Tyzenhauz h. Bawół
689 – Anna Apolonia Biegańska h. Prawdzic
690 – Jozafat zu Wischlig Zyberg +1776
691 – Magdalena von Budberg Bonninghausen
692 – Krzysztof Przeździecki h. Pierzchała (Roch III)
693 – Konstancja Aleksandra Kamińska
694 – Józef Tadeusz ks. Ogiński h. Oginiec 1700-1736
695 – Anna ks. Korybut- Wiśniowiecka h. Korybut1695-1732
696 – Józef Dominik Pusłowski h. Szeliga
697 – Anna Olszewska
699 – ??
700 – Józef ks. Drucki – Lubecki h. Druck
701 – Wiktoria Skirmunt
702 – Onufry Olizar -Wołczkiewicz h. Chorągwie
703 – Marianna Róża Rozalia Korzeniowska h. Lis
708 – Bogdan Mostowski
709 – Ludwika Kruszyńska h. Prawdzic
710 – Jan August Hilzen h. Hilzen 1702-1767
711 – Konstancja Plater h. Plater
712 – Józef Olizar -Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
714 – Samuel Antoni Korzeniowski h. Lis
715 – Izabela Czarnecka h. Prus (III)
716 – Jan Niemirowicz- Szczyt h. Jastrzębiec
717 – Ludwika Pac h. Gozdawa
718 – Józef hr. Butler h. Butler
719 – Teresa Urbańska h. Nieczuja
732 – Stanisław Sołtan h. Sołtan 1698-1758
733 – Helena Römer h. Romer
734 – Stanisław ks. Radziwiłł h. Trąby 1722-1787
735 – Karolina Pociej h. Waga 1732-1776
736 – Jan Chryzostom Hutten – Czapski h. Leliwa 1656 – 1716
737 – Ludwika Rudnicka h. Nałęcz
738 – Stanisław Aleksander Konopacki h. Konopacki
739 – ??
740 – Karol Stanisław ks. Radziwiłł h. Trąby 1669 – 1719
741 – Anna Katarzyna ks. Sanguszko- Kowelska h. Pogoń Litewska 1676-1746
742 – Maciej Mycielski h. Dołęga 1690 – 1747
743 – Weronika Konarzewska h. Tumigrała 1699 – 1762
748 – Wacław Beydo- Rzewuski h. Krzywda 1706-1779
749 – Anna ks. Lubomirska h. Śreniawa (Drużyna)
750 – Michał K Kazimierz ks. Radziwiłł h. Trąby 1702-1762
751 – Urszula Franciszka ks. Korybut- Wiśniowieck h. Korybut 1705-1753
752 – Antoni Andrzej Górski h. Nałęcz ca 1682 – 1736
753 – Krystyna Kunegunda Billewicz
754 – 783 – ??
784 – Stanisław Dąmbski h. Godziemba
785 – Marianna Anna Marcyanna Teofila Tęgoborska
786 – Aleksander Wielowieyski
787 – Janina Joanna Konstancja Russocka h. Zadora
788 – 839 – ??
840 – Jan Piotr Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas 1691 – 1743
841 – Rozalia Róża Marianna Lipska z Lipego h. Grabie
842 – Walerian Trembiński h. Rogala
843 – Ludwika Rostworowska h. Nałęcz
844 – Wilhelm Mier h. Mier
845 – Katarzyna Barbara Geschaw h. Geschaw
846 – Kajetan Amor hr. Tarnowski h. Leliwa
847 – Anastazja Anna Bogusz h. Półkozic 1710-/1796
848 – 895 – ??
896 – Jan Ludwik Plater h. Plater
897 – Rozalia Brzostowska h. Strzemię
898 – Józef Tadeusz ks. Ogiński h. Oginiec 1700 – 1736
899 – Anna ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut 1700 – 1732
900 – Jerzy Gotard Borch h. Trzy Kawki
901 – Ludwika von Stock
902 – Józefat zu Wischling Zyberk
903 – Magdalena von Budberg Bonninghausen
927 – ??
928 – Dominik Chrapowicki h. Gozdawa
929 – Rozalia Rypińska h. Radwan
930 – 931 – ??
932 – Karol ks. Ogiński h. Oginiec
933 – Rachela Teresa Wyhowska 1694 – 1739
934 – 971 – ??
972 – Wacław Rzewuski h. Krzywda 1706 – 1779
973 – Anna ks. Lubomirska h. Drużyna
974 – Michał Kazimierz ks. Radziwiłł h. Trąby 1702-1762
975 – Urszula Franciszka ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut 1705 – 1753
976 – 999 – ??
1.000 – Jan Maurycy Brühl h. Brühl
1.001 – Zofia von der Heyde
1.002 – 1.027 – ??

XI pokolenie

1.028 – 1.087 – ??
1.088 – Marcin Brzozowski h. Belina
1.089 – Anna Chotowska
1.090 – 1.151 – ??
1.152 – Jan Zamoyski h. Jelita
1.153 – Anna ks. Korybut-Wiśniowiecka h. Korybut
1.154 – Mikołaj Lanckoroński h. Zadora
1.155 – Anna Stanisławska
1.156 – Stanisław Trach – Gniński h. Trach
1.157 – Zofia Cielecka h. Zaremba
1.158 – Chryzostom Jaskólski h. Leszczyc
1.160 – Paweł Działyński h. Ogończyk
1.161 – Jadwiga Marianna Czarnkowska h. Nałęcz
1.162 – Stanisław Kobierzycki h. Pomian
1.163 – Zofia Parzniewska
1.164 – Wojciech Bieliński h. Junosza
1.165 – Elżbieta Błędowska h. Półkozic
1.167 – ??
1.168 – Mikołaj Jerzy ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
1.169 – Izabela de Korcz ks. Korecka h. Pogoń Litewska
1.170 – Jakub Oktawian Konopacki h. Konopacki
1.171 – Zofia Heidensztein
1.172 – Gerard Denhoff h. Denhoff 1589 – 1648
1.173 – ??
1.174 – Bogusław Bogdan Jerzy Słuszko h. Ostoja
1.175 – Anna Potocka h. Pilawa (Złota)
1.176 – Jakub h. Wydra Rybiński
1.177 – Beata Bychowska
1.179 – ??
1.180 – Wacław Grad – Potocki h. Śreniawa 1622 – 1696
1.181 – Katarzyna Morsztyn h. Leliwa
1.182 – Sebastian Rościszewski
1.183 – Barbara Morsztyn h. Leliwa
1.184 – Mikołaj Jerzy ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
1.185 – Izabela de Korcz ks. Korecka h. Pogoń Litewska
1.186 – Tomasz Olędzki
1.187 – ??
1.188 – Andrzej Morsztyn h. Leliwa
1.189 – Jadwiga Pobiedzińska
1.190 – Henryk mrgr. Gordon h. Bydant
1.191 – ??
1.192 – Adam Hieronim Sieniawski h. Leliwa
1.193 – Elżbieta Wiktoria Potocka h. Pilawa ( Srebrna)
1.194 – Aleksander Ludwik ks. Radziwiłł h. Trąby 1594 – 1654
1.195 – Maria Lukrecja mrgr. de Strozzi
1.196 – Jerzy Sebastian ks. Lubomirski h. Drużyna 1616 – 1667
1.197 – Konstancja Ligęza h. Półkozic
1.198 – Łukasz Opaliński h. Łodzia 1612 – 1662
1.199 – Izabela Tęczyńska h. Topór
1.200 – 1.215 – ??
1.216 – Paweł Potocki h. Pilawa (Złota)
1.217 – Eleonora Sołtykow
1.218 – Aleksander Tarło h. Topór
1.219 – Joanna Sternberg-Kostka h. Dąbrowa
1.220 – Feliks Felicjan Kazimierz Potocki h. Pilawa (Srebrna)
1.221 – Krystyna ks. Lubomirska h. Śreniawa (Drużyna)
1.222 – 1.223 – ??
1.224 – Aleksander Michał ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
1.225 – Katarzyna Anna Sapieha h. Lis
1.228 – Kazimierz Aleksander Pociej h. Waga 1666 – 1728
1.229 – Anna Teresa Worbek-Lettaw h. Lettaw
1.230 – 1.231 – ??
1.232 – Feliks Felicjan Kazimierz Potocki h. Pilawa (Srebrna)
1.233 – Krystyna ks. Lubomirska h. Śreniawa (Drużyna)
1.234 – Jan Józef Cetner h. Przerowa
1.235 – Zofia Anna Daniłowicz h. Sas
1.236 – Józef Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1673 – 1751
1.237 – Wiktoria Leszczyńska h. Wieniawa
1.238 – Aleksander Michał Łaszcz- Tuczapski h. Prawdzic
1.239 – ??
1.240 – Jerzy Jan Mniszech h. kończyc
1.241 – Anna Chodkiewicz h. Kościesza
1.242 – Stanisław Tarło h. Topór
1.243 – Teresa Dunin – Borkowska h. Łabędź
1.244 – 1.247 – ??
1.248 – Krzysztof Sapieha h. Lis 1623 – 1665
1.249 – Helena ks. Sołomerecka z Sołomierza
1.250 – Hieronim ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska 1651 – 1684
1.251 – Konstancja Sapieha h. Lis 1651 – 1691
1.252 – Adam Władysław hr. Krasicki h. Rogala
1.253 – Izabela Jeło – Malińska
1.254 – Michał Florian Beydo- Rzewuski h. Krzywda
1.255 – Anna Potocka h. Pilawa (Złota)
1.256
1.260 – Jan z Kuropatnik Kuropatnicki h. Nieczuja
1.261 – Antonina z Wilczewa Wilczewska h. Trzy radła
1.262 – Jan z Kurdwanowa Kurdwanowski h. Półkozic
1.263 – Barbara Teresa Aksak
1.279 – ??
1.280 – Mikołaj Adam ks. Światopełk – Czetwertyński h. Pogoń Ruska
1.281 – Konstancja Korwin – Kossakowska h. Ślepowron
1.282 – 1.283 – ??
1.284 – Józef Bożeniec – Jełowicki h. Jełowicki
1.285 – ??
1.286 – 1.287 – ??
1.288 – Stanisław Jan Jabłonowski h. Prus (III) 1634 – 1702
1.289 – Marianna Maria Anna Kazanowska h. Grzymała 1643 – 1687
1.290 – Franciszek mrgr. de Béthune
1.291 – Ludwika Maria mrgr. de la Grange d’Arquien
1.292 – Adam Jan Mycielski h. Dołęga
1.293 – Anna Niegolewska h. Grzymała
1.294 – Filip Konarzewski h. Tumigrała
1.295 – Teofila Taida Leszczyńska h. Wieniawa 1680 – 1757
1.296 – 1.327 – ??
1.328 – Remigian Błędowski h. Półkozic
1.329 – ??
1.330 – 1.335 – ??
1.336 – Wojciech Karol Stanisław Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
1.337 – Konstancja Słupecka h. Rawicz
1.338 – Mikołaj Szymon Mańczukiewicz
1.339 – Eufrozyna Nurkiewicz
1.340 – Damian Garczyński h. Garczyński
1.341 – Anna Radomicka
1.342 – Jan Franciszek Ignacy Tuchołka
1.343 – Marianna Lewald- Powalski
1.344 – Jan Teodor Uruski h. Sas
1.345 – N. Sługocka
1.346 – 1.361 – ??
1.362 – Michał Zdzisław Saryusz Zamoyski h. Jelita
1.363 – Anna Teresa Działyńska h. Ogończyk 1683- 1719
1.364 – Franciszek Maksymilian ks. Ossoliński h. Topór 1676 – 1756
1.365 – Katarzyna Miączyńska h. Suchekomnaty
1.366 – Kazimierz Antoni Stadnicki h. Śreniawa
1.367 – Dorota Skrzyńska h. Łabędź
1.368 – Aleksander Paweł Sapieha h. Lis 1672 – 1734
1.369 – Maria Katarzyna Krystyna mrgr. de Béthune
1.370 – Karol Stanisław ks. Radziwiłł h. Trąby 1669 – 1719
1.371 – Anna Katarzyna ks. Sanguszko- Kowalska h. Pogoń Litewska 1676 – 1746
1.372 – Jerzy Dominik ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
1.373 – Magdalena Tarło h. Topór
1.374 – Jerzy Marcin Ożarowski
1.375 – Konstancja Bobrownicka h. Doliwa
1.376 – Michał Jerzy Tyzenhaus h. Bawół
1.377 – Aleksandra Frąckiewicz- Radzimińska h. Brodzic
1.378 – Jan Kazimierz Biegański h. Prawdzic
1.379 – Katarzyna Aleksandra Kryszpin- -Kirszensztajn h. Kryszpin-Kirszensztein
1.386 – Krzysztof Kamieński
1.388 – Kazimierz Dominik ks. Ogiński h. Oginiec
1.389 – Eleonora Wojna
1.390 – Michał Serwacy ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1680-1743
1.391 – Katarzyna Dolska h. Dolski
1.400 – Bogdan Kazimierz ks. Drucki – Lubecki h. Druck
1.401 – N. Wojna
1.402 – 1.471 – ??
1.416 – Paweł Mostowski
1.417 – Katarzyna Dorpowska
1.418 – Walerian Kruszyński h. Prawdzic
1.419 – Joanna Kitnowska h. Cholewa
1.420 – Jerzy Konstanty Hilzen h. Hilzen
1.421 – Anna Schimmelpfenig
1.422 – Jan Ludwik Plater h. Plater
1.423 – Rozalia Brzostowska h. Strzemię
1.424 – Adam Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
1.428 – Jan Michał Korzeniowski h. Lis
1.429 – Aleksandra Borejko
1.430 – Marcin Czarnecki h. Prus (III)
1.431 – Marianna Hulewicz
1.432 – Krzysztof Benedykt Szczyt h. Jastrzębiec
1.433 – Anna -Kieżgajło Zawisza h. Łabędź
1.434 – Michał Kazimierz Pac h. Gozdawa
1.435 – Katarzyna Karaś h. Dąbrowa
1.436 – Marek Antoni hr. Butler h. Butler
1.437 – Franciszka Szczucki h. Trzaska
1.438 – Michał Urbański h. Nieczuja
1.439 – Elżbieta Dubrawski h. Sas
1.464 – Samuel Sułtan h. Sołtan 1654-1735
1.466 – Stefan Jerzy Römer h. Romer
1.467 – Helena Sulistrowski h. Lubicz
1.468 – Mikołaj Faustyn ks.Radziwiłł h. Trąby 1688-1746
1.469 – Barbara Kieżgajło- Zawisza 1690-1762
1.470 – Aleksander Pociej h. Waga
1.471 – Teresa Wojna
1.472 – Franciszek Mirosław Hutten – Czapski h. Leliwa
1.473 – Magdalena Guldenbalk von Holt h. Guldenbalk
1.474 – 1.479 – ??
1.476 – Jakub Oktawian Konopacki h. Konopacki
1.477 – Barbara Kostka h. Dąbrowa
1.480 – Michał Kazimierz ks. Radziwiłł h. Trąby 1635 – 1680
1.481 – Katarzyna Sobieska h. Janina 1634 – 1694
1.482 – Hieronim ks. Sanguszko- Kowalewski h. Pogoń Litewska 1651 – 1684
1.483 – Konstancja Sapieha h. Lis 1651 – 1691
1.484 – ?
1.496 – Stanisław Mateusz Beydo- Rzewuski h. Krzywda 1662-1728
1.497 – Ludwika Kunicka h. Bończa
1.498 – Józef ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna) 1676-1732
1.499 – Teresa Mniszech h. Kończyc
1.502 – Jan Antoni ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1678-1741
1.503 – Teofila Taida Leszczyński h. Wieniawa 1680-1757
1.504 – Rafał Jan Górski h. Nałęcz
1.505 – ??
1.506 – 1.567 – ??
1.568 – Aleksander Dąmbski h. Godziemba
1.569 – Anna Łubieńska h. Pomian
1.570 – Stanisław Tęgoborski
1.571 – ??
1.572 – Aleksander Wielowiejski
1.573 – Zuzanna Żeleński
1.574 – Jerzy Russocki h. Zadora
1.575 – Elżbieta Kępska
1.679 – ??
1.680 – Stanisław Dzieduszycki h. Sas 1662 – 1724
1.681 – Joanna Ustrzycka h. Przestrzał ur. 1691
1.682 – Józef Lipski h. Grabie
1.683 – Justyna Niedziacka- Fredro h. Bończa
1.684 – Marcin Trembiński h. Rogala
1.685 – Helena Trembiński h. Rogala
1.686 – Jan Wiktoryn Wiktor Rostworowski h. Nałęcz 1678-1742
1.687 – Salomea h. Grzymała Zbierzchowski
1.688 – Jan Mier
1.689 – Anna of Fronton Ross
1.690 – Tomasz Ernest Antoni Geschaw h. Geschaw
1.691 – Ewa Ossolińska h. Topór
1.692 – Aleksander Dominik Amor hr. Tarnowski de Tarnow et Czobor h. Leliwa 1668 – 1707
1.693 – Marianna Maria Dzieduszycka h. Sas
1.694 – Stanisław Bogusz h. Półkozic
1.695 – Aleksandra Odrzechowska h. Sas
1.696 – 1.791 – ??
1.792 – Jan Andrzej Plater
1.793 – Ludwika Maria Grothus h. Grothus
1.794 – Jan Władysław Brzostowski h. Strzemię 1646 – 1710
1.795 – Konstancja Mleczko h. Doliwa
1.796 – Kazimierz Dominik ks. Ogiński h. Ogiński
1.797 – Eleonora Wojna
1.798 – Michał Serwacy ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1680 – 1743
1.799 – Katarzyna ks. Dolska, Dąbrowicy i Komarnie h. Dolski
1.800 – Gedeon Borch h. Trzy Kawki
1.801 – Elżbieta Helena Plater
1.802 – 1.855 – ??
1.856 – Eustachy Chrapowicki h. Gozdawa
1.857 – Krystyna Łowejko h. Łowejko
1.858 – 1.863 – ??
1.864 – Bogusław ks. Ogiński h. Oginiec 1669 – 1730
1.865 – Elżbieta Eperyeszy
1.866 – Daniel Wyhowski
1.867 – ??
1.868 – 1.943 – ??
1.944 – Stanisław Mateusz Rzewuski h. Krzywda 1662 – 1728
1.945 – Ludwika Kunicka Wielkich h. Bończa
1.946 – Józef ks. Lubomirski h. Drużyna
1.947 – Teresa Mniszech h. Mniszech
1.948 – 1.949 – ??
1.950 – Jan Antoni ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1678 – 1741
1.951 – Teofila Taida Leszczyńska h. Wieniawa 1680 – 1757

XII pokolenie

2.304 – Jan Zamoyski h. Jelita
2.305 – Anna Gorzkowska
2.306 – Konstanty ks. Korybut-Wiśniowiecki h. Korybut
2.307 – Anna Elżbieta Świerszcz
2.308 – Stanisław Lanckoroński h. Zadora
2.309 – Elżbieta Herburt h. Herburt
2.310 – Kasper Stanisławski
2.311 – ??
2.312 – Jakub Gniński h. Trach
2.313 – Barbara Dziembowska
2.314 – Łukasz Cielecki h. Zaremba
2.315 – Katarzyna Passek- Stęgowska
2.320 – Mikołaj Działyński h. Ogończyk
2.321 – Katarzyna Dulska h. Przeginia
2.322 – Adam Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz 1555-1627
2.323 – Anna Elżbieta Zborowska h. Jastrzębiec
2.324 – Bartłomiej Kobierzycki Wielkiego i Małego h. Pomian
2.325 – Jadwiga Zofia Żerońska
2.326 – Krzysztof Parzniewski
2.330 – Baltazar Błędowski h. Półkozic
2.331 – Elżbieta Morsztyn h. Leliwa
2.336 – Jerzy ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
2.337 – Aleksandra Anna ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut
2.338 – Joachim ks. Korecki h. Pogoń Litewska
2.339 – Anna hr. Chodkiewicz h. Kościesza
2.340 – Maciej Konopacki h. Konopacki
2.341 – Elżbieta Dulska h. Przeginia
2.344 – Gerard Dönhoff h. Denhoff
2.345 – Małgorzata von Zweiffeln
2.348 – Aleksander Słuszka
2.349 – Zofia Konstancja Zenowicz
2.350 – Stefan Potocki h. Pilawa (Złota)
2.351 – Maria Mohiła
2.360 – Adam Grad-Potocki h. Śreniawa
2.361 – Zofia Przypkowska
2.362 – Stefan Morsztyn h. Leliwa
2.363 – Zuzanna Łaska h. Korab
2.366 – Maksymilian Morsztyn h. Leliwa
2.367 – Zofia
2.372 – Adam Olędzki
2.373 – ??
2.376 – Krzysztof Morsztyn h. Leliwa 1522 – 1600
2.377 – N. N.
2.378 – Gabriel Pobiedziński
2.379 – ?
2.380 – Henryk Gordon
2.384 – Prokop Sieniawski h. Leliwa
2.385 – Eufrozyna Anna hr. Chodkiewicz h. Kościesza
2.386 – Stanisław „Rewera” Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1579 – 1667
2.387 – Zofia Kalinowska h. Kalinowa
2.388 – Mikołaj Krzysztof „Sierotka”ks. Radziwiłł h. Trąby 1549 – 1616
2.389 – Elżbieta Eufemia ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut 1569 – 1589
2.390 – Pompejusz de Strozzi
2.391 – Eleonora Guerrieri
2.392 – Stanisław hr. Ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna) 1583 – 1649
2.393 – Zofia ks. Ostrogska h. Ostrogski
2.394 – Mikołaj Spytek Ligęza h. Półkozic
2.395 – Zofia Korwin-Krasińska h. Ślepowron (Korwin)
2.396 – Piotr Opaliński h. Łodzia 1586 – 1624
2.397 – Zofia Kostka h. Dąbrowa
2.398 – Jan Tęczyński h. Topór
2.399 – Dorota Mińska
2.432 – Stefan Potocki h. Pilawa (Złota)
2.433 – Maria Mohiła
2.434 – Piotr Sałtykow
2.435 – ??
2.436 – Piotr Aleksander Tarło h. Topór
2.437 – Jadwiga Zofia Lanckorońska na Włodzisławiu h. Zadora
2.438 – Franciszek Stanisław Sternberg-Kostka h. Dąbrowa
2.439 – Katarzyna Jadwiga Gułtowska
2.440 – Stanisław „Rewera” Potocki h. Pilawa Srebrna 1579 – 1667
2.441 – Zofia Kalinowska h. Kalinowa
2.442 – Jerzy Sebastian ks. Lubomirski h. Śreniawa Drużyna 1616 -1667
2.443 – Konstancja Ligęza h. Półkozic
2.448 – Jerzy Sebastian ks. Lubomirski h. Śreniawa Drużyna 1616 -1667
2.449 – Konstancja Ligęza h. Półkozic
2.450 – Paweł Jan Sapieha h. Lis 1609 – 1665
2.451 – Anna Barbara Kopeć h. Kroje
2.456 – Leonard Leon Pociej h. Waga 1632 – 1695
2.457 – Regina ks. Ogińska h. Oginiec
2.458 – Krzysztof Zbigniew Krzysztof Wiktoryn Worbek-Lettaw h. Lettaw 1621 – 1696
2.459 – N. Lasocka h. Dołęga
2.468 – Aleksander Cetner h. Przerowa
2.469 – Anna Zamoyska h. Jelita
2.470 – Mikołaj Daniłowicz h. Sas
2.471 – Apolinara Niemojewska h. Rola
2.472 – Andrzej Potocki h. Pilawa (Srebrna)
2.473 – Anna Rysińska
2.474 – Wacław Leszczyński h. Wieniawa
2.475 – Zofia ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut 1655 – 1681
2.476 – Samuel Łaszcz-Tuczapski h. Prawdzic
2.477 – Zofia Helena Humiecka h. Junosza
2.480 – Franciszek Bernard Mniszech h. Kończyc
2.481 – Barbara Stadnicka h. Śreniawa
2.482 – Jan Kazimierz Karol Chodkiewicz h. Kościesza 1616 – 1660
2.483 – Zofia Pac h. Gozdawa 1618 – 1665
2.484 – Piotr Aleksander Tarło h. Topór
2.485 – Jadwiga Zofia Lanckorońska h. Zadora
2.486 – Stanisław Dunin – Borkowski h. Łabędź
2.487 – Anna Zamoyska h. Jelita
2.496 – Fryderyk Sapieha h. Lis
2.497 – Ewa Skaszewska
2.498 – Mikołaj Leon ks. Sołomerecki
2.499 – Regina Hośćska h. Kierdeja
2.500 – Jan Władysław ks. Sanguszko- Kowalski h. Pogoń Litewska
2.501 – Anna Izabela ks. Radziwiłł h. Trąby
2.502 – Paweł Jan Sapieha h. Lis 1609 – 1665
2.503 – Anna Barbara Kopeć h. Kroje
2.504 – Jerzy Krasicki h. Rogala
2.505 – Anna ks. Sanguszko – Koszyrska h. Pogoń Litewska
2.506 – Mikołaj Maliński
2.507 – Krystyna ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut
2.508 – Stanisław Beydo- Rzewuski h. Krzywda
2.509 – Anna Czerniejewska h. Korczak
2.510 – Paweł Potocki h. Pilawa (Złota)
2.511 – Eleonora Sołtykow
2.520 – Andrzej Michał Kuropatnicki h. Nieczuja
2.521 – Marcybela Łaszcz -Nieledewski h. Prawdzie
2.522 – Kazimierz von Tallen Wilczewski
2.523 – Elżbieta Oraczewski h. Śreniawa
2.524 – Stefan z Kurdwanowa Kurdwanowski h. Półkozic
2.525 – N. Mirecki
2.526 – Aleksander Aksak
2.527 – Teresa Ubysz
2.560 – Mikołaj ks. Światopełk – Czetwertyński h. Pogoń Ruska
2.561 – Domicela ks. Sołomerecka
2.562 – Piotr Andrzej Korwin – Kossakowski h. Ślepowron
2.563 – ??
2.568 – Hieronim Aleksander Maciej Bożeniec – Jełowicki h. Jełowicki
2.569 – Zofia Kurdwanowska h. Półkozic
2.576 – Jan Stanisław Jabłonowski h. Prus (III) 1600/1601 – 1647
2.577 – Anna hr. Ostroróg h. Nałęcz
2.578 – Aleksander Dominik Kazanowski h. Grzymała
2.579 – Anna Potocka h. Pilawa (Złota)
2.582 – Henryk de la Grange d’Arquien
2.583 – ??
2.584 – Mikołaj Mycielski h. Dołęga
2.585 – Zofia Anna Dembińska h. Rawicz
2.586 – Maciej Niegolewski h. Grzymała 1640 – 1702
2.587 – Urszula Żegocka
2.588 – Adam Konarzewski h. Tumigrała 1640
2.589 – Zofia Krystyna Opalińska h. Łodzia 1643 – 1699
2.590 – Wacław Leszczyński h. Wieniawa
2.591 – Zofia ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut 1655 – 1681
2.656 – Aleksander Błędowski h. Półkozic
2.657 – ??
2.672 – Abraham Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
2.673 – Katarzyna Konstancja Opacka h. Prus (III)
2.680 – Samson Garczyński h. Garczyński
2.681 – Barbara Marianna Werda h. Odrowąż
2.682 – Kazimierz Radomicki
2.683 – Zofia Bukowiecka
2.684 – Jan Piotr Tuchołka
2.688 – Jacek Uruski h. Sas
2.689 – N. Słupnicka
2.726 – Tomasz Działyński h. Ogończyk
2.727 – Teresa Bielińska h. Junosza
2.728 – Maksymilian Ossoliński h. Topór
2.729 – Teodora Krassowska h. Ślepowron
2.730 – Atanazy Miączyński h. Suchekomnaty 1639 – 1723
2.731 – Helena Łuszkowska h. Korczak
2.732 – Jan Franciszek Stadnicki h. Śreniawa
2.733 – Aleksandra Barbara Stadnicka h. Śreniawa
2.734 – Jan Skrzyński h. Łabędź
2.735 – Zofia Sarnecki h. Ślepowron
2.736 – Kazimierz Jan Sapieha h. Lis 1637 – 1720
2.737 – Katarzyna Krystyna Barbara Hlebowicz h. Leliwa
2.738 – Franciszek mrgr. de Béthune
2.739 – Ludwika Maria de la Grange d’Arquien
2.744 – Jerzy Sebastian ks. Lubomirski h. Śreniawa Drużyna 1616 – 1667
2.745 – Barbara Tarło h. Topór ca 1647 – 1688
2.746 – Stanisław Tarło h. Topór
2.747 – Teresa Dunin – Borkowska h. Łabędź
2.748 – Mieczysław Konstanty Ożarowski
2.749 – Teofila Wiszowaty h. Roch (II)
2.750 – Stefan Bobrownicki h. Doliwa
2.751 – Anna Stetkiewicz h. Kościesza
2.752 – Stefan Tyzenhaus h. Bawół
2.753 – Barbara Szemiot
2.754 – Dawid Radzimiński
2.755 – Elżbieta h. Ogończyk (odm.)
2.756 – Kazimierz Władysław Biegański h. Prawdzic
2.757 – Apolonia Zenowicz- Despot h. Zenowicz
2.758 – Marcin Michał Kryszpin- -Kirszensztajn h. Kryszpin-Kirszensztein
2.759 – Anna Zawisza h. Łabędź
2.776 – Jan ks. Ogiński h. Oginiec
2.777 – Joanna Teodora Naruszewicz
2.778 – Maciej Wojna
2.780 – Konstanty Krzysztof ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1633-1686
2.781 – Anna Chodorowski h. Korczak
2.782 – Jan Karol Dolski, h. Dolski 1637-1695
2.783 – Elżbieta Ostroróg h. Nałęcz
2.800 – Mikołaj ks. Drucki – Lubecki h. Druck
2.801 – Krystyna Stetkiewicz
2.832 – Adam Mostowski
2.833 – Anna Ojrzeński
2.836 – Jan Kruszyński h. Prawdzic
2.837 – Konstancja Wedelszted h. Wedelszteyd
2.838 – Adrian Kitnowski h. Cholewa
2.839 – Konstancja Giss
2.840 – Jan Franciszek Hilsen
2.848 – Jan Aleksander Olizar -Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
2.849 – Marianna Staniszewski
2.856 – Adam Korzeniowski h. Lis
2.857 – Bogumiła Dostojowska
2.860 – Marcin Czarnecki h. Prus (III)
2.861 – Anastazja Zaleski
2.868 – Konstanty Władysław h. Gozdawa Pac
2.869 – Aleksandra Lisowski h. Jeż
2.872 – Aleksander hr. Butler h. Butler
2.928 – Hieronim Władysław Sołtan h. Sołtan 1624-1682
2.934 – Krzysztof Sulistrowski h. Lubicz
2.935 – Teresa Danilewicz
2.936 – Dominik Mikołaj ks. Radziwiłł h. Trąby 1643-1697
2.937 – Anna Marianna ks. Połubińska
2.938 – Krzysztof Kieżgajło- Zawisza
2.939 – Teresa hr. Tyszkiewicz -Łohojski h. Leliwa
2.940 -Kazimierz Aleksander Pociej h. Waga 1666-1728
2.941 – Anna Teresa Worbek- Lettaw h. Lettaw
2.944 – Piotr Czapski
2.945 – Helena Konopacki
2.946 – Jan Guldenbalk von Holt h. Guldenbalk
2.947 – Magdalena Uskul
2.954 – Maciej Kostka h. Dąbrowa
2.955 – Anna Czapska
2.960 – Aleksander Ludwik ks. Radziwiłł h. Trąby 1594 – 1654
2.961 – Tekla Anna Wołłowicz 1608 – 1637
2.962 – Jakub Sobieski h. Janina 1590 – 1646
2.963 – Zofia Teofila Daniłowicz h. Sas 1607 – 1661
2.992 => Michał Florian Beydo- Rzewuski h. Krzywda 1630-1687
2.993 – Anna Dzierżek h. Nieczuja
2.994 – Kasper Kunicki h. Bończa
2.995 – Marianna Bieniewski h. Radwan
2.996 – Stanisław Herakliusz ks. Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
2.997 – Elżbieta Denhoff h. Denhoff
2.998 => Józef Antoni Mniszych h. Kończyc 1670-1747
2.999 – Eleonora ks. Ogińska h. Oginiec
3.004 => Konstanty Krzysztof ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1633-1686
3.005 => Anna Chodorowski h. Korczak 1660-1711
3.008 – Mikołaj Górski h. Nałęcz
3.009 – ??
3.136 – Stanisław Dąmbski h. Godziemba
3.137 – Krystyna Drzewiecka
3.138 – Zygmunt Łubieński h. Pomian
3.139 – Cecylia Opacka h. Prus (III)
3.144 – Stanisław Wielowiejski
3.145 – Zofia Russocki h. Zadora
3.146 – Marcin Żeleński
3.147 – Marianna Tęgoborski h. Śreniawa
3.148 – Krzysztof Russocki h. Zadora
3.149 – Zofia x
3.360 – Mikołaj Dzieduszycki h. Sas
3.361 – Maria Marianna Suchodolski h. Janina
3.362 – Maciej Stanisław Ustrzycki h. Przestrzał
3.363 – Marianna Brzezińska h. Trąby
3.364 – Aleksander Lipski h. Grabie
3.365 – Anna Bal
3.366 – Stanisław Michał Niedziacki- Fredro h. Bończa
3.367 – Zofia Snopkowski h. Rawicz
3.368 – Kasper Trembiński h. Rogala
3.369 – Katarzyna Wierzbicki
3.372 – Łukasz Jacek Rostworowski h. Nałęcz
3.373 – Zofia Stadnicki h. Śreniawa
3.374 – Zygmunt Zbierzchowski
3.375 – Anna z Babca h. Cholewa Babecki
3.376 – Torsten Myhr
3.377 – ??
3.382 – Maksymilian Ossoliński h. Topór
3.383 – Teodora Krassowska h. Ślepowron
3.384 – Jan Stanisław hr. Tarnowski h. Leliwa 1642 – 1676
3.385 – Zofia Barbara Firlej z Dąbrowicy h. Lewart
3.386 – Jan Franciszek Dzieduszycki h. Sas 1640 – 1714
3.387 – Zofia Jabłonowska h. Prus (III)
3.388 – Marcin Bogusz h. Półkozic
3.389 – Marianna Stempkowska
3.584 – Gotard Plater
3.585 – Elżbieta Tyzenhauz
3.588 – Cyprian Paweł Wiktoryn Brzostowski h. Strzemię
3.589 – Rachela Barbara Zofia Dunin –Rajecka h. Prus (I)
3.590 – Wiktoryn Konstanty Wiktor Mleczko
3.591 – ??
3.592 – Jan ks. Ogiński h. Ogiński
3.593 – Joanna Teodora Naruszewicz
3.594 – Maciej Wojna
3.595 – ??
3.596 – Konstanty Krzysztof ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1633 – 1686
3.597 – Anna Chodorowska h. Korczak
3.598 – Jan Karol ks. Dolski h. Dolski
3.599 – Elżbieta hr. Ostroróg h. Nałęcz
3.600 – Fabian Borch h. Trzy Kawki
3.601 – Elżbieta Magdalena Krydner
3.712 – Jan Chrapowicki h. Gozdawa
3.713 – Helena Hlebowicz
3.728 – Szymon Symeon Karol ks. Ogiński h. Ogiński
3.729 – Teodora Korsak h. Korsak
3.888 – Michał Florian Rzewuski h. Krzywda
3.889 – Anna Dzierżek h. Nieczuja
3.890 – Kasper Kunicki h. Bończa
3.891 – Marianna Bieniewska h. Radwan
3.892 – Stanisław Herakliusz ks. Lubomirski h. Drużyna
3.893 – Elżbieta Denhoff h. Denhoff
3.894 – Józef Antoni Mniszech h. Mniszech 1670 – 1747
3.895 – Eleonora ks. Ogińska h. Ogiński
3.900 – Konstanty Krzysztof ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1633 – 1686
3.901 – Anna Chodorowska h. Korczak

XIII pokolenie

4.608 – Paweł Zamoyski h. Jelita
4.609 – Dorota Dzierążnieńska
4.612 – Jan ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
4.613 – Anastazja Olizar
4.616 – Hieronim Lanckoroński h. Zadora
4.617 – Katarzyna Niemsta
4.618 – Marcin Herburt h. Herburt
4.619 – Katarzyna Urszula Krotoska h. Leszczyc
4.626 – ??
4.627 – N. Kręski
4.628 – Bartłomiej Cielecki h. Zaremba
4.629 – Anna Gajewska h. Ostoja
4.630 – Maciej Passek- Stęgowski
4.640 – Jan Działyński h. Ogończyk
4.641 – Ewa Elżbieta Wilkanowska
4.642 – Jan h. Przeginia Dulski h. Przeginia
4.643 – Barbara Mniszech h. Kończyc
4.644 – Wojciech Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz
4.645 – Jadwiga Gólczewski h. Prawdzic
4.646 – Jan Zborowski h. Jastrzębiec
4.647 – Katarzyna Elżbieta Konarski h. Awdaniec
4.648 – Stanisław Kobierzycki h. Pomian
4.649 – Zofia Lipicki h. Lis
4.650 – N. Żeroński
4.652 – Adam Parzniewski
4.662 – Florian Morsztyn h. Leliwa
4.663 – Zuzanna Łask h. Korab
4.672 – Jan ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
4.673 – Anna ks. Zasławska h. Ostrogski
4.674 – Andrzej ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
4.675 – Eufemia Wierzbicka
4.676 – Bogusz ks. Korecki h. Pogoń Litewska
4.677 – Maria Marianna Czaplic h. Kierdeja
4.678 – Jan Hieronim hr. Chodkiewicz h. Kościesza
4.679 – Krystyna Zborowska h. Jastrzębiec
4.680 – Jerzy Konopacki h. Konopacki
4.681 – Anna Kostka h. Dąbrowa
4.682 – Jan Dulski h. Przeginia
4.683 – Barbara Mniszech h. Mniszech
4.688 – Herman Dönhoff h. Denhoff
4.689 – Anna Joede
4.696 – Mikołaj Słuszka
4.697 – Elżbieta Sokołowicz- Kuncewicz h. Jelita
4.698 – Krzysztof Zenowicz
4.699 – Teodora Wołłowicz
4.700 – Mikołaj h. Pilawa Potocki 1517/1520-1572
4.701 – Anna Czerwieński h. Ramult
4.702 – Jeremiasz Jeremi Mohiła
4.703 – Elżbieta ?Elżbieta Łoziński
4.720 – Jan Grad – Potocki h. Śreniawa
4.721 – ??
4.722 – Mikołaj Przypkowskica 1560
4.724 – Krzysztof Morsztyn h. Leliwa
4.725 – N. N. (lu.17688)
4.726 – Jan Łaski h. Korab 1499 – 1560
4.727 – Katarzyna N.
4.732 – Stefan Morsztyn h. Leliwa
4.733 – Zuzanna Łaska h. Korab
4.744 – Krzysztof Olędzki
4.745 – Anna Grajewski
4.752 – Stanisław Morsztyn h. Leliwa
4.753 – Agnieszka Ratułt [!]
4.768 – Adam Hieronim Sieniawski h. Leliwa 1576 – 1619
4.769 – Katarzyna Sternberg – Kostka h. Dąbrowa 1576 – 1647
4.770 – Aleksander hr. Chodkiewicz h. Kościesza 1560 – 1626
4.771 – Eufemia Sienieńska
4.772 – Andrzej Potocki h. Pilawa
4.773 – Zofia Piasecka
4.774 – Walenty Aleksander Kalinowski h. Kalinowa
4.775 – Elżbieta Strus h. Korczak
4.776 – Mikołaj „Czarny” ks. Radziwiłł h. Trąby 1515 – 1565
4.777 – Elżbieta Szydłowiecka h. Odrowąż 1533 – 1562
4.778 – Andrzej ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
4.779 – Eufemia Wierzbicka
4.784 – Sebastian Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
4.785 – Anna Pieniążek z Krużlowej h. Odrowąż
4.786 – Aleksander ks. Ostrogski h. Ostrogski 1570 – 1603
4.787 – Anna ks. Sternberg – Kostka h. Dąbrowa 1575 – 1635
4.788 – Mikołaj Ligęza h. Półkozic 1529 – 1603
4.789 – Elżbieta Jordan h. Trąby(Brzezina)
4.790 – Stanisław Korwin – Krasiński h. Ślepowron(Korwin) 1558 – 1617
4.791 – Małgorzata Starozrebska
4.792 – Jan Opaliński h. Łodzia 1546 – 1598
4.793 – Barbara Ostroróg – Lwowska h. Nałęcz
4.794 – Krzysztof Kostka h. Dąbrowa
4.795 – Anna Pilecka h. Leliwa 1572 – 1632
4.796 – Andrzej Tęczyński h. Topór
4.797 – Zofia Dembowska h. Jelita
4.798 – Stanisław Miński
4.799 – Urszula Dembińska h. Rawicz
4.864 – Mikołaj Potocki h. Pilawa
4.865 – Anna Czermieńska h. Ramult
4.866 – ??
4.867 – Elżbieta Łozińska
4.872 – Jan Tarło h. Topór
4.873 – Agnieszka Szafraniec h. Starykoń
4.874 – Samuel Lanckoroński h. Zadora
4.875 – Zofia Firlej h. Lewart
4.876 – Jan Sternberg – Kostka h. Dąbrowa 1592 – 1624
4.877 – Barbara Rozdrażewska h. Doliwa
4.900 – Jan Piotr Sapieha h. Lis 1569 – 1611
4.901 – Zofia Weiher h. Weiher
4.902 – Bazyli Kopeć h. Kroje 1575 – 1636
4.903 – Barbara Chodkiewicz h. Kościesza
4.912 – Piotr Pociej h. Waga
4.913 – Zofia Kazanowska h. Grzymała
4.914 – Samuel Leon ks. Ogiński h. Oginiec
4.915 – Zofia Billewicz h. Mogiła
4.916 – Maciej Worbek-Lettaw h. Lettaw 1593 – 1663
4.917 – Elżbieta Isfelt
4.936 – Baltazar Cetner h. Przerowa
4.937 – N. Kurzański
4.938 – Wacław Jan Zamoyski h. Jelita
4.939 – Anna ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut
4.940 – Mikołaj Daniłowicz h. Sas
4.941 – Helena Uchańska
4.942 – Stanisław Niemojewski h. Rola
4.943 – Zofia Czarnkowska h. Nałęcz
4.944 – Stanisław „Rewera” Potocki h. Pilawa 1579 – 1667
4.945 – Zofia Kalinowska h. Kalinowa
4.946 – Andrzej Rysiński
4.947 – Elżbieta Firlej h. Lewart
4.948 – Władysław Leszczyński h. Wieniawa
4.949 – Katarzyna Gajewska h. Ostoja
4.950 – Dymitr Jerzy ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1631 – 1682
4.951 – Marianna Zamoyska h. Jelita
4.952 – Aleksander Łaszcz-Tuczapski h. Prawdzic
4.953 – Helena Woronicz
4.960 – Jerzy Mniszech h. Mniszech
4.961 – Jadwiga Tarło h. Topór
4.962 – Marek Antoni Stadnicki h. Śreniawa
4.963 – Marianna Dembiński h. Rawicz
4.964 – Krzysztof Chodkiewicz h. Kościesza
4.965 – Elżbieta Kiszka h. Dąbrowa
4.966 – Stefan Pac h. Gozdawa 1587 – 1640
4.967 – Anna Marcybela Dusiatska – Rudomina
4.972 – Jan Filip Dunin – Borkowski h. Łabędź
4.973 – Katarzyna Gołuchowska h. Leliwa
4.974 – Stefan Zamoyski h. Jelita
4.975 – Dorota Leszczkowska h. Prawdzic
4.992 – Mikołaj Sapieha h. Lis
4.993 – Anna ks. Korybut – Wiśniowiecka h. Korybut
4.996 – Jan? Jan Sołomerecki
4.997 – Małgorzata Łysakowski h. Lubicz
4.998 – Gabriel Hośćski h. Kierdeja
4.999 – Katarzyna Bożeniec – Jełowicka h. Jełowicki
5.000 – Samuel Szymon ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska
5.001 – Anna Zawisza
5.002 – Jan Wojciech ks. Radziwiłł h. Trąby 1591 – 1626
5.003 – Lewinia Leonia Lawinia ks. Korecka h. Pogoń Litewska
5.008 – Stanisław Krasicki h. Rogala
5.009 – Katarzyna Żórawińska
5.010 – Grzegorz Hrihory ks. Sanguszko- Koszyrski h. Pogoń Litewska
5.011 – Zofia ks. Hołowczyńska h. Łabędź
5.014 – Adam ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
5.015 – Aleksandra hr. Chodkiewicz h. Kościesza
5.016 – Krzysztof Beydo- Rzewuski
5.018 – Jan Czerniejewski h. Korczak
5.019 – Katarzyna Snopkowski
5.040 – Andrzej h. Nieczuja Kuropatnicki
5.041 – Zofia Stamirowski
5.042 – Mikołaj Stefan Łaszcz -Nieledewski h. Prawdzic
5.043 – Marianna h. Bogoria Skotnicki (15.333.229) 5.048 – Mikołaj h. Półkozic Kurdwanowski
5.049 – Elżbieta Makowiecki
5.120 – Stefan ks. Światopełk – Czetwertyński h. Pogoń Ruska 1577 – 1655
5.121 – Anna Bokiej h. Bokiej
5.122 – Leon ks. Sołomerecki
5.123 – ??
5.124 – Sylwester Korwin – Kossakowski h. Ślepowron
5.125 – N. Wołczek
5.136 – Daniel Bożeniec – Jełowicki h. Jełowicki
5.137 – Barbara Czołhańska h. Sas
5.138 – Paweł Kurdwanowski h. Półkozic
5.139 – Anna Marta Branicka h. Gryf
5.152 – Maciej Jabłonowski h. Prus (III) 1569 – 1619
5.153 – Katarzyna Kłomnicka h. Oksza 1579/-1621/
5.154 – Jan hr. Ostroróg h. Nałęcz 1565 – 1622
5.155 – Zofia ks. Zasławska h. Zasławski
5.156 – Marcin Kazanowski h. Grzymała
5.157 – Katarzyna Starzycka
5.158 – Stefan Potocki h. Pilawa
5.159 – Maria Mohiła
5.168 – Wojciech Mycielski h. Dołęga
5.169 – Katarzyna Przedzyńska h. Jastrzębiec
5.170 – Eremian Remigian Dembiński h. Rawicz
5.171 – Aleksandra Bąkowska h. Ryś
5.172 – Andrzej Niegolewski h. Grzymała
5.173 – Barbara Radomicka
5.174 – Piotr Żegocki
5.176 – Melchior Konarzewski h. Tumigrała
5.177 – Urszula Pasikoń- Pogorzeliska h. Wczele
5.178 – Krzysztof Opaliński h. Łodzia 1609 – 1655
5.179 – Teresa Konstancja Czarnkowska h. Nałęcz
5.344 – Tomasz Czosnowski h. Pierzchała
5.345 – Marianna Gniewosz h. Rawicz
5.346 – Wojciech Opacki h. Prus (III)
5.347 – ??
5.360 – Michał Garczyński
5.361 – Zofia (odm.) Pisieński h. Poraj
5.362 – Jan Werda
5.363 – Elżbieta Grzymułtowski h. Nieczuja
5.366 – Jan Bukowiecki
5.367 – Dorota Korzeńska
5.376 – Senko Uruski h. Sas
5.377 – Fenna Kruszelnicka
5.452 – Adam Działyński h. Ogończyk
5.453 – Katarzyna Zofia Kobierzycka h. Pomian
5.454 – Franciszek Jan Bieliński h. Junosza
5.455 – Anna Zofia Akerstoff h. Ackerstoffen
5.456 – Zbigniew Ossoliński h. Topór
5.457 – Anna Monwid – Irzykowicz h. Leliwa
5.458 – Maciej Krassowski h. Ślepowron
5.459 – Zofia Młodzianowska
5.460 – Piotr Miączyński h. Suchekomnaty
5.461 – Regina Cieklińska h. Awdaniec
5.462 – Marcin Łuszkowski h. Korczak
5.463 – Marianna Czapska
5.464 – Wiktoryn Stadnicki h. Śreniawa
5.465 – Teresa Tomisławska h. Prawdzic
5.466 – Andrzej Samuel Stadnicki h. Śreniawa
5.467 – Marianna Barbara Stadnicka h. Śreniawa
5.472 – Paweł Jan Sapieha h. Lis 1609 – 1665
5.473 – Anna Barbara Kopeć h. Kroje
5.474 – Jerzy Karol Hlebowicz h. Leliwa
5.475 – Katarzyna ks. Radziwiłł h. Trąby 1614 – 1674
5.490 – Jan Karol Tarło h. Topór
5.491 – Marianna Ligęza h. Półkozic
5.496 – Marcin Ożarowski
5.497 – Zofia h. Oksza Zdrowski
5.498 – Krzysztof Wiszowaty
5.499 – Krystyna Chycki h. Gryf
5.500 – Adam Bobrownicki h. Doliwa
5.501 – Marianna Kąsinowska h. Nałęcz
5.502 – Jerzy Stetkiewicz
5.503 – Zofia Ligęza h. Półkozic
5.504 – Wilhelm Tyzenhauz h. Bawół
5.505 – Katarzyna Ciechomski h. Wąż
5.508 – Michał Radzimiński
5.509 – Anna Klonowski h. Leszczyc
5.512 – Jan Kazimierz Biegański
5.513 – Eufemia Wołoszanin h. Bogoria
5.514 – Jerzy Zenowicz
5.515 – Konstancja Szujski
5.516 – Hieronim Kryszpin- Kirszensztein h. Kryszpin-Kirszensztein
5.517 – Anna h. Prawdzic Młocki
5.518 – Andrzej Kazimierz Zawisza
5.519 – Aleksandra Konstancja ks. Ogiński h. Oginiec
5.552 => Samuel Leon ks. Ogiński h. Oginiec
5.553 => – Zofia Billewicz h. Mogiła
5.554 – Stanisław Naruszewicz
5.555 – Anna h. Lis Sapieha
5.560 – Jan ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1598-1634
5.561 – Katarzyna Eugenia Skumin- Tyszkiewicz h. Leliwa
5.562 – Krzysztof Chodorowski h. Korczak
5.563 – Katarzyna Jabłonowski h. Prus (III)
5.564 – Mikołaj Dolski h. Dolski
5.565 – Helena Jelski h. Pielesz
5.566 – Zygmunt Jan Ostroróg h. Nałęcz
5.567 – Anna Potocki h. Pilawa (Srebrna)
5.601 – N. Łowejko
5.602 – Bogdan Stetkiewicz
5.603 – Anna Frąckiewicz
5.672 – Bernard Kruszyński h. Prawdzic
5.673 – Anna Wedelszted h. Wedelsztedt
5.674 – Maciej Wedelszted
5.675 – N. Tesmar
5.676 – Daniel Kitnowski h. Cholewa
5.677 – N. Pisieński
5.680 – Herman Hilsen
5.696 – Ludwik Olizar -Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
5.697 – Katarzyna Franciszka Dembiński h. Rawicz
5.712 – Krzysztof Korzeniowski h. Lis
5.713 – Aleksandra Strzeczeń
5.720 – StefanCzarnecki h. Prus (III)
5.721 – Anastazja Krasnosielski h. Prus (I – Turzyna)
5.736 – Aleksander Pac h. Gozdawa
5.737 – Zofia Hołowczyński h. Łabędź
5.738 – Jan Lisowski h. Jeż
5.739 – Marianna Drucki- Sokolnicki
5.744 – Gotard Wilhelm hr. Butler h. Butler 1600-1660
5.745 – Konstancja Wodyński
5.856 – Jan Sułtan h. Sołtan 1597-1645
5.857 – Aleksandra Borejsza
5.868 – Karol Sulistrowski h. Lubicz
5.869 – Helena Korsak h. Korsak
5.870 – Roman Jan Danilewicz h. Ostoja
5.871 – Katarzyna Pac h. Gozdawa
5.872 – Aleksander Ludwik ks. Radziwiłł h. Trąby 1594 – 1654
5.873 – Maria Lukrecja mrgr. de Strozzi
5.874 – Aleksander Hilary ks. Połubiński 1626-1679
5.875 – Zofia Konstancja Wołodkowicz
5.878 – Władysław hr. Tyszkiewicz -Łohojski h. Leliwa 1644-1684
5.879 – Teodora Sapieha h. Lis 1639-1678
5.890 – Jerzy Konopacki
5.908 – Paweł Kostka h. Dąbrowa
5.909 – N. Fink
5.922 – Hieronim Wołłowicz
5.923 – Elżbieta Gosławska h. Oksza
5.924 – Marek Sobieski h. Janina 1549/1550-1605
5.925 – Jadwiga Snopkowska h. Rawicz 1556/1559-1588/1589
5.926 – Jan Mikołaj Daniłowicz h. Sas 1570 – 1628
5.927 – Zofia Żółkiewski
5.986 – Adam Dzierżek h. Nieczuja
5.987 – Elżbieta Czuryło h. Korczak
5.988 – Mikołaj Kunicki h. Bończa
5.990 – Stanisław Kazimierz Bieniewski h. Radwan
5.994 – Teodor Denhoff h. Denhoff
5.995 – Katarzyna Franciszka Bessen
5.998 – Szymon Karol ks. Ogiński h. Oginiec
5.999 – Teodora Korsak h. Korsak
6.016 – Rafał Górski h. Nałęcz
6.017 – Jadwiga Michniewicz
6.272 – Tomasz Dąmbski h. Godziemba
6.273 – Zofia Żydowska
6.274 – Mikołaj Drzewiecki
6.275 – ??
6.276 – Hieronim Łubieński h. Pomian
6.277 – Katarzyna Lubiatowska h. Prus (II – Wilczekosy)
6.278 – Zygmunt Opacki h. Prus(III)
6.279 – ??
6.290 – Jan z Brzezia Russocki h. Zadora
6.294 – Piotr Tęgoborski h. Śreniawa
6.295 – Zuzanna Rej h. Oksza
6.296 – Andrzej Russocki h. Zadora
6.297 – Jadwiga Gołuchowski h. Leliwa
6.720 – Aleksander Dzieduszycki h. Sas
6.721 – Anna Czuryło h. Korczak
6.722 – Aleksander Suchodolski h. Janina
6.723 – Helena Kisiel h. Dorohinicki
6.724 – Andrzej Ustrzycki
6.725 – Anna Kawiecki
6.728 – Jan Lipski h. Grabie
6.729 – Anna Sielicka
6.730 – Marcin Boguski
6.731 – Anna Sienicki
6.732 – Krzysztof Fredro h. Bończa
6.733 – Zofia x
6.744 – Wawrzyniec Rostworowski h. Nałęcz
6.745 – Anna Leśnowolski h. Pierzchała(Roch)
6.746 – Wiktoryn Stadnicki h. Śreniawa
6.747 – Teresa Tomisławski h. Prawdzic
6.750 – Stanisław Babecki h. Cholewa
6.768 – Michał Stanisław hr. Tarnowski h. Leliwa
6.769 – Anna hr. Csobor
6.770 – Andrzej Firlej h. Lewart
6.771 – Katarzyna Gnoińska h. Warnia
6.772 – Aleksander Dzieduszycki h. Sas
6.773 – Anna Czuryło h. Korczak
6.774 – Jan Stanisław Jabłonowski h. Prus
6.775 – Anna hr. Ostroróg h. Nałęcz
6.776 – Jan Bogusz h. Półkozic
6.777 – Marianna Maria Kalinowska h. Kalinowa
7.168 – Henryk Plater z Broelu
7.169 – Maria von Knorr
7.170 – Jan Henryk Tyzenhauz
7.171 – ??
7.176 – Jan Brzostowski h. Strzemię
7.177 – Katarzyna Czernicka h. Jastrzębiec
7.184 – Samuel Leon ks. Ogiński h. Ogiński
7.185 – Zofia Billewicz h. Mogiła
7.192 – Jan ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1598 – 1634
7.193 – Katarzyna Eugenia Skumin – Tyszkiewicz h. Leliwa
7.194 – Krzysztof Chodorowski h. Korczak
7.195 – Katarzyna Jabłonowska h. Prus
7.196 – Mikołaj ks. Dolski h. Dolski
7.197 – Helena Jelska h. Pielesz
7.198 – Zygmunt Jan hr. Ostroróg h. Nałęcz
7.199 – Anna Potocka h. Pilawa
7.200 – Werner Borch h. Trzy Kawki
7.201 – ??
7.424 – Teodor Chrapowicki h. Gozdawa
7.425 – Helena Siemion
7.426 – ? Hlebowicz
7.427 – ??
7.456 – Samuel Leon ks. Ogiński h. Ogiński
7.457 – Zofia Billewicz h. Mogiła
7.458 – Jan Korsak h. Korsak
7.459 – Konstancja Galiński
7.778 – Adam Dzierżek h. Nieczuja
7.779 – Elżbieta Czuryło h. Korczak
7.780 – Mikołaj Kunicki h. Bończa
7.781 – ??
7.782 – Stanisław Kazimierz Bieniewski
7.783 – ??
7.786 – Teodor Denhoff h. Denhoff
7.787 – Katarzyna Franciszka hr. Bessen
7.790 – Szymon Symeon ks. Ogiński h. Ogiński
7.791 – Teodora Korsak h. Korsak

XIV pokolenie

9.216 – Maciej Zamojski h. Jelita
9.217 – Beata de Pustotten
9.224 – Michał ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
9.225 – Tetiana Połubiński
9.226 – Szymon Olizar
9.227 – N. Ostrogski
9.232 – Mikołaj Lanckoroński h. Zadora
9.233 – Katarzyna Stadnicki h. Śreniawa
9.234 – Jerzy Niemsta
9.236 – Mikołaj Herburt h. Herburt
9.237 – Elżbieta Chodorowski h. Korczak
9.238 – Jan Krotoski h. Leszczyc
9.239 – Anna Potulicki h. Grzymała
9.256 – Mikołaj Cielecki h. Zaremba
9.257 – Małgorzata Palędzki
9.258 – Wincenty Gajewski h. Ostoja
9.259 – Zofia Sepiński
9.280 – Mikołaj Działyński h. Ogończyk
9.281 – Magdalena Małgorzata Fogler
9.282 – Zbigniew Wilkanowski
9.284 – Wojciech Dulski h. Przeginia
9.285 – Katarzyna Rab
9.286 – Mikołaj Mniszech h. Kończyc
9.287 – Barbara Kamieniecka h. Pilawa
9.288 – Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz
9.289 – Barbara Pampowski
9.290 – Andrzej Sierpski -1572
9.291 – Katarzyna Trzcińska h. Rawicz
9.292 – Rafał Leszczyński, starosta radziejowski
9.293 – Barbara Wolska
9.294 – Andrzej Opaliński
9.295 – Katarzyna Kościelecka +
9.296 – Bartosz Kobierzycki h. Pomian
9.297 – Jadwiga Walichnowski
9.298 – Świętosław Lipicki h. Lis
9.299 – Agnieszka Jastrzębski h. Zaremba
9.312 – Stanisław Bieliński
9.320 – Jan (Hieronim ?) Ciekliński
9.324 – Stanisław Morsztyn h. Leliwa
9.325 – Agnieszka Ratułt [!]
9.326 – Jan Łaski h. Korab 1499-1560
9.327 – Katarzyna N.
9.344 – Teodor ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
9.345 – Zofia ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
9.346 – Kuźma Zasławski h. Zasławski ks +1565
9.347 – Anastazja Holszańska-Dubrowicka, h. Hipocentaur ks. +1561
9.348 – Jan ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
9.349 – Anastazja Olizar
9.350 – Jerzy Wierzbicki
9.352 – Teodor Korecki h. Pogoń Litewska
9.353 – Hanna Żyżemska
9.354 – Bazyli Czaplic h. Kierdeja
9.355 – Anastazja Chreptowicz h. Odrowąż
9.356 – Hieronim Chodkiewicz h. Kościesza
9.357 – Anna Szemiot +1563/
9.358 – Marcin Zborowski
9.359 – Anna Konarska
9.360 – Jerzy Konopacki h. Konopacki
9.361 – Anna Pęk
9.362 – Stanisław Kostka Kostka h. Dąbrowa 1487-1555
9.363 – Elżbieta, czy też z Eilemberku Elenborg
9.384 – Jerzy II Piast 1523-1586
9.385 – Barbara ?? 1527-1595
9.386 – Joachim Ernest
9.394 – Jan «Kmita» Sokołowicz- Kuncewicz h. Jelita
9.395 – Zofia Ościk h. Trąby
9.400 – Jakub Potocki h. Pilawa
9.401 – Katarzyna Jemielnicki
9.404 – Jan Mohiła
9.405 – Maria Rareş
9.406 – Tomasz Łoziński
9.440 – Stanisław Lubomirski +1585
9.441 – Barbara Hruszowska
9.442 – Jan Pieniążek
9.443 – Anna Prochnicka
9.444 – Wasyl Konstanty ks. Ostrogski 1526-
9.445 – Zofia Tarnowska
9.446 – Jan Kostka
9.447 – Zofia Odrowąż
9.448 – Feliks Stanisław Ligęza
9.449 – Zofia hr. Tarnowska
9.450 – Spytek Wawrzyniec Jordan
9.451 – Anna Sieniawska
9.452 – Andrzej „Korwin” Krasiński
9.453 – Katarzyna Czernicka
9.454 – Wojciech Zakrzewski
9.464 – Stanisław Branicki
9.465 – Helena Tarło
9.488 – Stanisław Olędzki
9.504 – Stanisław Morsztyn
9.505 – Urszula Bethmann
9.506 – Kasper Ber
9.520 – George Gordon
9.521 – Elizabeth Keith
9.522 – James Hamilton
9.536 – Hieronim Sieniawski h. Leliwa 1519-1582
9.537 – Jadwiga Tarło h. Topór
9.538 -Jan Kostka
9.539 – Zofia Odrowąż
9.540 – Jan Hieronim hr. Chodkiewicz h. Kościesza
9.541 – Krystyna Zborowska h. Jastrzębiec
9.544 – Mikołaj Potocki h. Pilawa
9.545 – Anna Czermieńska h. Ramult
9.548 – Marcin Kalinowski h. Kalinowa
9.549 – Zofia Sieciech Szczawińska
9.550 – Jerzy Strus h. Korczak
9.551 – Małgorzata Marusza Łuszczewski h. Nałęcz
9.552 – Jan Mikołaj Radziwiłł h. Trąby 1474-1522
9.553 – Elżbieta Gastold
9.554 – Krzysztof Szydłowiecki h. Odrowąż 1467-1532
9.555 – Zofia x
9.556 – Jan ks. „Korybut” Wiśniowiecki
9.557 – Anastazja Olizarowicz
9.568 – Stanisław Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
9.569 – Barbara de Zablath Hrussoy
9.570 – Grzegorz Branicki h. Gryf
9.571 – Katarzyna Kotwicz h. Kotwicz
9.572 – Konstanty Bazyli «II» Ostrogski h. Ostrogski 1527-1608
9.573 – Zofia hr. Tarnowski h. Leliwa
9.574 – Jan Kostka
9.575 – Zofia Odrowąż
9.576 – Feliks Stanisław Ligęza h. Półkozic
9.577 – Zofia Tarnowski h. Leliwa
9.578 – Spytek Wawrzyniec h. Trąby (Brzezina) 1518-1568
9.579 – Anna Sieniawski h. Leliwa
9.580 – Andrzej Korwin- Krasiński h. Ślepowron (Korwin)
9.581 – Katarzyna Czernicki h. Jastrzębiec (odm.)
9.584 – Jan Opaliński h. Łodzia 1519-1561
9.585 – Anna Borek- Gostyński
9.586 – Wojciech Ostroróg- Lwowski h. Nałęcz
9.587 – Zofia Zborowski h. Jastrzębiec
9.588 – Krzysztof Kostka h. Dąbrowa 1530-1594
9.589 – Katarzyna Konopacka h. Konopacki
9.590 – Jan Pilecki h. Leliwa
9.591 – Elżbieta Herburt h. Herburt
9.592 – Andrzej Tęczyński h. Topór
9.593 – Anna Ożarowska
9.594 – Andrzej h. Jelita Dembowski
9.595 – Agnieszka Łaszcz h. Prawdzic
9.596 – Kasper Miński
9.597 – Dorota Goryński h. Poraj
9.598 – Walenty Dembiński h. Rawicz
9.599 – Barbara Gosławski h. Oksza
9.728 – Jakub Potocki 1481
9.729 – Katarzyna Jemielnicka
9.730 – Andrzej Czermieński
9.731 – Zofia Gasperowa
9.732 – Jan Mohiła
9.733 – Maria Rareº
9.734 – Tomasz £oziński
9.744 – Jan z Podhajec Tarło h. Topór
9.745 – Dorota Tarnowski h. Leliwa
9.746 – Stanisław Szafraniec h. Starykoń
9.747 – Anna Dembiński h. Rawicz
9.748 – Hieronim Jan na Włodzisławiu Lanckoroński h. Zadora
9.749 – Anna Drohiczański h. Nałęcz
9.750 – Jan Firlej h. Lewart
9.751 – Gertruda Gierusza Opaliński h. Łodzia 1569-1602
9.752 – Jan Sternberg- Kostka h. Dąbrowa
9.753 – Zofia Herburt h. Herburt
9.754 – Jan Rozdrażewski h. Doliwa
9.755 – Barbara Rachenberg
9.800 – Paweł Sapieha h. Lis
9.801 – Hanna Chodkiewicz +1593/
9.802 – Ernest Weiher h. Weiher
9.803 – Anna Mortęski
9.804 – Bazyli Kopeć h. Kroje
9.805 – Apolonia Wołłowicz
9.806 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
9.807 – Anna Tarło h. Topór
9.824 – Adam Pociej h. Waga 1541-1613
9.825 – Anna Ostrożecki- Hołownia
9.826 – Zygmunt Kazanowski h. Grzymała
9.827 – Anna Ciecierski
9.828 – Bogdan ks. Ogiński h. Oginiec
9.829 – Regina Wołłowicz
9.830 – Jan Billewicz h. Mogiła
9.831 – Regina ks. Łukomski h. Łukomski
9.832 – Maciej Mateusz Lettaw h. Lettaw
9.833 – Elżbieta Bausin
9.872 – N. Cetner h. Przerowa
9.876 – Jan Zamoyski h. Jelita
9.877 – Anna Gorzkowska
9.880 – Stanisław Daniłowicz h. Sas 1520-1577
9.881 – Katarzyna Anna Tarło h. Topór +1582/1583
9.882 – Paweł Uchański
9.883 – Anna Herburt-Dobromilski h. Herbert
9.884 – Jan Niemojewski h. Rola
9.885 – Katarzyna Kostka h. Dąbrowa
9.886 – Andrzej Czarnkowski h. Nałęcz
9.887 – Marianna hr. Latalski h. Prawdzic
9.894 – Mikołaj Firlej h. Lewart 1588-1636
9.895 – Regina Oleśnicka h. Dębno +1611/
9.896 – Wacław Leszczyński h. Wieniawa
9.897 – Anna de Rozrażew Rozrażewski h. Doliwa
9.898 – Łukasz Gajewski h. Ostoja
9.899 – Anna Czacki
9.900 – Jan ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1598-1634
9.901 Katarzyna Eugenia Skumin- Tyszkiewicz h. Leliwa
9.902– Zdzisław Michał Jan Zamoyski h. Jelita
9.903 – Anna Zofia Lanckorońska h. Zadora
9.904 – Paweł «Tuczapski» -Tuczapski Łaszcz h. Prawdzic
9.906 – Jakub Woronicz
9.920 – Mikołaj Mniszech h. Kończyc
9.921 – Barbara Kamieniecka h. Pilawa
9.922 – Mikołaj Tarło h. Topór
9.923 – Jadwiga Stadnicki h. Śreniawa
9.924 – Andrzej Stadnicki h. Śreniawa
9.925 – Anna h. Ogończyk Niedrzwiecki
9.926 – Samuel Andrzej Dembiński h. Rawicz
9.927 – Barbara Provanna
9.928 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
9.929 – Anna Tarło h. Topór
9.930 – Stanisław Kiszka h. Dąbrowa
9.931 – Elżbieta Sapieha h. Lis
9.932 – Mikołaj Pac h. Gozdawa
9.933 – Zofia Agata Sapieha h. Lis
9.934 – Wawrzyniec Dusiatski- Rudomina
9.944 – Mikołaj Dunin- Borkowski h. Łabędź
9.945 – Elżbieta Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin)
9.946 – Jan z Gołuchowa Gołuchowski h. Leliwa
9.947 – Magdalena Niewiarowski h. Półkozic
9.948 – Feliks z Konar Słupecki h. Rawicz
9.949 – Barbara Leszczyński h. Wieniawa
9.984 – Paweł Sapieha h.Lis +1579
9.985 – Olena Holszańska Dubrowicka
9.986 – Andrzej ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
9.987 – Eufemia Wierzbicka
9.992 – Bogdan Sołomerecki
9.994 – Mikołaj Łysakowski h. Lubicz
9.995 – N. Cieciszowski
9.996 – Roman Hośćski h. Kierdeja
9.997 – Dorota Korczmiński
9.998 – Antoni Bożeniec- Jełowicki h. Jełowicki
10.000 – Andrzej Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska +
10.001 – Zofia Sapieha h. Lis
10.004 – Albrycht Radziwiłł 1558-1592
10.005 – Anna Kettler 1567-1617
10.006 – Joachim ks. Korecki h. Pogoń Litewska
10.007 – Anna hr. Chodkiewicz h. Kościesza
10.016 – Jakub Krasicki h. Rogala
10.017 – Barbara Orzechowski
10.020 – Leon ks. Sanguszko -Koszerski h. Pogoń Litewska
10.021 – Anna Ostik
10.022 – Jarosław «Mikitinicz» Hołowczyński h. Łabędź
10.023 – N. Chodkiewicz h. Kościesza
10.028 – Aleksander ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1543-1577
10.029 – Aleksandra Kapusta h. Kapusta
10.030 – Jan Hieronim hr. Chodkiewicz h. Kościesza
10.031 – Krystyna Zborowska h. Jastrzębiec
10.080 – N. z Kuropatnik Kuropatnicki h. Nieczuja
10.084 – Stefan Łaszcz -Nieledewski h. Prawdzic
10.085 – Zofia Chodorowski
10.086 – Aleksander Skotnicki h. Bogoria
10.087 – Krystyna Bełżecki h. Jastrzębiec
10.096 – Mikołaj Kurdwanowski h. Półkozic
10.097 – Anna N.
10.240 – Jacek ks. Światopełk- Czetwertyński h. Pogoń Ruska
10.241 – Katarzyna Bokiej
10.242 – Gabriel Bokiej h. Bokiej
10.243 – Marianna Wahanowski
10.248 – Marcin Andrzej Korwin- Kossakowski h. Ślepowron 1533
10.249 – Felicja Kociełł h. Pelikan
10.250 – N. Wołczek
10.272 – Sawa Bożeniec- Jełowicki h. Jełowicki
10.273 – Dorota Skaszewski
10.274 – Adam Czołhański
10.276 – Seweryn Kurdwanowski h. Półkozic
10.277 – Zofia Męciński h. Poraj
10.278 – Jan Klemens Branicki h. Gryf
10.279 – Anna Beata Wapowski
10.304 – Walenty Jabłonowski h. Prus (III)
10.305 – Dorota Jabłonowska h. Prus (II)
10.308 – Stanisław Ostroróg h. Nałęcz 1519-1568
10.309 – Zofia Tęczyńska h. Topór ca 1510
10.310 – Janusz Zasławski, h. Ostrogski ks +1629
10.311 – Aleksandra Marianna ks. Sanguszko, h. Pogoń Litewska ks
10.312 – Mikołaj Kazanowski h. Grzymała
10.313 – Katarzyna Koryciński
10.336 – Krzysztof Mycielski h. Dołęga
10.337 – Anna Sokołowska
10.340 – Wojciech Dembiński h. Rawicz
10.341 – Anna Kościelska
10.342 – Krzysztof Bąkowski h. Ryś
10.343 – Anna Radziejowska
10.344 – Maciej Niegolewski h. Grzymała
10.345 – Katarzyna Orzelska h. Drya
10.346 – Hieronim Radomicki 1596-1652
10.347 – Zofia Ujejski
10.348 – Marcin Żegocki
10.352 – Jan Konarzewski h. Tumigrała
10.353 – Anna Chwalibowska
10.356 – Piotr Opaliński h. Łodzia 1586 – 1624
10.357 – Zofia Kostka h. Dąbrowa
10.359 – Katarzyna Leszczyński h. Wieniawa 1588-1639
10.360 – Wacław Leszczyński
10.361 – Anna Rozdrażewska
10.362 – £ukasz Gajewski
10.363 – Anna Czacka
10.364 – Jan ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut 1598 – 1634
10.365 – Katarzyna Eugenia Skumin – Tyszkiewicz h. Leliwa
10.366 – Zdzisław Michał Zamojski
10.367 – Anna Zofia Lanckorońska
10.688 – Andrzej Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
10.689 – Anna Załuski h. Junosza
10.724 – Jerzy Werda
10.732 – Stanisław Ossowski
10.733 – Barbara Gułtowski
10.734 – Mikołaj Strzelecki
10.735 – Zofia Rąbiński
10.752 – Dymitr Uruski h. Sas
10.753 – Parachna Hordyńska
10.912 – Prokop Ossoliński h. Topór +1629/
10.913 – Katarzyna Bierecka +1625/
10.914 – Jakub Iwanowski
10.915 – Anna Kiszka +1623/
10.916 – Stanisław Krassowski h. Ślepowron
10.918 – Łukasz Młodzianowski
10.920 – Andrzej Miączyński h. Suchekomnaty
10.921 – Helena Westemp
10.928 – Aleksander Stadnicki h. Śreniawa
10.929 – Ewa Lewiecki h. Nałęcz
10.930 – Jan Tomisławski
10.931 – Helena Rucki
10.932 – Marek Antoni Stadnicki h. Śreniawa
10.933 – Marianna Dembiński h. Rawicz
10.934 – Jan Adam Stadnicki h. Śreniawa
10.935 – Katarzyna Marianna Owadowski
10.948 – Mikołaj Hlebowicz h. Leliwa +1632
10.949 – Marcybella Anna Korecka h. Pogoń Litewska +1648
10.950 – Krzysztof ks. Radziwiłł h. Trąby 1585-1640
10.951 – Anna Kiszka h. Dąbrowa
10.980 – Stanisław Tarło h. Topór
10.981 – Barbara Dulska h. Przeginia
10.982 – Hermolaus Ligęza h. Półkozic
10.983 – Anna z Jakubowic Jakubowski h. Topór 1583-1638
10.984 – Jan Tarło
10.985 – Agnieszka Szafraniec
10.986 – Samuel Lanckoroński
10.987 – Zofia Firlej
10.988 – Jerzy Dunin-Borkowski
10.989 – Zuzanna Tyszecka
11.000 – Jerzy Bobrownicki h. Doliwa
11.001 – Marianna Zaremba h. Zaremba
11.002 – Jakub Kąsinowski h. Nałęcz
11.003 – Dorota Korzeńska
11.006 – Franciszek Ligęza
11.007 – N. Dąbrowski (kw.18.31)
11.010 – Stefan Ciechomski h. Wąż
11.011 – Anna Dembiński h. Rawicz
11.018 – Józef Klonowski h. Leszczyc
11.019 – Aleksandra Radzimiński
11.032 – Kryszpin Kryspin Krzysztof Kryszpin- Kirszensztein h. Kryszpin-Kirszensztein
11.033 – Anna Szemet
11.034 – Andrzej Młocki h. Prawdzic
11.035 – Krystyna ks. Massalski h. Massalski
11.038 – Aleksander ks. Ogiński h. Oginiec
11.039 – Katarzyna ks. Połubiński
11.108 – Krzysztof Naruszewicz
11.109 – Elżbieta Szymkowicz
11.110 – Aleksander Bogdan Dadźbog Sapieha h. Lis 1585-1635
11.111 – Elżbieta h. Kościesza Chodkiewicz
11.120 – Konstanty ks. Korybut- h Wiśniowiecki . Korybut 1564-1641
11.121 – Anna Zahorowski
11.122 – Jan Skumin- Tyszkiewicz h. Leliwa
11.123 – Barbara Naruszewicz
11.124 – N. Chodorowski h. Korczak
11.126 – Jan Stanisław Jabłonowski h. Prus (III) 1600/1601 – 1647
11.127 – Anna hr. Ostroróg h. Nałęcz
11.128 – Prokop Dolski h. Dolski
11.129 – Marianna Kłoczko h. Ogończyk
11.132 – Mikołaj Ostroróg h. Nałęcz 1593-1651
11.133 – Barbara Roszkowski
11.134 – Stanisław „Rewera” Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1579 – 1667
11.135 – Zofia Kalinowska h. Kalinowa
11.200 – Grzegorz ks. Drucki- Lubecki h. Druck
11.201 – Maria Rudecki
11.204 – Wilhelm Stetkiewicz
11.205 – Anna ks. Ogiński h. Oginiec
11.352 – Jan Kitnowski h. Cholewa
11.360 – Detlof Hilsen
11.392 – Adam -Wołczkiewicz Kmitów Olizar h. Chorągwie
11.393 – Anna Tchórzewski
11.394 – Kasper Dembiński h. Rawicz
11.395 – Krystyna Urowiecki
11.424 – Jan Korzeniowski h. Lis
11.440 – Piotr Czarnecki h. Prus (III)
11.441 – Marianna Bzowski
11.442 – Dymitr Krasnosielski h. Prus (I – Turzyna)
11.443 – Apolonia Wielhorski
11.472 – Jan h. Gozdawa Pac
11.473 – Zofia Anna ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1569-1619
11.474 – Konstanty Hołowczyński h. Łabędź
11.488 – Teodor Butler h. Butler
11.489 – Dorota von Strejthorst
11.490 – Marek Wodyński
11.712 – Michał Sołtan h. Sołtan 1575-1620
11.738 – Andrzej Korsak h. Korsak
11.739 – Regina Wołczek
11.742 – Hieronim Dominik Pac h. Gozdawa
11.743 – Anna Wojna
11.748 – Konstanty ks. Połubiński
11.749 – Zofia Sapieha h. Lis
11.750 – Krzysztof Wołodkowicz
11.756 – Antoni Jan hr. Tyszkiewicz -Łohojski h. Leliwa
11.757 – Krystyna Szwykowski
11.758 – Paweł Jan Sapieha h. Lis 1609 – 1665
11.759 – Zofia Zienowicz
11.816 – Maciej Kostka h. Dąbrowa
11.817 – Barbara hr. Komorowski h. Korczak
11.848 – Jan Wojciech Sobieski h. Janina 1518/1520-1564
11.849 – Katarzyna Zofia Gdeszyński h. Gozdawa
11.850 – Jakub Snopkowski h. Rawicz
11.851 – N. Herburt
11.852 – Stanisław Daniłowicz h. Sas 1520-1577
11.853 – Katarzyna Anna Tarło h. Topór +1582/1583
11.854 – Stanisław Żółkiewski
11.855 – Regina z Felsztyna, alias h. Herburt
11.972 – Jan h. Nieczuja Dzierżek
11.974 – Mikołaj Czuryło h. Korczak
11.975 – Zofia Lanckoroński h. Zadora
11.976 – Mikołaj Kunicki h. Bończa
11.977 – Elżbieta Święcicki
11.980 – Adam Bieniewski h. Radwan
11.981 – Dorota Jaślikowski
11.988 – Henryk Denhoff h. Denhoff
11.992 – Franciszek Bernard Mniszech
11.993 – Barbara Stadnicka
11.994 – Jan Kazimierz Chodkiewicz 1616-
11.995 – Zofia Pac 1618-1665
11.996 – Samuel Leon ks. Ogiński h. Ogiński
11.997 – Zofia Billewicz h. Mogiła
11.998 – Jan Korsak
12.032 – Stanisław Górski h. Nałęcz
12.544 – Piotr Dąmbski h. Godziemba
12.545 – Dorota h. Nałęcz Sierzchowski
12.552 – Jan Łubieński h. Pomian 1569-1617
12.553 – Anna Baliński
12.556 – Mikołaj Opacki h. Prus (III)
12.557 – N. Pisieński (mi.1194)
12.580 – Stanisław Jaszkowski Russocki h. Zadora
12.581 – Zofia Taszycki
12.588 – Mikołaj Tęgoborski h. Śreniawa
12.590 – Krzysztof Rej h. Oksza
12.591 – N. N.
12.592 – Jan z Brzezia Russocki h. Zadora
12.593 => 6.291
12.594 – Krzysztof Gołuchowski h. Leliwa
12.595 – Barbara Balicki
13.440 – Jerzy Dzieduszycki h. Sas
13.441 – Zofia Jaskmanicka h. Leliwa
13.442 – Mikołaj Czuryło h. Korczak
13.443 – Zofia Lanckoroński h. Zadora
13.456 – Świętosław Lipski h. Grabie
13.457 – Anna Podhorecki
13.458 – Florian -Nieledewski Łaszcz h. Prawdzic
13.459 – Katarzyna Trzciński
13.464 – Marcin Fredro h. Bończa 1602-1646
13.465 – Ewa Magdalena Janicki h. Rola
13.488 – Jakub Rostworowski h. Nałęcz
13.489 – Elżbieta Opaliński h. Łodzia 1595-1638/
13.490 – Marcin Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
13.491 – Katarzyna Parys h. Prawdzic
13.500 – Piotr Babecki h. Cholewa
13.501 – Dorota Giżycki h. Gozdawa
13.536 – Stanisław hr. Tarnowski h. Leliwa /1541-1618
13.537 – Zofia Ociecka
13.538 – Emeryk de Szent-Mihaly Csobor
13.539 – Eva Revay
13.540 – Jan Firlej h. Lewart /1613-1635/1645
13.541 – Katarzyna Orzechowska h. Rogala
13.542 – Jan Gnoiński h. Warnia
13.552 – Mikołaj Bogusz h. Półkozic
13.553 – Zofia Firlej h. Lewart
14.336 – Henryk Plater
14.337 – Magdalena (?) von Tiesenhausen
14.352 – Krzysztof Brzostowski h. Strzemię
14.353 – Roksanna Roksana Turowska h. Pierzchała (Roch)
14.368 – Bogdan ks. Ogiński
14.369 – Regina Wołłowicz
14.370 – Jan Billewicz
14.371 – Regina ks. £ukomska
14.374 – Aleksander Bohdan Sapieha 1585-1633
14.375 – Elżbieta Chodkiewicz
14.384 – Konstanty ks. Korybut Wiśniowiecki 1564-1641
14.385 – Anna Zahorowska
14.386 – Jan „Skumin” Tyszkiewicz
14.387 – Barbara Naruszewicz
14.390 – Jan Stanisław Jabłonowski h. Prus (III) 1600/1601 – 1647
14.391 – Anna hr. Ostroróg h. Nałęcz
14.392 – Prokop ks. Dolski
14.393 – Marianna Kłoczko
14.396 – Mikołaj Ostroróg
14.397 – Barbara Roszkowska
14.398 – Stanisław „Rewera” Potocki h. Pilawa (Srebrna) 1579 – 1667
14.399 – Zofia Kalinowska h. Kalinowa
14.400 – Fabian Borch h. Trzy Kawki
14.848 – Jan h. Gozdawa Chrapowicki
14.849 – Helena Hlebowicz
14.916 – Roman Korsak h. Korsak
14.917 – Krystyna Chreptowicz

XV pokolenie

18.432 – Tomasz Zamojski h. Jelita
18.433 – Małgorzata N.
18.448 – Bazyli Wasylewicz ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
18.449 – Anna N.
18.450 – Jan Połubiński
18.451 – N. Sanguszko
18.464 – Stanisław «Marszałkowicz»Lanckoroński h. Zadora
18.465 – Anna Kurozwęcki h. Poraj
18.466 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
18.467 – Barbara Gałka h. Odrowąż
18.472 – Mikołaj Herburt h. Herburt
18.473 – Anna x
18.476 – Andrzej Krotoski h. Leszczyc
18.477 – Anna Kościelecki h. Ogończyk
18.478 – Mikołaj Potulicki h. Grzymała
18.479 – Małgorzata Kiebłowski
18.512 – Mikołaj «Groszek» Cielecki h. Zaremba
18.513 – Agnieszka Roszkowski
18.514 – Maciej Palędzki
18.515 – Elżbieta N.
18.560 – Mikołaj Działyński h. Ogończyk
18.561 – Febronia Danaborska h. Topór (Pałuka)
18.562 – Jan Fogler
18.574 – Marcin Kamieniecki h. Pilawa
18.575 – Jadwiga Sienieński h. Dębno
18.576 – Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz
18.577 – Dobrochna x
18.578 – Ambroży Pampowski
18.579 – Anna Kot
18.580 – Feliks z Gulczewa Sierpski +1521/
18.581 – Zofia Oporowska h. Sulima +1509/
18.582 – Prędota Piotr Prędota h. Rawicz
18.584 – Jan Leszczyński
18.585 – Maria de Marcelanges
18.586 – Stanisław Konarski h. Awdaniec
18.587 – Zofia Lanckoroński h. Zadora
18.588 – Jerzy Konarski h. Awdaniec
18.589 – Agnieszka Kobyliński h. Łodzia
18.590 – Janusz Kościelecki, woj sier star.gen. wlkpl +1564
18.591 – Gertruda Danaborska
18.592 – Maciej Kobierzycki h. Pomian
18.593 – Katarzyna x
18.596 – Świętosław Lipicki
18.598 – Jan Jastrzębski h. Zaremba
18.624 – Ziemomysł Bieliński
18.625 – Katarzyna £aszewska
18.640 – Jan Ciekliński
18.652 – Jarosław Łaski h. Korab
18.653 – Zuzanna Bąk h. Zadora
18.688 – Michał ks Czartoryski. h. Pogoń Litewska
18.689 – Maria Rezanowicz h. Korczak
18.690 – Andrzej ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
18.691 – N. (Maria ?) Marianna Ostrogski h. Ostrogski
18.692 – Jan Zasławski h. Ostrogski
18.693 – Olena Fedorowna
18.694 – Jerzy Grzegorz Holszański- Dubrownicki, h. Hipocentaur ks. +1536
18.695 – Julianna Jarosławicz, ks. +/1522
18.704 – Iwan Korecki +1503/
18.705 – Bazylisa Vasilisa Lizinosowicz +1511/
18.706 – Michał Żyzemski
18.708 – Nikita Czaplic h. Kierdeja
18.710 – Jan Chreptowicz h. Odrowąż
18.712 – Aleksander Chodkiewiczh. Kościesza
18.713 – Wasilisa Jarosławicz, ks. +1552
18.714 – Jan Szemet
18.716 – Andrzej Zborowski
18.717 – Elżbieta Szydłowiecka
18.718 – Stanisław Konarski
18.719 – Zofia Lanckorońska ca 1470
18.720 – Maciej Konopacki h. Konopacki
18.721 – N. Watzenrode
18.724 – Jakub Kostka h. Dąbrowa
18.725 – Anna von Sehfelden Rokus
18.768 – Fryderyk II legnicki Piast 1480-1547
18.769 – Zofia ?? 1485-1537
18.770 – Joachim I, elektor brandenburski
18.788 – Wojciech «Kmita Sokołowicz» Kuncewicz h. Jelita
18.789 – Małgorzata Piotrowski
18.790 – Jerzy Ościk h. Trąby Ościkowicz
18.800 – Maciej h. Pilawa Potocki
18.802 – Mikołaj Jemielnicki
18.803 – Elżbieta x
18.808 – Kosma Mohiła
18.810 – Piotr Rareş
18.880 – Feliks Lubomirski +1533
18.881 – Beata Gniewięcka
18.882 – Hieronim Hruszowski
18.884 – Jan Pieniążek
18.885 – Beata Radułt
18.886 – Piotr Prochnicki
18.888 – Konstanty ks. Ostrogski
18.889 – Aleksandra ks. słucka Olelkowicz +1556/
18.890 – Jan Amor Tarnowski 1488-1561
18.891 – Zofia Szydłowiecka
18.892 – Stanisław Kostka 1487-1555
18.893 – Elżbieta Elenborg
18.894 – Stanisław Odrowąż
18.895 – Anna ks. mazowiecka Piast, ks. mazowiecka
18.896 – Stanisław Ligęza +1497
18.897 – Magdalena Serafin
18.898 – Jan Amor Młodszy Tarnowski 1420/1430-1500
18.899 – Barbara Garbowska
18.900 – Mikołaj Jordan
18.901 – Anna Jarosławska
18.902 – Mikołaj Sieniawski
18.903 – Katarzyna Koła
18.904 – Jan „Korwin” Krasiński
18.905 – Katarzyna Mrokowska
18.928 – Grzegorz Branicki
18.929 – Katarzyna Kotwicz
18.930 – Jan Tarło
18.931 – Agnieszka Szafraniec
19.008 – Stanisław Morsztyn
19.010 – Seweryn Bethmann
19.011 – Urszula Wogier
19.012 – Paweł Ber
19.013 – Barbara N.
19.040 – John Gordon
19.041 – Margaret Stewart 1497-1517
19.042 – Robert Keith
19.072 – Mikołaj Sieniawski h. Leliwa 1489-1569
19.073 – Katarzyna Koła h. Junosza
19.074 – Jan Tarło h. Topór
19.076 – Stanisław Kostka Kostka h. Dąbrowa 1487-1555
19.077 – Elżbieta, czy też z Eilemberku Elenborg
19.078 – Stanisław Odrowąż h.Odrowąż
19.079 – Anna Mazowiecki 1499-155719.096 – Jan Kalinowski h. Kalinowa
19.098 – Jędrzej Sieciech Szczawiński
19.100 – Stanisław Struś h. Korczak
19.101 – N. Wilczek h. Poraj
19.102 – Stanisław Łuszczewski h. Nałęcz
19.103 – Barbara Chyżowski
19.104 – Mikołaj Radziwiłłowicz h. Trąby
19.105 – Zofia rohatyńska Anna Moniwid
19.106 – Marcin Gastold 1428-1483
19.107 – Anna ks. Holszańska
19.108 – Stanisław Szydłowiecki h. Odrowąż 1405-1493/1494
19.109 – Zofia Goździkowski h. Łabędź
19.112 – Michał ks. „Korybut” Zbaraski +1512
19.113 – Tetiana Połubiński
19.114 – Szymon Olizarowicz
19.115 – Anna ks. Ostrogska
19.136 – Feliks h. Śreniawa (Drużyna) Lubomirski
19.137 – Beata h. Lis Gniewięcki
19.138 – Hieronim Hruszowski
19.140 – Mikołaj Branicki h. Gryf
19.141 – Katarzyna Dłuski
19.142 – Augustyn h. Kotwicz Kotwicz
19.143 – Zofia h. Topór Jakubowski
19.144 – Konstanty «I» h. Ostrogski Ostrogski 1460-1530
19.145 – Aleksandra ks. Olelkowicz- h. Pogoń Litewska Słucki
19.146 – Jan Amor Magnus hr. h. Leliwa Tarnowski 1488-1561
19.147 – Zofia z Szydłowca h. Odrowąż Szydłowiecki
19.152 – Stanisław h. Półkozic Ligęza
19.153 – Magdalena h. Nieczuja Serafin
19.154 – Jan Amor «Młodszy» h. Leliwa Tarnowski 1420/1430-1500
19.155 – Barbara Zawiszyc- h. Sulima Garbowski 1447-1517
19.156 – Mikołaj h. Trąby (Brzezina) Jordan 1467-1521
19.157 – Anna h. Leliwa Jarosławski 1482/-1514/
19.158 – Mikołaj Sieniawski h. Leliwa 1489-1569
19.159 – Katarzyna Koła h. Junosza
19.160 – Jan Korwin- h. Ślepowron (Korwin) Krasiński
19.161 – Katarzyna Mniszewa h. Lubicz Mrokowski
19.168 – Jan h. Łodzia Opaliński
19.169 – Barbara Gardzina- h. Godziemba Lubrański
19.170 – Jan Borek- Gostyński
19.172 – Jerzy h. Nałęcz Lwowski
19.173 – Katarzyna Jaszkowski
19.174 – Rafał Leszczyński, starosta radziejowski
19.175 – Barbara Wolska
19.176 – Stanisław Kostka 1487-1555
19.177 – Elżbieta Elenborg
19.178 – Jerzy Konopacki
19.179 – Anna Pęk
19.180 – Rafał Pilecki h. Leliwa
19.181 – Anna „Jelitko” Secygniowska h. Jelita
19.182 – Jan «Dziedziłowski» h. Herburt Herburt
19.183 – Zofia Dąbrowski
19.184 – Gabriel Tęczyński h. Topór
19.185 – Anna Konińska h. Rawicz +1534/
19.190 – Łazarz Łaszcz h. Prawdzic
19.191 – Katarzyna Drohiczańska h. Nałęcz
19.194 – Piotr Goryński h. Poraj
19.195 – Katarzyna Dorota Boglewska h. Jelita
19.196 – Jakub Andrzej Dembiński h. Rawicz
19.197 – Katarzyna N.
19.198 – Krzysztof Gosławski h. Oksza
19.456 – Maciej Potocki 1439
19.457 – ?? Psarska ca 1440
19.464 – Kosma Mohiła
19.466 – Piotr Rareº
19.488 – Stanisław Tarło h. Topór
19.489 – Małgorzata Magier h. Szeliga
19.490 – Jan Ciężki Tarnowski h. Leliwa /1479-1527
19.491 – N. Kobylański
19.492 – Piotr Szafraniec h. Starykoń
19.493 – Agnieszka Sienieńska h. Dębno
19.494 – Walenty Dembiński h. Rawicz
19.495 – Elżbieta Kuczkowska h. Jastrzębiec
19.496 – Jan Włodzisławski Lanckorońska h. Zadora
19.497 – Anna Kurozwęcka h. Poraj
19.498 – Sędziwój Drohiczański h. Nałęcz
19.499 – Zofia Strasz
19.500 – Jan Firlej h. Lewart
19.501 – Zofia Bonar h. Bonarowa
19.502 – Andrzej Opaliński h. Łodzia 1540-1593
19.503 – Katarzyna Kościelecka h. Ogończyk
19.504 -Jan Kostka
19.505 – Zofia Odrowąż
19.506 – Marcin Herburt h. Herburt
19.507 – Katarzyna Urszula Krotoska h. Leszczyc
19.508 – Hieronim Rozdrażewski h. Doliwa
19.509 – Anna Łukowski h. Topór (Pałuka)
19.600 – Iwan Sapieha /1500-1546
19.601 – Anna ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
19.602 – Hrehory Chodkiewicz +1572
19.603 – Katarzyna ks. Korybut- Wiśniowiecka, h. Korybut
19.608 – Andrzej Kopeć h. Kroje
19.612 – Jurij Chodkiewicz +1569
19.613 – Zofia ks. Olelkowicz-Słucka h. Pogoń Litewska +1571
19.614 – Jan Tarło
19.615 – Agnieszka Szafraniec
19.648 – Leon «Tyszkiewicz» Pociej
19.649 – Anna Łozka h. Łozka
19.650 – Teodor Hołownia -Ostrożecki
19.651 – Anna Odyńcewicz
19.652 – Paweł Kazanowski h. Grzymała
19.653 – Barbara Stadnicki h. Śreniawa
19.656 – Matwiej Mateusz ks. Hłazyna h. Oginiec
19.657 – Katarzyna Jurłow
19.662 – Fryderyk Teodor ks. Łukomski h. Łukomski
19.663 – Barbara Wężyk
19.760 – Michał Daniłowicz h. Sas
19.762 – Jan Tarło
19.763 – Regina z Malczyc
19.766 – Stanisław Herburt-Dobromilski h. Herburt
19.767 – Katarzyna Barzi h. Korczak19.768 – Mateusz h. Rola Niemojewski
19.770 – Stanisław Kostka Kostka h. Dąbrowa 1487-1555
19.771 – Elżbieta, czy też z Eilemberku Elenborg
19.772 – Wojciech Czarnkowski h. Nałęcz
19.773 – Barbara Górka h. Łodzia
19.774 – Stanisław hr. Latalski h. Prawdzic
19.775 – Georgia Pomorski 1531-15
19.788 – Mikołaj Firlej h. Lewart
19.789 – Elżbieta Ligęza h. Półkozic +1594
19.790 – Mikołaj Oleśnicki h. Dębno
19.791 – Krystyna Katarzyna Palęcka +1591/19.792 – Rafał Leszczyński h. Wieniawa
19.793 – Anna Katarzyna Korzbog h. Korzbok
19.794 – Jan Rozdrażewski h. Doliwa
19.795 – Anna de Potulice Potulicki h. Grzymała
19.796 – Erazm Gajewski h. Ostoja
19.797 – Elżbieta Cielecki h. Zaremba
19.808 – Stanisław «Tuczapski» Łaszcz -Tuczapski h. Prawdzic
19.809 – Jadwiga v. Łaźniowski h. Prawdzic
19.844 – Jan z Podhajec Tarło h. Topór
19.845 – Dorota Tarnowski h. Leliwa
19.846 – Andrzej Stadnicki h. Śreniawa
19.847 – Katarzyna Sobieński- Kmita h. Śreniawa
19.848 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
19.850 – Antoni Niedrzwiecki h. Ogończyk
19.852 – Stanisław Dembiński h. Rawicz
19.853 – Anna Ciołek h. Ciołek
19.854 – Prosper Prowana
19.855 – Elżbieta Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
19.860 – Stanisław Kiszka h. Dąbrowa
19.861 – Anna ks. Radziwiłł h. Trąby
19.862 – Paweł Sapieha h. Lis
19.863 – Hanna Chodkiewicz +1593/
19.864 – Dominik Pac h. Gozdawa
19.865 – Anna Łozka h. Łozka
19.866 – Bogdan Sapieha h. Lis
19.867 – Marianna Kapusta h. Kapusta
19.888 – Andrzej Dunin- Borkowski h. Łabędź
19.889 – Anna ze Zwoli Ossowski
19.890 – Jan Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin) 1530-1584
19.891 – Dorota Lupa- Podlodowska h. Janina
19.892 – Andrzej Gołuchowski h. Leliwa
19.893 – Krystyna Dembińska h. Rawicz
19.894 – AdamNiewiarowski h. Półkozic
19.895 – Jadwiga Otfinowski
19.896 – Stanisław Słupecki h. Rawicz
19.897 – Zofia x
19.898 – Andrzej Leszczyński h. Wieniawa 1559-1606
19.899 – Anna Firlej h. Lewart
19.968 – Iwan Sapieha ca 1450-1516/1517
19.969 – N. N. 19.970 – Jerzy Grzegorz Holszański- Dubrownicki, h. Hipocentaur ks. +1536
19.971 – Maria ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
19.984 – Jan Bazyli Sołomerecki
19.985 – Anna Władyka Władyka
19.988 – Jakub Łysakowski h. Lubicz
19.992 – Bazyli Hośćski h. Kierdeja
19.996 – Gniewosz Bożeniec- Jełowicki h. Jełowicki
19.997 – N. Sanguszko
20.000 – Hrehory Sanguszko +1555
20.001 – Anastazja Hornostaj h. Hipocentaur
20.002 – Paweł Sapieha h. Lis
20.003 – Hanna Chodkiewicz +1593/
20.008 – Mikołaj „Czarny” ks. Radziwiłł h. Trąby 1515 – 1565
20.009 – Elżbieta Szydłowiecka h. Odrowąż 1533 – 156220.010 – Gotard Kettler
20.011 – Anna Meklemburski
20.032 – Jakub Siciński h. Rogala
20.033 – N. Szczawiński
20.040 – Aleksander ks. Sanguszko -Koszerski h. Pogoń Litewska
20.041 – Anastazja Żyliński
20.042 – Mikołaj Ościk
20.044 – Jarosław Hołowczyński h. Łabędź
20.045 – Dorota Kostewicz h. Leliwa
20.046 – Hieronim Chodkiewicz h. Kościesza
20.047 – Anna Szemiot +1563/
20.056 – Aleksander ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut
20.057 – Katarzyna Skoruta
20.058 – Andrzej Kapusta h. Kapusta
20.059 – Anna Szymk
20.168 – Mikołaj -Nieledewski Łaszcz h. Prawdzic
20.169 – Barbara Ożarowski
20.170 – Mikołaj Chodorowski
20.172 – Jan Skotnicki h. Bogoria
20.174 – Mikołaj Bełżecki h. Jastrzębiec
20.175 – Katarzyna ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
20.193 – Anna Bielecki
20.480 – Andrzej ks. Światopełk- Czetwertyński h. Pogoń Ruska
20.481 – Marianna Eudoksja Maria Swiszczowski
20.484 – Bazyli Bokiej h. Bokiej
20.496 – Jakub Korwin- Kossakowski h. Ślepowron
20.497 – Anna Modzelewski
20.498 – Mikołaj Kociełł h. Pelikan
20.499 – Anna Talimont
20.544 – Gniewosz Bożeniec- Jełowicki h. Jełowicki
20.545 – N. Sanguszko
20.546 – Jakub Skaszewski
20.552 – Paweł Kurdwanowski h. Półkozic
20.554 – Wojciech Męciński h. Poraj
20.556 – Stanisław Branicki h. Gryf
20.557 – Helena Tarło h. Topór
20.558 – Stanisław Wapowski
20.608 – Jerzy Jabłonkowski h. Prus (III)
20.616 – Wacław Władysław Ostroróg, h. Nałęcz +1527
20.617 – Urszula Potocka +ca 1544
20.618 – Jan Tęczyński h. Topór 1492-8/1541
20.619 – Katarzyna £aska h. Korab 1496/1497-
20.620 – Janusz Zasławski, h. Ostrogski ks +1562
20.621 – ?? Kierdej
20.622 – Roman ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska 1537-1571
20.623 – Aleksandra Chodkiewicz h. Kościesza +1570
20.624 – Bartłomiej Kazanowski h. Grzymała
20.625 – Katarzyna Markuszowski
20.672 – Piotr Mycielski h. Dołęga ca 1530
20.673 – Jadwiga Marszewska ca 1530
20.674 – Wojciech Sokołowski
20.680 – Wojciech Dembiński h. Rawicz
20.682 – Walenty Kościelski
20.684 – N. Bąkowski
20.688 – Jakub Niegolewski h. Grzymała
20.689 – Anna Przecławska
20.690 – Maciej Orzelski h. Dryja 1548-1589
20.691 – Elżbieta Niemojewska h. Rola
20.692 – Jan Radomicki
20.693 – Zofia Ossowska
20.694 – Maciej Ujejski
20.696 – Szymon Żegocki
20.697 – Dorota Rudnicki
20.704 – Melchior Konarzewski h. Tumigrała
20.706 – Stanisław Chwalibowski
20.708 – Stanisław Pogorzelski
20.709 – Barbara Malechowski
20.718 – Jan Leszczyński h. Wieniawa
20.719 – Zofia Jadwiga Opaliński h. Łodzia 1563-1618/
20.720 – Rafał Leszczyński, starosta radziejowski
20.721 – Anna Korzbog
20.722 – Jan Rozdrażewski, kaszt pozn. /1550-
20.723 – Katarzyna Potulicka
20.724 – Erazm Gajewski
20.725 – Elżbieta Cielecka
20.732 – Jan Zamojski
20.733 – Anna ks. „Korybut” Wiśniowiecka
20.734 – Mikołaj Lanckoroński
20.735 – Anna Stanisławska
21.376 – Stanisław Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
21.377 – Katarzyna Uwieliński
21.378 – Maciej Załuski h. Junosza
21.379 – Zuzanna Koryciński h. Topór
21.464 – Mikołaj Ossowski
21.465 – Anna Żychliński
21.466 – Łukasz Gułtowski
21.468 – Jan Strzelecki
21.470 – Baltazar Rąbiński
21.504 – Jan Uruski h. Sas
21.824 – Mikołaj Ossoliński h. Topór
21.825 – Barbara Strzyżowska
21.828 – Wojciech Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
21.830 – Mikołaj Kiszka +1620
21.831 – Anna Dulska
21.840 – Wojciech Miączyński h. Suchekomnaty
21.841 – Dorota Komońska
21.856 – Jan Stadnicki h. Śreniawa
21.857 – Barbara Parys- Drohojowski h. Korczak
21.858 – Stanisław de Lewcze Lewiecki
21.859 – Zofia z Ostrowa x
21.868 – Stanisław Stadnicki h. Śreniawa
21.869 – Helena Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
21.870 – Filip Owadowski
21.871 – Ewa Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin) 1575
21.896 – Jan Hlebowicz h. Leliwa
21.897 – Katarzyna Urszula Krotoska
21.898 – Joachim ks. Korecki h. Pogoń Litewska
21.899 – Anna hr. Chodkiewicz h. Kościesza
21.900 – Krzysztof Mikołaj ks. „Piorun” Radziwiłł h. Trąby 1547-1603
21.901 – Katarzyna Tęczyńska h. Topór
21.902 – Stanisław Kiszka h. Dąbrowa
21.903 – Elżbieta Sapieha h. Lis
21.960 – Jan Tarło
21.961 – Regina z Malczyc
21.962 – Jan h. Przeginia Dulski h. Przeginia
21.963 – Barbara Mniszech h. Kończyc
21.964 – Hermolaus Ligęza h. Półkozic
21.965 – Zofia N.
21.966 – Krzysztof Jakubowski h. Topór
21.968 – Jan Tarło
21.969 – Dorota Tarnowska
21.970 – Stanisław Szafraniec
21.971 – Anna Dembińska
21.972 – Hieronim (Jarosz) Lanckoroński
21.973 – Anna Drohiczyńska
21.974 – Jan z Dąbrowicy Firlej
21.975 – Gertruda Opalińska 1569-1602
21.976 – Jan Filip Dunin-Borkowski
21.977 – Anna Lewald-Górska
22.000 – Przecław Bobrownicki
22.002 – Janusz Zaremba h. Zaremba
22.003 – Zofia Russocki
22.004 – Jan Kąsinowski h. Nałęcz
22.005 – Anna Kobylnicka22.020 – Jan Ciechomski
22.022 – Maciej Dembiński h. Rawicz
22.036 – Grzegorz Klonowski h. Leszczyc
22.064 – Kryspin Kryszpin Kryszpin- Kirszensztein h. Kryszpin-Kirszensztein
22.066 – Wacław Szemiot
22.067 – Elżbieta Chodkiewicz h. Kościesza
22.068 – Maciej Młocki h. Prawdzic
22.070 – Grzegorz ks. Massalski h. Massalski
22.071 – Marianna Raczek
22.076 – Bogdan ks. Ogiński h. Oginiec
22.077 – Regina Wołłowicz
22.078 – Konstanty ks. Połubiński
22.079 – Zofia Sapieha h. Lis
22.216 – Mikołaj Naruszewicz
22.217 – Barbara Kuncewicz h. Łabędź
22.220 – Grzegorz Sapieha h. Lis
22.221 – Zofia Strawiński h. Sulima
22.222 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
22.223 – Anna Tarło h. Topór
22.240  – Konstanty ks. Korybut-Wiśniowiecki h. Korybut
22.241 – Anna Elżbieta Świerszcz
22.244 – Teodor Tyszkiewicz h. Leliwa
22.245 – Katarzyna Lacki h. Lacki
22.246 – Stanisław Naruszewicz
22.256 – Roman Dolski h. Dolski
22.258 – Maciej Matys «Ochmistrzowicz» Kłoczko h. Ogończyk
22.259 – Katarzyna Hlebowicz h. Leliwa
22.264 – Jan hr. Ostroróg h. Nałęcz 1565 – 1622
22.265 – Katarzyna Mielecki h. Gryf
22.266 – Jan Roszkowski
22.400 – Jan ks. Drucki- Lubecki h. Druck
22.401 – Aleksandra «Sołtan» Sokolski
22.408 – Bogdan Stetkiewicz
22.409 – Eudoksja ks. Drucki- Horski h. Druck
22.410 – Bogdan ks. Ogiński h. Oginiec
22.411 – Regina Wołłowicz
22.720 – Jan Hilsen (lu.39065)
22.784 – Jan Olizar -Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów
22.785 – Ewa z Biłhorodki Raj
22.788 – Walenty Dembiński h. Rawicz
22.789 – Elżbieta Kuczkowska h. Jastrzębiec
22.790 – N. Urowiecki
22.848 – Hapon Korzeniowski h. Lis
22.880 – Jerzy Czarnecki h. Prus (III)
22.881 – Katarzyna Rzewuski
22.884 – Roman Krasnosielski h. Prus (I – Turzyna)
22.885 – Marusza Korotko
22.944 – Dominik Pac h. Gozdawa
22.945 – Anna Łozka h. Łozka
22.946 – Andrzej ks. Korybut – Wiśniowiecki h. Korybut
22.947 – Eufemia Wierzbicka
22.948 – Jarosław «Mikitinicz» Hołowczyński h. Łabędź
22.949 – N. Chodkiewicz h. Kościesza
22.976 – Jan Butler h. Butler
22.980 – Jan Wodyński
22.981 – Zofia Sobieski h. Janina
23.424 – Hieronim Sołtan h. Sołtan 1550-1621
23.476 – Grzegorz Korsak h. Korsak
23.484 – Piotr Pac h. Gozdawa
23.485 – Elżbieta Szemet
23.486 – Piotr Wojna
23.496 – Aleksander ks. Połubiński
23.497 – Anna Alamani h. Alemani
23.498 – Andrzej Sapieha h. Lis 1548/-1611
23.499 – Bohdana Szymkowicz
23.512 – Jan Eustachy hr. Tyszkiewicz -Łohojski h. Leliwa
23.513 – Zofia ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut
23.518 – Mikołaj Bogusław Zenowicz
23.519 – Anna Chodkiewicz h. Kościesza
23.632 – Jakub Kostka h. Dąbrowa
23.633 – Anna von Sehfelden Rokus
23.634 – Mikołaj hr. Komorowski h. Korczak
23.635 – Barbara Sarnicki
23.696 – Sebastian Sobieski h. Janina
23.697 – Barbara Giełczewski 1497/1499-1536/
23.710 – Jakub Herburt h. Herburt
23.711 – Katarzyna z Radochoniec Wapowski
23.944 – Jan h. Nieczuja Dzierżek
23.945 – Anna Serek
23.948 – Marcin Czuryło h. Korczak
23.949 – Anna Buczacki h. Awdaniec
23.950 – Mikołaj Lanckoroński h. Zadora
23.951 – Anna z Żórawiński
23.952 – Kasper Kunicki h. Bończa
23.953 – Zofia Baranowski
23.954 – Aleksander Święcicki
23.976 – Otto Denhoff h. Denhoff
23.977 – Urszula von Behr
23.984 – Jerzy Mniszech
23.985 – x JadwigaTarło
23.986 – Marek Antoni Stadnicki
23.987 – Marianna Dembińska
23.988 – Krzysztof Chodkiewicz +1652
23.989 – Elżbieta Kiszka
23.990 – Stefan Pac 1587
23.991 – Anna Marcybela Dusiatski-Rudomin
23.996 – Roman Korsak
23.997 – Krystyna Chreptowicz
24.064 – Melchior Górski h. Nałęcz
25.088 – Stefan Dąmbski h. Godziemba
25.089 – Katarzyna Głusińska h. Ogończyk
25.091 – Anna Wilkostowska h. Pomian
25.104 – Świętosław Łubieński h. Pomian
25.105 – Barbara de Zapolice Zapolska h. Pobóg
25.160 – Jan Jaszkowski Russocki h. Zadora
25.161 – Małgorzata Oraczowski h. Śreniawa
25.162 – Mikołaj Taszycki
25.176 – Mikołaj Tęgoborski h. Śreniawa
25.177 – Elżbieta Silnicki
25.180 – Mikołaj Rej h. Oksza 1505-1569
25.181 – Zofia Koścień h. Jastrzębiec
25.188 – Andrzej Gołuchowski h. Leliwa
25.189 – Krystyna Dembińska h. Rawicz
26.880 – Wacław Dzieduszycki h. Sas
26.881 – Zofia Oszczewska 26.912 – Mikołaj Lipski h. Grabie
26.913 – Dorota Anna Siemikowski h. Oksza
26.914 – Arnolf Podhorecki
26.916 – Stanisław Łaszcz -Nieledewski h. Prawdzic
26.917 – Anna Wituchowski
26.928 – Jan Fredro h. Bończa
26.929 – Anna Jaskmanicki h. Leliwa
26.976 – Jakub Rostworowski h. Nałęcz
26.978 – Piotr Opaliński h. Łodzia 1566-1600
26.979 – Anna Elżbieta Zborowska h. Jastrzębiec
26.980 – Jan Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
26.981 – Ewa Podleski
26.982 – Hieronim Parys h. Prawdzic
26.983 – Zofia Zieliński
27.000 – Mikołaj Babecki h. Cholewa
27.072 – Jan Stanisław Spytek hr. Tarnowski h. Leliwa 1514 -1568
27.073 – Barbara Drzewicka h. Ciołek
27.074 – Jan Ociecki 1501-1563
27.075 – Zofia z Marszowic
27.080 – Andrzej Firlej h. Lewart
27.081 – Barbara Konińska
27.082 – Paweł Orzechowski h. Rogala
27.084 – Jan Gnoiński h. Warnia
27.085 – Zofia Filipowski
27.104 – Stanisław Bogusz h. Półkozic
27.105 – Zofia Śreniawa
27.106 – Mikołaj Firlej h. Lewart
27.107 – Anna Sierzchowski
28.672 – Henryk Jan Plater
28.673 – Malgorzata (?) von Plate
28.704 – Mikołaj Brzostowski h. Strzemię
28.736 – Mateusz ks. Ogiński
28.737 – Katarzyna Jurłow
28.742 – Fryderyk Teodor ks. £ukomski
28.743 – Barbara Wężyk
28.748 – Herhory Sapieha 1548/-1600
28.749 – Zofia Strawińska
28.750 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
28.751 – Anna Tarło h. Topór
28.768 – Konstanty ks. Korybut Wiśniowiecki +1574
28.769 – Anna Elżbieta Świerszcz
28.770 – Wasyl Zahorowski
28.771 – Maryna ks. Zbaraska
28.772 – Teodor Tyszkiewicz
28.773 – Katarzyna Lacka
28.774 – Stanisław Naruszewicz +1589
28.784 – Roman ks. Dolski
28.786 – Maciej Matys „Ochmistrzowicz” Kłoczko
28.787 – Katarzyna Hlebowicz
28.792 – Jan hr. Ostroróg h. Nałęcz 1565 – 1622
28.793 – Katarzyna Mielecka 1569
28.800 – N. Borch h. Trzy Kawki
29.696 – Teodor Chrapowicki h. Gozdawa
29.697 – Helena Siemion
29.698 – N. Hlebowicz
29.832 – Michał Korsak h. Korsak
29.833 – N. Protaszewicz

XVI pokolenie

36.896 – Wasyl? Bazyli ks. Korybut- Nieświzki h. Pogoń Litewska
36.897 – N. N.
36.928 – Mikołaj «Marszałkowicz» Lanckoroński h. Zadora
36.929 – Felicja Lis h. Lis
36.930 – Krzesław «Półtorabek» Kurozwęcki h. Poraj
36.931 – Ewa ?Ewa Czarny
36.932 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
36.933 – Katarzyna Kuropatwa h. Śreniawa
36.934 – Jan Gałka h. Odrowąż
36.935 – Anna i Krzelowa x
36.944 – Herburt Herburt h. Herburt
36.954 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
36.955 – Katarzyna Odrowąż h. Odrowąż
36.956 – Stanisław Potulicki h. Grzymała
36.957 – Jadwiga Łabiski h. Leszczyc
36.958 – Abraham Kiebłowski
36.959 – Katarzyna N.
37.024 – Maciej «Groch v. Groszek» Cielecki h. Zaremba
37.025 – Jadwiga N.
37.028 – Wojciech Palędzki
37.029 – Katarzyna N.
37.120 – Piotr Działyński h. Ogończyk +1441/
37.121 – Jadwiga
37.122 – Władysław h. Topór (Pałuka) Danaborski 1420-1467
37.123 – Katarzyna Przemyślid, ks. raciborska 37.148 – Henryk Andrzych Kamieniecki h. Pilawa
37.149 – Katarzyna Pieniążek
37.150 – Piotr Oleski h. Dębno
37.151 – Katarzyna Mużyło- Buczacki h. Awdaniec
37.152 – Jan Czarnkowski h. Nałęcz
37.153 – Jadwiga N.
37.156 – Jan Pampowski
37.157 – Małgorzata Dłuski h. Kotwicz
37.160 – Andrzej Gólczewski h. Prawdzic
37.162 – Jan Oporowski h. Sulima
37.163 – Zofia Odrowąż h. Odrowąż
37.164 – Prandota x h. Rawicz
37.165 – Małgorzata N.
37.168 – Kasper Leszczyński
37.169 – Zofia Oporowska
37.170 – Stanisław Szydłowiecki h. Odrowąż 1405-1493/1494
37.171 – Zofia Goździkowski h. Łabędź
37.172 – Przybysław Konarski h. Awdaniec
37.173 – Małgorzata x
37.174 – Stanisław «Marszałkowicz»Lanckoroński h. Zadora
37.175 – Anna Kurozwęcki h. Poraj
37.176 – Andrzej Konarski h. Awdaniec
37.177 – N. Strzelecki h. Doliwa
37.178 – Mikołaj Kobyliński
37.180 – Janusz Kościelecki +1545
37.181 – Katarzyna Pampowska
37.182 – Andrzej Danaborski
37.183 – Zofia Kleczewska
37.184 – Jan «Szyszka» Kobierzycki h. Pomian
37.196 – N. Jastrzębski h. Zaremba
37.248 – Stanisław Bieliński
37.250 – Tomasz £aszewski
37.280 – ?? Ciekliński37.304 – Andrzej Łaski h. Korab
37.305 – Barbara x h. Grzymała
37.306 – Zbigniew Bąk h. Zadora
37.307 – N. N.
37.376 – Bazyli ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
37.378 – Niemira Niemierza Rezanowicz h. Korczak
37.379 – Anna N.
37.380 – Aleksander ks. Kobryński h. Pogoń Litewska
37.381 – N. N.
37.382 – Jan «I» Ostrogski h. Ostrogski
37.383 – N. Bielski
37.384 – Jerzy Zasławski h. Ostrogski
37.385 – Anna ??
37.388 – Jan -Dubrowicki h. Hipocentaur Holszański
37.389 – Anna ks. h. Pogoń Litewska Czartoryski 37.390 – Iwan ks. Jarosławicz , ks. +1508
37.391 – Eudoksja ks. Worotyńska , ks. +1499/
37.408 – Bazyli Korecki h. Pogoń Litewska +1443/
37.410 – Hleb Lizinosowicz
37.420 – Bogdan Chreptowicz h. Odrowąż
37.421 – Fedka ks. „Światopełk”- Czetwertyńska h. Pogoń Ruska
37.424 – Iwan Chodkiewicz 1420-1484
37.425 – Agnieszka Zofia ks. bielska h. Pogoń Litewska
37.426 – Iwan ks. Jarosławicz , ks. +1508
37.427 – Eudoksja ks. Worotyńska , ks. +1499/
37.432 – Marcin Zborowski +1488/
37.434 – Stanisław Szydłowiecki
37.435 – Zofia Goździkowska
37.436 – Przybysław Konarski
37.437 – Małgorzata (z) Brzostowa
37.438 – Stanisław „Marszałkowicz” Lanckoroński +1489
37.439 – Anna Kurozwęcka
37.448 – Nawój Kostka h. Dąbrowa
37.536 – Fryderyk I legnicki Piast 1446-1488
37.537 – Ludmiła Podiebrad 1456-1503
37.538 – Fryderyk, mrgr Brandenburgii
37.576 – Kunca «Sokołowicz» Kuncewicz h. Jelita
37.580 – Grzegorz Ościkowicz h. Trąby
37.581 – Aleksandra Świrski
37.604 – N. Jemielnicki
37.606 – Jakub x
37.760 – Piotr Lasocki Lubomirski
37.761 – Dorota Gnojeńska
37.762 – Mikołaj «Czarny» Gniewięcki
37.768 – Prokop Pieniążek
37.776 – Jan I ks. Ostrogski
37.777 – ?? Bielska
37.778 – Semen ks. słucki Olelkowicz +1505
37.779 – Anastazja ks. mścisławska +1524/
37.780 – Jan Amor Młodszy Tarnowski 1420/1430-1500
37.781 – Barbara Garbowska
37.782 – Krzysztof Szydłowiecki
37.783 – Zofia (z) Targowiska
37.784 – Jakub Kostka
37.785 – Anna Rokus von Sehfelden
37.788 – Jan Odrowąż ca 1482-
37.789 – Anna Jarosławska -/1526
37.790 – Konrad III „Rudy” Piast, ks. czerski /1448-1503
37.791 – Anna Radziwiłł
37.792 – Stanisław Ligęza
37.793 – Pachna Gamrat
37.796 – Jan (z) Tarnowa +1432/1433
37.797 – Elżbieta ze_Szternberka
37.798 – Jan „Zawiszyc” Garbowski
37.799 – Małgorzata Szafraniec
37.800 – Jordan Jordanus Jordan
37.801 – Jadwiga Lanckorońska
37.802 – Spytek Jarosławski
37.803 – Jadwiga (z) Warzyszyna
37.804 – Rafał Sieniawski
37.805 – Agnieszka Cebrowska
37.806 – Jan Koła
37.807 – Małgorzata (z) Baliniec
37.808 – Andrzej Adam „Korwin” Krasiński
37.809 – Aleksandra Dzierzgowska
38.016 – Jerzy Morsztyn
38.017 – Anna N.
38.080 – Alexander Gordon
38.081 – Janet Stewart
38.082 – James IV kr. Szkocji Stewart -1513
38.083 – Janet Kennedy
38.144 – Rafał Sieniawski h. Leliwa
38.145 – Agnieszka z Cebra Cebrowski h. Hołobok
38.146 – Jan Koła h. Junosza
38.147 – Małgorzata z Baliniec x
38.148 – Andrzej Tarło h. Topór
38.149 – Katarzyna Michowski
38.156 – Jan Odrowąż h. Odrowąż
38.157 – Anna h. Leliwa Jarosławski 1482/-1514/
38.158 – Konrad «III Rudy» Piast 1448/1450-1503
38.159 – Anna Radziwiłł h. Trąby 1476-1522
38.192 – Jędrzej Kalinowski
38.200 – Jakub Struś h. Korczak
38.201 – Małgorzata Kierdej h. Kierdeja
38.208 – Radziwiłł Ościk
38.210 – Jan Moniwid
38.211 – Anna
38.212 – Jan Gastold 1408-1458
38.213 – Dorota Zadora
38.214 – Jerzy Holszański
38.215 – Julianna ??
38.216 – Jakub Szydłowiecki h. Odrowąż
38.217 – N. Jastrzębiec
38.218 – Andrzej «Labancz» Goździkowski h. Łabędź
38.219 – Elżbieta x h. Sulima
38.224 – Bazyli Wasylewicz ks. „Korybut” Zbaraski
38.225 – Anna ??
38.226 – Jan Połubiński
38.227 – ?? Sanguszko
38.230 – Jerzy Zasławski h. Ostrogski
38.231 – Anna ??
38.272 – Piotr Lasocki h. Śreniawa (Drużyna)
38.273 – Dorota Gnojeński
38.274 – Mikołaj «Czarny» Gniewięcki h. Lis
38.280 – Hieronim Branicki h. Gryf
38.281 – Barbara Wielopolski
38.282 – Piotr Dłuski
38.286 – Stanisław Jakubowski h. Topór
38.288 – Jan «I» Ostrogski h. Ostrogski
38.289 – N. Bielski
38.290 – Szymon ks. Olelkowicz- Słucki h. Pogoń Litewska
38.291 – Anastazja Gedyminowicz
38.292 – Jan Amor «Młodszy» h. Leliwa Tarnowski 1420/1430-1500
38.293 – Barbara Zawiszyc- h. Sulima Garbowski 1447-1517
38.294 – Krzysztof Szydłowiecki h. Odrowąż 1467-1532
38.295 – Zofia x
38.304 – Stanisław Ligęza h. Półkozic
38.305 – Pachna Gamrat h. Sulima
38.306 – Mikołaj Serafin
38.308 – Jan Tarnowski h. Leliwa
38.309 – Elżbieta de Sternberg
38.310 – Jan Zawisza Zawiszyc- Garbowski h. Sulima
38.311 – Małgorzata Szafraniec h. Starykoń
38.312 – Jordan Mikołaj Jordanus Jordan h. Trąby (Brzezina)
38.313 – Jadwiga Lanckoroński h. Zadora
38.314 – Spytek Zgłobieński h. Leliwa
38.315 – Jadwiga x
38.320 – Andrzej Adam Korwin- Krasiński h. Ślepowron (Korwin)
38.321 – Aleksandra Dzierzgowski
38.336 – Mikołaj Opaliński h. Łodzia
38.337 – Barbara Leżeński h. Nałęcz
38.338 – Mikołaj Gardzina- Lubrański h. Godziemba
38.339 – Jadwiga Żychliński h. Szeliga
38.344 – Dobrogost «Skubiela» Lwowski h. Nałęcz
38.345 – Dorota N.
38.346 – Mikołaj Jaśkowski
38.356 – Maciej Konopacki
38.360 – Stanisław Pilecki h. Leliwa +1527
38.361 – Anna Jarosławska h. Leliwa
38.362 – Jakub Jelitko- Secygniowski h. Jelita
38.363 – Katarzyna Kamieniecki h. Pilawa
38.364 – Mikołaj Herburt h. Herburt
38.365 – Elżbieta Chodorowski h. Korczak38.366 – Baltazar Bartłomiej Dąbrowski
38.367 – Barbara «Odnowski» Herburt h. Herburt
38.368 – Jan Tęczyński h. Topór 1408/1410-1459
38.369 – Barbara Dąbrowska +1459/1462
38.370 – Jan Koniński h. Rawicz
38.380 – Stanisław Łaszcz h. Prawdzic
38.381 – Katarzyna x
38.390 – Stanisław Boglewski h. Jelita
38.392 – Warsz Dembiński h. Rawicz
38.912 – Bernard Potocki
38.976 – Jan Zaklika Tarło h. Topór
38.977 – N. N.
38.978 – Jan h. Szeliga Magier
38.980 – Jan Feliks «Szram» Tarnowski h. Leliwa
38.981 – Katarzyna Ligęza h. Półkozic
38.984 – Piotr «Młodszy» Szafraniec h. Starykoń
38.985 – Zofia Odrowąż h. Odrowąż
38.986 – Wiktoryn Sienieński h. Dębno
38.987 – Elżbieta Dembiński h. Odrowąż
38.990 – Jakub Kuczkowski h. Jastrzębiec
38.992 – Adam z Brzezia Lanckoroński h. Zadora
38.993 – Barbara Barbara? Łaski h. Korab
38.994 – Hieronim Kurozwęcki h. Poraj
38.995 – Barbara Krupka h. Krupka
39.000 – Piotr Firlej h. Lewart
39.001 – Katarzyna Tęczyński h. Topór
39.002 – Seweryn h. Bonarowa Bonar 1486-1549
39.003 – Jadwiga Kościelecki h. Ogończyk
39.004 – Maciej Opaliński h. Łodzia
39.005 – Jadwiga Gardzina- Lubrański h. Godziemba
39.006 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
39.007 – Gertruda Danaborski h. Topór (Pałuka)
39.016 – Jan Rozrażewski h. Doliwa
39.017 – Małgorzata Śmigielski h. Łodzia
39.018 – Maciej Łukowski h. Topór (Pałuka)
39.019 – Elżbieta Danaborski h. Topór (Pałuka)
39.200 – Bohdan Sapieha h. Lis +1511/
39.201 – Teodora Babicz -Drucka
39.202 – Andrzej Sanguszko +1534
39.203 – Maria Odyncewicz
39.204 – Aleksander Chodkiewiczh. Kościesza
39.205 – Wasilisa Jarosławicz, ks. +1552
39.224 – Aleksander Chodkiewiczh. Kościesza
39.225 – Wasilisa Jarosławicz, ks. +1552
39.226 – Jurij ks. Olelkowicz- Słucki h. Pogoń Litewska
39.227 – Helena ks. Radziwiłł h. Trąby 39.296 – Pociej Tyszkowicz
39.298 – Andrzej Łozka h. Łozka
39.299 – Anna N.
39.300 – Piotr Hołownia
39.301 – N. N.
39.302 – Szymon Odyńcewicz
39.304 – Bartłomiej Kazanowski h. Grzymała
39.305 – Katarzyna Markuszowski
39.306 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
39.307 => 19.849
39.312 – Bogdan «Hluszonok» ks. Hłazyna h. Oginiec
39.313 – Bogumiła N.
39.314 – Jan Marcin «Pleszczejewicz» Jurłow
39.315 – Anna N.
39.324 – Bogdan ks. Łukomski h. Łukomski
39.326 – Stanisław Wężyk
39.520 – Dymitr Daniłowicz h. Sas
39.521 – Jadwiga Sieniawska h. Leliwa
39.524 – Andrzej Tarło +1531/
39.525 – Katarzyna Michowska
39.532 – Jan Herburt -Dobromilski h. Herburt
39.533 – Jadwiga Chwat h. Nałęcz
39.534 – Andrzej Barzi h. Korczak
39.535 – Anna „Sobieńska” Kmita h. Śreniawa
39.544 – Maciej Czarnkowski h. Nałęcz
39.545 – Katarzyna Opaliński h. Łodzia
39.546 – Andrzej Górka h. Łodzia 1503-1551
39.547 – Barbara Kurozwęcki h. Poraj
39.548 – Jan Janusz hr. Latalski h. Prawdzic
39.549 – Barbara Kretkowski h. Dołęga
39.550 – Jerzy «I» Pomorski
39.551 – Małgorzata x
39.578 – Stefan Ligęza h. Półkozic
39.580 – Jan Oleśnicki +/1586 h. Dębno
39.581 – Zofia Spinek39.582 – Marcin Palęcki
39.584 – Jan Leszczyński h. Wieniawa
39.585 – Maria de Marcelanges
39.586 – Zygmunt Kurzbach
39.592 – Wincenty Gajewski h. Ostoja
39.593 – Zofia Sepiński
39.594 – Mikołaj Cielecki h. Zaremba
39.595 – Małgorzata Galewski h. Wieruszowa
39.616 – Łazarz Łaszcz h. Prawdzic
39.617 – Katarzyna Drohiczańska h. Nałęcz39.618 – Stanisław Łaźniowski h. Prawdzic
39.692 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
39.693 – Barbara Gałka h. Odrowąż
39.694 – Stanisław Sobieński- Kmita h. Śreniawa
39.695 – N. Humieński
39.696 – Andrzej Stadnicki h. Śreniawa
39.697 – Katarzyna Sobieński- Kmita h. Śreniawa
39.704 – Walenty Dembiński h. Rawicz
39.705 – Elżbieta Kuczkowska h. Jastrzębiec
39.706 – Andrzej Ciołek h. Ciołek
39.707 – Jadwiga Łaski h. Korab
39.708 – Wilhelm Provana
39.710 – Jan Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
39.720 – Piotr Ciechanowiecki h. Dąbrowa
39.721 – Anna Helena Ilinicz h. Korczak
39.722 – Jan ks. Radziwiłł h. Trąby
39.723 – Anna Kostewicz h. Leliwa
39.728 – Mikołaj Pac h. Gozdawa
39.729 – Aleksandra Holszański h. Hipocentaur
39.732 – Paweł Sapieha h.Lis +1579
39.733 – Olena Holszańska Dubrowicka
39.734 – Andrzej Kapusta h. Kapusta
39.735 – Anna Szymk
39.776 – Wojciech Dunin- Borkowski h. Łabędź
39.777 – Anna Krupka
39.778 – Paweł Ossowski
39.780 – Piotr Paweł Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin) 1485-1547
39.781 – Anna Białaczewski h. Odrowąż 1507-1557
39.782 – Stanisław Lupa- Podlodowski h. Janina
39.783 – Elżbieta Biejkowski h. Jastrzębiec
39.784 – Jan Gołuchowski h. Leliwa
39.785 – Jadwiga Czasnyski
39.786 – Walenty Dembiński h. Rawicz
39.787 19.495 – Elżbieta Kuczkowska h. Jastrzębiec
39.788 – Adam Niewiarowski h. Półkozic
39.792 – Zbigniew Słupecki h. Rawicz
39.793 – Barbara Firlej h. Lewart
39.794 – Mikołaj x
39.796 – Rafał Leszczyński h. Wieniawa
39.797 – Barbara Anna Dunin- Wolski h. Półkozic
39.798 – Andrzej Firlej h. Lewart
39.799 – Barbara Szreński h. Dołęga
39.936 – Sunigał Semen „Sophia” Sapieha h. Lis
39.937 – Anastazja ks. Gińska
39.942 – Andrzej ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
39.943 – N. (Maria ?) Marianna Ostrogski h. Ostrogski
39.968 – Jan Sołomerecki
39.969 – N. ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
39.970 – Jan Władyka Władyka
39.976 – Mikołaj Łysakowski h. Lubicz
39.984 – Bogdan Hośćski h. Kierdeja
39.992 – Jan Bożeniec- Jełowicki h. Jełowicki
39.994 – Andrzej Sanguszko
40.000 – Bazyli Sanguszko –Kowelski h. Pogoń Litewska
40.001 – Anna Skorucianka
40.002 – Jan Hornostaj h. Hipocentaur
40.003 – Anna Sołomerecki
40.020 – Gotard Kettler
40.021 – Sybilla von Nesselrode
40.080 – Andrzej ks. Sanguszkowicz -Koszerski h. Pogoń Litewska
40.081 – Anna Chreptowicz h. Odrowąż
40.088 – Mateusz Hołowczyński h. Łabędź
40.089 – Ludmiła Duchnicz
40.090 – Wacław Kostewicz h. Leliwa
40.091 – Anna N.
40.112 – Michał ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
40.113 – Tetiana Połubiński
40.116 – Tymoteusz Kapusta h. Kapusta
40.117 – Anna N.
40.336 – Stanisław Łaszcz -Nieledewski h. Prawdzic
40.337 – Anna Wituchowski
40.344 – Paweł Skotnicki h. Bogoria
40.345 – Katarzyna Saporowski
40.348 – Bartłomiej Bełżecki h. Jastrzębiec
40.349 – Elżbieta Wasiczyński
40.350 – Jerzy ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
40.960 – Teodor ks. Światopełk- Czetwertyński h. Pogoń Ruska
40.968 – Jan Bokiej
40.994 – Urban Modzelewski
40.996 – Jakub «Jawnuć» Kociełł h. Pelikan
40.998 – Stanisław Talimont
41.108 – Wojciech Męciński h. Poraj
41.109 – Barbara Kobylański h. Grzymała
41.112 – Grzegorz Branicki h. Gryf
41.113 – Katarzyna Kotwicz h. Kotwicz
41.114 – Jan Tarło h. Topór
41.115 – Agnieszka Szafraniec
41.216 – ?? Jabłonkowski h. Prus (III)
41.232 – Jan Ostroróg h. Nałęcz woj. poznański
41.233 – Helena Przemyślida, ks. raciborska
41.234 – Stanisław Potocki +/1511
41.235 – Anna Kucieńska h. Ogończyk
41.236 – Mikołaj Tęczyński h. Topór
41.237 – Aleksandra von Wesisken
41.238 – Jarosław £aski
41.239 – Zuzanna Bąk h. Zadora
41.240 – Kuźma Zasławski h. Zasławski ks +1565
41.241 – Anastazja Holszańska-Dubrowicka, h. Hipocentaur ks. +1561
41.244 – Teodor Sanguszko h. Pogoń Litewska
41.245 – Hanna Brankowic +
41.246 – Hrehory Chodkiewicz +1572
41.247 – Katarzyna ks. Korybut- Wiśniowiecka, h. Korybut
41.248 – Dominik Kazanowski h. Grzymała
41.250 – Jan Markuszowski
41.344 – Tomasz Mycielski h. Dołęga
41.345 – Agnieszka Pasikoń- Radomicka
41.346 – Tomasz Marszewski
41.347 – Małgorzata Rydzyńska
41.368 – N. Bąkowski
41.376 – Maciej Niegolewski h. Grzymała
41.377 – Katarzyna Piekarska
41.378 – Janusz Przecławska
41.380 – Mikołaj Orzelski h. Dryja
41.381 – Barbara Grocholska
41.382 – Jan Niemojewski
41.383 – Katarzyna z Rostkowa Kostka
41.386 – Jan Ossowski
41.387 – Jadwiga Pogorzelska
41.388 – Jan Ujejski
41.416 – Piotr Pogorzelski
41.417 – Zofia Dobczyńska
41.418 – Jan Malechowski
41.419 – Barbara Gościejewska
41.436 – Rafał Leszczyński h. Wieniawa
41.437 – Barbara Anna Dunin- Wolski h. Półkozic
41.438 – Andrzej Opaliński h. Łodzia 1540-1593
41.439 – Katarzyna Kościelecka h. Ogończyk
41.442 – Wilhelm Kurzbach
41.443 – Magdalena von_Maltzan
41.444 – Hieronim z Benic Rozdrażewski +1556/1557
41.445 – Anna £ukowska +1596/
41.464 – Jan Zamojski
41.465 – Anna Gorzkowska
41.466 – Konstanty ks. Korybut Wiśniowiecki +1574
41.467 – Anna Elżbieta Świerszcz
42.752 – Stanisław Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
42.753 – Katarzyna N.
42.754 – Hieronim Uwieliński
42.756 – Spytek Załuski h. Junosza
42.758 – Wojciech Koryciński h. Topór
42.759 – Petronela hr. Komorowski h. Korczak
42.928 – Andrzej Ossowski
42.929 – Dorota Górska
42.930 – Jan Żychliński
43.008 – Jan Uruski h. Sas
43.648 – Prokop Ossoliński h. Topór
43.649 – Dorota Elżbieta Tęczyńska h. Topór
43.656 – Jan Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
43.657 => 39.711
43.660 – Mikołaj Kiszka
43.661 – Barbara Chodkiewicz +1595/
43.680 – Stanisław Mroczek Miączyński h. Suchekomnaty
43.712 – Stanisław Mateusz Stadnicki h. Śreniawa
43.713 – Barbara Zborowski h. Jastrzębiec
43.714 – Andrzej Parys- Drohojowski h. Korczak
43.715 – Małgorzata Herburt h. Herburt
43.736 – Stanisław Stadnicki h. Śreniawa
43.737 – Barbara Korytko h. Jelita
43.738 – Jan Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
43.739 – Ewa Podleski
43.742 – Jan Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin) 1530-1584
43.743 – Dorota Lupa- Podlodowska h. Janina
43.792 – Jan Jerzowicz Hlebowicz h. Leliwa
43.793 – Anna ks. zasławska Jawnuta
43.794 – Jan Erazm Krotoski
43.795 – Anna Potulicka ca 1520
43.800 – Mikołaj „Rudy” ks. Radziwiłł h. Trąby 1512-1584
43.801 – Katarzyna Iwińska h. Łodzia
43.802 – Stanisław Tęczyński h. Topór 1514-1560
43.803 – Anna Bohowitynowicz
43.928 – Przecław Ligęza h. Półkozic
43.929 – Anna Mielecki h. Gryf
43.932 – Andrzej Jakubowski h. Topór
43.936 – Stanisław Tarło +1515/
43.937 – Małgorzata Magier
43.938 – Jan „Ciężki” Tarnowski +24/1527
43.939 – ?? Kobylańska
43.940 – Piotr Szafraniec
43.941 – Agnieszka Sienieńska
43.942 – Walenty Dembiński +1585
43.943 – Elżbieta Kuczkowska
43.944 – Jan (Włodzisławski) Lanckoroński
43.945 – Anna Kurozwęcka
43.948 – Jan Firlej
43.949 – Zofia Boner
43.950 – Andrzej Opaliński
43.951 – Katarzyna Kościelecka +
43.952 – Mikołaj Dunin-Borkowski
43.953 – Elżbieta Kochanowska
44.004 – Stanisław Zaremba h. Zaremba
44.006 – Wojciech Russocki
44.007 – Anna Złotkowska
44.008 – Jakub Kąsinowski h. Nałęcz
44.009 – Anna Kunowski
44.010 – Hieronim Kobylnicki 44.044 – Wojciech Dembiński h. Rawicz
44.045 => 20.681
44.128 – N. Kryszpin- Kirszensztein h. Kryszpin-Kirszensztein
44.132 – Malcher Szemiot
44.134 – Jurij Chodkiewicz +1569
44.135 – Zofia ks. Olelkowicz-Słucka h. Pogoń Litewska +1571
44.140 – Teodor Atanazy ks. Massalski h. Massalski
44.142 – Stanisław Raczek
44.432 – Paweł Naruszewicz
44.434 – Mikołaj Kuncewicz h. Łabędź
44.435 – Miłosława Wołłowicz
44.440 – Jan Sapieha h. Lis
44.441 – Bohdana Drucki- Sokoliński -Konopla
44.442 – Marcin Strawiński h. Sulima
44.443 – Donimitra Kopeć h. Kroje
44.488 – Skumin Tyszkiewicz h. Leliwa
44.489 – Marianna Meleszko 1510-1598
44.490 – Teodor Lacki h. Lacki
44.492 – Paweł Naruszewicz
44.493 => 44.433
44.516 – Wojciech Kłoczko h. Ogończyk
44.517 – Zofia Czetwertyński
44.518 – Stanisław «Połoński» Hlebowicz h. Leliwa
44.519 – Zofia Korczewski
44.530 – Mikołaj Mielecki h. Gryf
44.531 – Elżbieta ks. Radziwiłł h. Trąby 1550-1591
44.800 – Roman ks. Drucki- Lubecki h. Druck
44.801 – Bohdana Sapieha h. Lis
44.816 – Jan Stetkiewicz
44.817 – Maria Maskowna
44.818 – Grzegorz ks. Horski h. Druck
44.819 – Tomiła Zasławski
45.568 – Eleazar Wołczkowicz
45.569 – Bohdana Niemira
45.570 – Bazyli z Biłhorodki Raj
45.768 – Jan Krasnosielski h. Prus (I – Turzyna)
45.770 – Bogusz Korotko
45.962 – Marek Sobieski h. Janina 1549/1550-1605
45.963 – Jadwiga Snopkowska h. Rawicz 1556/1559-1588/1589
46.848 – Jarosław Sołtan h. Sołtan 1527-1610
46.952 – Jan Korsak h. Korsak
46.968 – Paweł Pac h. Gozdawa
46.969 – Regina Wołłowicz
46.970 – Wacław Szemiot
46.971 – Elżbieta Chodkiewicz h. Kościesza46.992 – Aleksander ks. Połubiński
46.993 – Zofia Holszański-Dubrowicki h. Hipocentaur
46.994 – Dominik Alemani h. Alemani
46.996 – Iwan Sapieha +1580
46.997 – Bohdana Drucka Konopka
46.998 – Filip Szymkowicz
46.999 – Anastazja Tryzna
47.024 – Jerzy hr. Tyszkiewicz -Łohojski h. Leliwa
47.025 – Teodora Wołłowicz
47.026 – Michał ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut 1529-1584
47.027 – Elżbieta Zenowicz
47.038 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
47.039 – Anna Tarło h. Topór
47.268 – Jan «Bucz» hr. Komorowski h. Korczak
47.270 – Jan Sarnicki
47.420 – Jan Herburt h. Herburt
47.421 – Anna Fredro h. Bończa
47.896 – Mikołaj Czuryło h. Korczak
47.897 – Katarzyna «Odnowski» Herburt h. Herburt
47.898 – Jerzy Buczacki h. Awdaniec
47.899 – Elżbieta Tarło h. Topór
47.900 – Hieronim Lanckoroński h. Zadora
47.901 – Katarzyna Niemsta
47.904 – Feliks Kunicki h. Bończa
47.905 – Zofia Luberacka
47.906 – Jan Baranowski
47.907 – Barbara Wolski
47.952 – Herman Dönhoff
47.953 – Anna Joede
47.968 – Mikołaj Mniszech
47.969 – Barbara Kamieniecka
47.970 – Mikołaj Tarło
47.971 – Jadwiga Stadnicka
47.972 – Andrzej Stadnicki
47.973 – Anna Niedrzwiecki
47.974 – Samuel Andrzej Dembiński
47.975 – Barbara Provanna
47.976 – Hieronim (Jarosz) Chodkiewicz h. Kościesza 1560-1617
47.977 – Anna Tarło h. Topór
47.978 – Stanisław Kiszka
47.979 – Elżbieta Sapieha
47.980 – Mikołaj Pac
47.981 – Zofia Agata Sapieha
47.982 – Wawrzyniec Dusiatski-Rudomina
47.992 – Michał Korsak
47.993 – ?? Protaszewicz
50.176 – Marcin Dąmbski h. Godziemba
50.178 – Jan Głusiński
50.208 – Jan Łubieński h. Pomian
50.209 – Dorota Złobnicki h. Poraj
50.210 – Benedykt Zapolski
50.211 – Agnieszka Pstrokoński h. Budzisz
50.320 – Leonard Russocki h. Zadora
50.321 – Katarzyna Kazimirski
50.322 – Stanisław Oraczowski h. Śreniawa
50.323 – Barbara Litwosz
50.352 – Stanisław Tęgoborski h. Śreniawa
50.353 – Małgorzata Gajowski
50.354 – Paweł Mszczuj Silnicki
50.355 – Anna Kamyszowski
50.360 – Stanisław Rej h. Oksza
50.361 – Anna Nieuczyński
50.362 – Jakub Jan «Warwasz» Koścień h. Jastrzębiec
50.363 – Bogumiła Boryszowski
53.760 – Mikołaj Dzieduszycki h. Sas
53.761 – Anna Rey h. Oksza
53.762 – Feliks Oszczewski +
53.763 – Beata Odrowąż h. Odrową
53.824 – Marcin Lipski h. Grabie
53.825 – Dorota N.
53.826 – Jan Biskupski
53.827 – Konstancja Zielonacka
53.856 – Stanisław Fredro h. Bończa
53.857 – Elżbieta Morawski
53.858 – Jan Jaskmanicki h. Leliwa
53.956 – Andrzej Opaliński h. Łodzia 1540-1593
53.957 – Katarzyna Kościelecka h. Ogończyk
53.960 – Jakub Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
53.961 – Dorota Skulski
53.962 – Adam Podłęski
53.964 – Feliks Radzanowski h. Prawdzic
53.965 – Katarzyna Bylina
54.144 – Jan Spytek hr. Tarnowski h. Leliwa
54.145 – Barbara Szydłowiecki h. Odrowąż
54.146 – Adam Drzewicki h. Ciołek
54.147 – Anna X h. Łodzia
54.148 – Rafał Chwał Ocieski
54.149 – Zofia N.
54.150 – Jan Zabawski
54.151 – Anna Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
54.160 – Jan Firlej
54.161 – Zofia Boner
54.162 – Michał Koziński
54.163 – Maria Holszański-Dubrowicki h. Hipocentaur
54.164 – Jan Orzechowski h. Rogala
54.165 – Barbara Korczmiński
54.168 – Stanisław Gnoiński h. Warnia
54.212 – Piotr Firlej h. Lewart
54.213 – Katarzyna Tęczyński h. Topór
57.344 – Fryderyk Plater 1533
57.472 – Bogdan Ogiński
57.474 – Jan Marcin «Pleszczejewicz» Jurłow
57.475 – Anna ??
57.484 – Bogdan ks. £ukomski
57.486 – Stanisław Wężyk
57.496 – Iwan Sapieha +1580
57.497 – Bohdana Drucka Konopka
57.536 – Jan ks. „Korybut” Wiśniowiecki
57.537 – Anastazja Olizarowicz
57.540 – Piotr Zahorowski
57.544 – Skumin Tyszkiewicz
57.545 – Marianna Meleszko
57.546 – Teodor Lacki
57.548 – Paweł Naruszewicz +1544
57.572 – Wojciech Kłoczko
57.573 – Zofia Czetwertyńska
57.574 – Stanisław Hlebowicz
57.575 – Zofia Korczewska
57.586 – Mikołaj Mielecki
59.392 – Daniel Chrapowicki
59.664 – Jan Korsak h. Korsak
59.665 => 46.953

XVII pokolenie

73.792 – Teodor ks. Korybut h. Pogoń Litewska
73.856 – Zbigniew Lanckoroński h. Zadora
73.857 – Anna Tęczyńska h. Topór
73.860 – Henryk Kurozwęcki h. Poraj
73.862 – Abraham Czarny
73.864 – Zbyszek Zbigniew Stadnicki h. Śreniawa
73.865 – Dzichna N.
73.866 – Pakosz Paweł Kuropatwa h. Śreniawa
73.867 – Elżbieta N.
73.868 – Andrzej Gałka h. Odrowąż
73.888 – Herburt Herburt h. Herburt
73.908 – Mikołaj Kościelecki h. Ogończyk
73.909 – Dorota Pniewska
73.910 – Dobiesław Odrowąż h. Odrowąż 1442-1475
73.911 – Anna Schropp
73.912 – Przecław Potulicki h. Grzymała
73.913 – Jadwiga N.
73.914 – Mikołaj Łabiski h. Leszczyc
73.915 – Elżbieta N.
74.048 – Wojciech Cielecki h. Zaremba
74.056 – N. Palędzki
74.240 – Mikołaj Kucieński h. Ogończyk
74.241 – Jadwiga ??
74.244 – Maciej
74.246 – Wacław raciborski Przemyślid, ks. raciborski
74.247 – Małgorzata Świdwa-Szamotulska +1464
74.296 – Marcin z Wielopola h. Pilawa Kamieniecki
74.297 – Katarzyna h. Pilawa Kot
74.298 – Mikołaj Pieniążek
74.300 – Jan Oleśnicki h. Dębno
74.301 – Barbara Wątróbka h. Oksza
74.302 – Dawid Mużyło- Buczacki h. Awdaniec
74.303 – Beata Oporowski h. Sulima
74.304 – Mikołaj Czarnkowski h. Nałęcz
74.312 – Pielgrzym Międzyborski
74.313 – Małgorzata N.
74.320 – Piotr Gólczewski h. Prawdzic
74.324 – Piotr Oporowski h. Sulima
74.325 – ?? Chrząstowska
74.326 – Dobiesław Odrowąż
74.327 – Anna Schropp
74.328 – Prędota x h. Rawicz
74.336 – Rachwał Rafał Leszczyński
74.337 – Anna ??
74.352 – Przybysław Konarski h. Awdaniec
74.353 – Małgorzata x
74.360 – Stanisław Kościelecki +1534
74.361 – ?? Oporowska
74.364 – Jan starszy Danaborski
74.365 – Petronela Piotrusza Oporowska +1536/
74.366 – Wojciech Ludomski h. Łodzia
74.367 – Anna Grabianka
74.368 – Ubisław Ubiszek Kobierzycki h. Pomian
74.369 – Dorota N.
74.500 – Leon Kryski
74.608 – Jan Łaski h. Korab
74.609 – Anna N.
74.610 – Jarosław x h. Grzymała
74.611 – Klichna x
74.612 – Zbigniew Lanckoroński h. Zadora
74.752 – Konstanty ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
74.756 – N. Rezanowicz h. Korczak
74.760 – Sanguszko ks. Kobryński h. Pogoń Litewska
74.761 – Anna N.
74.764 – Bazyli «III Krasny» Ostrogski h. Ostrogski
74.765 – Agata Anna N.
74.768 – Bazyli III „Krasny” ks. Ostrogski
74.769 – Agata Anna ??
74.776 – Jerzy Holszański h. Hipocentaur
74.777 – Julianna N. h. Pogoń litewska
74.778 – Michał ks Czartoryski. h. Pogoń Litewska
74.779 – Maria Rezanowicz h. Korczak
74.780 – Wasyl Jarosławicz +1483
74.781 – ?? ??
74.782 – Teodor Worotyński, ks. +1455/
74.783 – Maria ks. nowogrodzko-siewierska, ks. nowogr.-siewier.
74.816 – Aleksander Patrykiewicz Korecki h. Pogoń Litewska
74.817 – N. N.
74.840 – Jakub h. Odrowąż Chreptowicz
74.842 – Jerzy Sokolski ks. Światopełk Czetwertyński h. Pogoń Ruska
74.848 – Chodko Juriewicz +1447
74.850 – Jan ks. Bielski h. Pogoń Litewska +1446
74.851 – Basylisa Holszańska h. Hipocentaur
74.868 – Jakub Szydłowiecki
74.869 – ?? Jastrzębiec
74.870 – Andrzej „Labancz” Goździkowski
74.871 – Elżbieta
74.872 – Piotr Myszkowski h. Jastrzębiec
74.873 – Agnieszka Kobylański h. Grzymała
74.874 – Gabriel Tęczyński h. Topór 74.875 => – Anna Konińska h. Rawicz +1534/74.876 – Mikołaj „Marszałkowicz” Lanckoroński
74.877 – Felicja Lis
74.878 – Krzesław „Półtorabek” Kurozwęcki +1459
74.879 – Ewa z Goszyc Czarna
75.072 – Jan II Piast 1425-1453
75.073 – Jadwiga Piast +1471
75.074 – Jerzy Podiebrad, król Czech
75.160 – Stanisław h. Trąby Ostikowicz
75.161 – N. N.
75.162 – Piotr Świrski
75.520 – Spytek Lasocki ca 1380
75.521 – Anna Wężyk
75.522 – Bartłomiej ze Zbigniewa
75.536 – Prokop Pieniążek
75.552 – Bazyli III „Krasny” ks. Ostrogski
75.553 – Agata Anna ??75.554 – Jan ks. Bielski h. Pogoń Litewska +1446
75.555 – Basylisa Holszańska h. Hipocentaur
75.556 – Michał ks. słucki Olelkowicz +1481
75.557 – Anna ??
75.558 – Iwan ks. mścisławski
75.559 – Julianna ?? +1489/1495
75.568 – Nawój Kostka
75.576 – Jan Odrowąż +
75.577 – Beata Tęczyńska
75.580 – Bolesław IV Piast, ks. warszawski płocki /1421-1454
75.581 – Barbara, ks. ruska
75.582 – Mikołaj Radziwiłłowicz h. Trąby
75.583 – Zofia rohatyńska Anna Moniwid
75.584 – Jan Ligęza ca 1330
75.586 – Jakub „Lonszcza” Gamrat
75.592 – Jan (z) Tarnowa /1349-
75.593 – x Katarzyna
75.596 – Jan Zawisza „Czarny” „Farurej” Garbowski 1380/1381-1428
75.597 – Barbara Wysz
75.598 – Piotr „Młodszy” Szafraniec +1442
75.599 – Małgorzata ??
75.600 – Mikołaj „Pogan” Jordan
75.601 – Elżbieta ??
75.602 – Mikołaj „Marszałkowicz” Lanckoroński
75.603 – Felicja Lis
76.032 – N. Morsztyn
76.164 – James III kr. Szkocji Stewart
76.166 – John Kennedy
76.167 – Lady Elizabeth Seton-Gordon
76.288 – Gunter Brzozdowski h. Leliwa
76.290 – Jan «Włoch» Cebrowski h. Hołobok
76.291 – Anna N.
76.292 – Paweł Koła h. Junosza
76.293 – Burneta Chodecki h. Ogończyk
76.296 – Andrzej Tarło h. Topór
76.297 – Barbara Herburt
76.312 – Jan ze Sprowy Odrowąż h. Odrowąż
76.313 – Beata Tęczyński h. Topór
76.316 – Bolesław mazowiecki 1421-1454
76.317 – Barbara N.
76.318 – Mikołaj Radziwiłłowicz h. Trąby
76.319 – Zofia rohatyńska Anna Moniwid
76.400 – Jan Struś h. Korczak
76.402 – Stanisław «Lipski» Kierdej h. Kierdeja
76.416 – Woyszund Ościk
76.417 – Anna N.
76.420 – Wojciech Moniwid
76.421 – Jadwiga N.
76.424 – Albert Taliwiusz Gastold
76.425 – Elżbieta Dowgiałło
76.427 – Maryna ks. Drucka
76.428 – Jan Mondigerd h. Wadwicz
76.430 – Jan Wiazowicz
76.436 – Mikołaj Goździkowski h. Łabędź
76.448 – Bazyli (Wasyl) „Korybut” Nieświzki
76.544 – Spytek Lasocki h. Śreniawa (Drużyna)
76.546 – Bartłomiej x
76.560 – Piotr Branicki h. Gryf
76.561 – Katarzyna Ludmiła Półkozic
76.562 – Jan Wielopolski
76.563 – Zofia Jelitko- Sęcygniowski h. Jelita
76.580 – Michał ks. Olelkowicz- Słucki h. Pogoń Litewska
76.581 – Anna N.
76.582 – Jan Lingwenowicz
76.583 – Julianna N.
76.608 – Jan Ligęza h. Półkozic
76.609 – N. N.
76.610 – Jakub «Lonszczą» Gamrat h. Sulima
76.616 – Jan Tarnowski h. Leliwa
76.617 – Katarzyna N.
76.618 – Jarosław de Sternberg
76.620 – Zawisza «Czarny» Farurej- Garbowski h. Sulima
76.621 – Barbara N.
76.622 – Piotr «Młodszy» Szafraniec h. Starykoń
76.623 – Małgorzata N.
76.624 – Mikołaj «Pogan» Jordan h. Trąby (Brzezina)
76.625 – Elżbieta N.
76.626 – Mikołaj «Marszałkowicz» Lanckoroński h. Zadora
76.627 – Felicja Lis h. Lis
76.628 – Rafał Jarosławski h. Leliwa
76.629 – Anna Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
76.640 – Mikołaj Korwin- Krasiński h. Ślepowron (Korwin)
76.641 – Katarzyna N.
76.672 – Piotr Bniński h. Łodzia
76.673 – Małgorzata x
76.674 – Stanisław Leżeński h. Nałęcz
76.675 – Małgorzata Górka h. Łodzia
76.676 – Rupert Lampert Ruprecht Lubrański h. Godziemba
76.677 – N. Boleścic
76.678 – Jan Żychliński
76.688 – Dobrogost Ostroróg h. Nałęcz
76.689 – Anna Lwowski
76.720 – Jan Pilecki h. Leliwa +1496
76.721 – Barbara ??
76.722 – Rafał Jakub Jarosławski h. Leliwa 1439-1493
76.723 – Elżbieta hr. Komorowska h. Korczak
76.724 – Mikołaj Jelitko- Sęcygniowski h. Jelita
76.725 – Katarzyna Oleski h. Dębno
76.726 – Jan Kamieniecki h. Pilawa
76.727 – Anna Buczacki h. Awdaniec
76.734 – Piotr «Felsztyński Odnowski» Herburt h. Herburt 1485-1532
76.735 – Beata Romanowski
76.736 – Andrzej Tęczyński h. Topór
76.737 – Anna Gorajska h. Korczak
76.738 – Zbigniew Dąbrowski
76.762 – Jan x
76.763 – Jadwiga Snopkowska
76.780 – Jan Boglewski h. Jelita
76.781 – Dorota N.
76.784 – N. Dembiński h. Rawicz
77.824 – Jakub Potocki
77.825 – Helena ??
77.960 – Jan Feliks Tarnowski h. Leliwa
77.961 – ?Anna Anna Oleśnicka h. Dębno
77.962 – Stanisław h. Półkozic Ligęza
77.963 – Magdalena h. Nieczuja Serafin
77.968 – Piotr Szafraniec h. Starykoń
77.969 – Konstancja x
77.970 – Eustachy Odrowąż h. Odrowąż
77.971 – Urszula Kurozwęcka h. Poraj
77.972 – Andrzej Gołogórski h. Dębno
77.973 – Katarzyna Gołogórska
77.974 – Jakub Dembiński h. Odrowąż
77.975 – Agnieszka Bnińska h. Łodzia
77.984 – Zbigniew Lanckoroński h. Zadora
77.985 – Katarzyna Kobylańska h. Grzymała
77.986 – Jarosław Łaski h. Korab
77.987 – Zuzanna Bąk h. Zadora
77.988 – Mikołaj «Wrzód» Kurozwęcki h. Poraj
77.989 – Ewa Rytwiańska h. Jastrzębiec
77.990 – Erazm Krupka h. Krupka
77.991 – Barbara N.
78.000 – Mikołaj Firlej h. Lewart
78.001 – Anna Anna? Mielecki h. Gryf
78.002 – Gabriel Tęczyński h. Topór
78.003 – Anna Konińska h. Rawicz +1534/
78.004 – Jakub Andrzej Bonar h. Bonarowa
78.005 – Barbara Lechner
78.006 – Mikołaj Kościelecki h. Ogończyk
78.007 – Anna Łaski h. Korab
78.008 – Piotr Opaliński h. Łodzia
78.009 – Anna Leżeński h. Nałęcz
78.010 – Mikołaj Gardzina- Lubrański h. Godziemba78.011 – Jadwiga Żychliński h. Szeliga
78.012 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
78.013 – Katarzyna Pampowski 1496-/1534
78.014 – Andrzej Danaborski h. Topór (Pałuka)
78.015 – Zofia Kleczewski h. Topór (Pałuka)
78.032 – Jan Rozdrażewski h. Doliwa
78.033 – Elżbieta Poniecki h. Ostoja
78.034 – Andrzej Bniński h. Łodzia
78.035 – Małgorzata N.
78.036 – Wincenty Łukowski h. Topór (Pałuka)
78.037 – Jadwiga Grudziński
78.038 – Jan «senior Danaborski h. Topór (Pałuka)
78.039 – Petronela Piotrusza Oporowski h. Sulima
78.400 – Sunigał Semen „Sophia” Sapieha h. Lis
78.401 – Anastazja ks. Gińska
78.404 – Aleksander Sanguszko
78.452 – Semen ks. słucki Olelkowicz +1505
78.453 – Anastazja ks. mścisławska +1524
78.454 – Mikołaj ks. Radziwiłł h. Trąby 1470-1521
78.455 – Elżbieta Sakowicz h. Pomian
78.596 – Borys Łozka h. Łozka
78.600 – Michał Hołownia
78.601 – N. Dochnowicz
78.624 – Dymitr «Hłuszonok» ks. Hłazyna h. Oginiec
78.626 – Paweł N.
78.628 – Tymoteusz Jurłow
78.648 – Bogdan ks. Łukomski h. Łukomski
78.649 – Zofia Służka
79.040 – Jan Daniłowicz h. Sas
79.041 – Małgorzata ??
79.042 – Gunter Sieniawski
79.048 – Andrzej Tarło +/1509
79.049 – Barbara Herbut
79.064 – Andrzej Herburt h. Herburt
79.068 – ?? Barzi h. Korczak
79.069 – N. N. h. Bończa
79.070 – Stanisław „Sobieński” Kmita
79.071 – Katarzyna hr. Tarnowska 79.088 – Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz
79.089 – Dobrochna x
79.090 – Piotr Opaliński h. Łodzia
79.091 – Anna Leżeński h. Nałęcz
79.092 – Łukasz Górka h. Łodzia 1482-1542
79.093 – Katarzyna Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
79.094 – Stanisław Kurozwęcki h. Poraj
79.095 – Zofia Zborowski h. Jastrzębiec
79.096 – Jan Latalski h. Prawdzic
79.097 – Zofia Skocki h. Nowina
79.098 – Mikołaj Kretkowski h. Dołęga
79.152 – Piotr Firlej
79.153 – Katarzyna Tęczyńska
79.160 – Jan Feliks „Jaworski” Oleśnicki h. Dębno +1540/1547
79.161 – Elżbieta Kurozwęcka h. Poraj +1537/
79.168 – Kasper Leszczyński h. Wieniawa
79.169 – Zofia Oporowski
79.188 – Jan Cielecki h. Zaremba
79.189 – Małgorzata Dziatkowski h. Korab
79.190 – Jan Galewski
79.388 – Jan Kmita «Sobieński» Nosek- Kmita h. Śreniawa
79.389 – Marta Wątróbka
79.412 – Jan Ciołek h. Ciołek
79.413 – Anna Kuropatwa
79.414 – Hieronim Jarosław Łaski h. Korab 1496-1541
79.415 – Anna Kurozwęcki h. Poraj
79.420 – Jerzy Irzyk «Olechnowicz» Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
79.440 – Marcin Gastold 1428-1483
79.441 – Anna ks. Holszańska
79.442 – Jerzy Ilinicz h. Korczak
79.443 – N. Zabrzeziński
79.444 – Mikołaj ks. Radziwiłł h. Trąby 1470-1521
79.445 – Elżbieta Sakowicz h. Pomian
79.446 – Jan Kostewicz h. Leliwa
79.447 – Marianna Uhrowski
79.456 – Jerzy Pacewicz h. Gozdawa
79.457 – Teodora Zofia Rohatyński
79.458 – Aleksander Holszański h. Hipocentaur
79.459 – Zofia von Wesisken
79.552 – Piotr Dunin- Borkowski h. Łabędź
79.554 – Krzysztof Krupka
79.560 – Jan Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin)
79.561 – Barbara Śliz h. Awdaniec
79.562 – Jakub Białaczewski h. Odrowąż
79.563 – Małgorzata N.
79.564 – Paweł Podlodowski
79.565 – Katarzyna N.
79.566 – Jan Biejkowski h. Jastrzębiec
79.568 – Iwo Gołuchowski h. Leliwa
79.576 – Adam Niewiarowski h. Półkozic
79.577 – Katarzyna N.
79.584 – Jan Słupecki
79.586 – Mikołaj Firlej h. Lewart
79.587 – Anna Anna? Mielecki h. Gryf
79.594 – Mikołaj Dunin- Wolski
79.596 – Piotr Firlej h. Lewart
79.597 – Katarzyna Tęczyński h. Topór
79.598 – Feliks Szreński h. Dołęga 1502-1554
79.599 – Barbara Kościelecki h. Ogończyk
79.872 – Punihajło Narymuntowicz
79.936 – Bazyli N.
79.938 – Aleksander ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
79.939 – Maria Rurykowicz
79.952 – N. Łysakowski h. Lubicz
79.968 – Szymon Hostski
80.000 – Michał ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
80.001 – Anna N.
80.004 – Hornostaj Eustachy Hornostaj h. Hipocentaur
80.005 – N. Myszkowicz
80.006 – Jan Bazyli Sołomerecki
80.007 – Anna Władyka Władyka
80.042 – N. von Nesselrode
80.160 – Michał ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
80.161 – Anna Kopaczewicz
80.162 – Bazyli Chreptowicz h. Odrowąż
80.163 – Fedia Dachnowicz
80.176 – Nikita Hołowczyński
80.180 – Stanisław Kostewicz h. Leliwa
80.232 – Jan Kapusta h. Kapusta
80.688 – Jan Skotnicki h. Bogoria
80.696 – Mikołaj Bełżecki h. Jastrzębiec
80.697 – Barbara Magier h. Szeliga
80.700 – Andrzej Dymitr ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
80.701 – Anna Herburt h. Herburt
81.920 – Michał ks. Światopełk- Czetwertyński h. Pogoń Ruska
82.216 – Wojciech Męciński h. Poraj
82.217 – Jadwiga Szamotulski
82.218 – Mikołaj Kobylański h. Grzymała
82.219 – Anna h. Leliwa Pilecki
82.464 – Stanisław Ostroróg h. Nałęcz
82.465 – Barbara
82.466 – Wacław ks.Przemyślid, raciborski
82.467 – Małgorzata Świdwa-Szamotulska +1464
82.470 – Przedbór
82.472 – Jan Tęczyński h. Topór 1408/1410-1459
82.473 – Barbara Dąbrowska +1459/1462
82.474 – Aleksy (Olechno) von Wesisken
82.475 – ?? Moniwid
82.488 – Andrzej Sanguszko +1534
82.489 – Maria Ostrogska
82.496 – Świętosław «Litwosz» Kazanowski h. Grzymała
82.497 – Małgorzata N.
82.688 – Jan Mycielski h. Dołęga
82.689 – Anna Dobrzycka
82.690 – Piotr Katarzyna Pasikoń- Radomicki
82.691 – Katarzyna Włościejewski
82.694 – Piotr Rydzyński
82.752 – Mikołaj Niegolewski h. Grzymała
82.753 – Anna Karchowski
82.754 – Juda Jugo Hugo Jurga Grze Piekarski
82.755 – Beata Bieniaszka Ćmachowski
82.760 – Mikołaj Orzelski h. Dryja
82.761 – Małgorzata N.
82.762 – Bernard Grocholski
82.766 -Stanisław Kostka 1487-1555
82.767 – Elżbieta Elenborg
82.772 – Andrzej Ossowski
82.773 – Dorota Górska
82.774 – Wawrzyniec Pogorzelski
82.834 – Jan Dobczyński
82.836 – Maciej Malechowski
82.837 – Dorota Bniński h. Łodzia
82.838 – Hieronim Gościejewski
82.884 – ?? Kurzbach
82.890 – Maciej £ukowski +1536/1539
82.891 – Elżbieta Danaborska
82.928 – Paweł Zamojski
82.929 – Dorota Dzierążnieńska
85.504 – Aleksy Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
85.505 – Katarzyna N.
85.516 – Jan Koryciński h. Topór
85.517 – N. Malecki
85.518 – Mikołaj hr. Komorowski h. Korczak
85.519 – Barbara Sarnicki
85.856 – Mikołaj Ossowski
85.857 – Katarzyna Tuchorska
86.016 – Aleksy Aleksander Uruski h. Sas
87.296 – Andrzej Ossoliński h. Topór +/1488
87.297 – Katarzyna Osmólska
87.298 – Stanisław Tęczyński h. Topór
87.299 – Barbara Garbowska
87.322 – Hieronim Chodkiewicz h. Kościesza
87.323 – Anna Szemiot +1563/
87.360 – Mateusz Miączyński h. Suchekomnaty
87.424 – Stanisław Stadnicki h. Śreniawa
87.425 – Nawojka Natalia Nosek- Kmita h. Śreniawa
87.426 – Rafał Leszczyński, starosta radziejowski
87.427 – Barbara Wolska
87.428 – Jan Parys Parys- Drohojowski h. Korczak
87.429 – Katarzyna Orzechowski h. Oksza
87.430 – Jan Herburt h. Herburt
87.472 – Andrzej Stadnicki h. Śreniawa
87.473 – Barbara Salomon
87.474 – Jan Korytko h. Jelita
87.475 – Anna Orzechowski
87.584 – Jerzy Hlebowicz h. Leliwa
87.586 – Teodor Jan ks. zasławski Jawnuta
87.588 – Andrzej Krotoski
87.589 – Anna Kościelecka +1553/1555
87.590 – Mikołaj Potulicki
87.591 – Małgorzata Kiebłowska
87.600 – Jerzy Radziwiłł h. Trąby 1480-1541
87.601 – Barbara Koł h. Junosza
87.602 – Jan Iwiński h. Łodzia
87.603 – Barbara Chodzieski h. Grzymała
87.604 – Jan Gabriel hr. Tęczyński, h. Topór 1484-1552
87.605 – Dobrochna Sapieha
87.606 – Bohusz Bohowitynowicz h. Pelikan
87.607 – Teodora ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
87.856 – Mikołaj Ligęza h. Półkozic
87.858 – Stanisław Mielecki h. Gryf
87.859 – Elżbieta Tęczyński h. Topór
87.872 – Jan Zaklika Tarło ca 1420
87.874 – Jan Magier
87.876 – Jan Feliks „Szram” Tarnowski 1471-
87.877 – Katarzyna Ligęza
87.880 – Piotr „Młodszy” Szafraniec
87.881 – Zofia Odrowąż +1509/
87.882 – Wiktoryn Gołogór +1525/1530
87.883 – Elżbieta
87.884 – Jakub Andrzej Dembiński
87.885 – Katarzyna ??
87.886 – Jakub Kuczkowski
87.890 – Hieronim Kurozwęcki
87.891 – Barbara Krupczanka
87.904 – Andrzej Dunin-Borkowski
87.905 – Anna Ossowska
87.906 – Jan Korwin Kochanowski
87.907 – Dorota Lupa Podlodowska
88.008 – Stanisław Zaremba h. Zaremba
88.016 – Stanisław Kąsinowski h. Nałęcz
88.017 – Elżbieta Wargowski
88.018 – Stanisław Kunowski
88.280 – Jan ks. Massalski h. Massalski
88.864 – Wojciech Naruszewicz
88.868 – Jakub Kuncewicz h. Łabędź
88.869 – Anna Sapieha h. Lis
88.870 – Bogdan Wołłowicz
88.880 – Iwan Sapieha /1500-1546
88.881 – Anna ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
88.882 – Konstanty Sokoliński -Konopla
88.884 – Matjas Strawiński h. Sulima
88.976 – Leon Tyszkiewicz h. Leliwa
88.980 – Jan Lacki h. Lacki
88.981 – Bohdana ks. Połubiński
89.032 – Jan Kłoczko h. Ogończyk
89.033 – N. Kieżgajło
89.036 – Hleb Hlebowicz h. Leliwa
89.037 – Miłochna Anna Raczko
89.060 – Jan Mielecki h. Gryf 1501-1561
89.061 – Anna Koła h. Junosza
89.062 – Mikołaj „Czarny” ks. Radziwiłł h. Trąby 1515 – 1565
89.063 – Elżbieta Szydłowiecka h. Odrowąż 1533 – 1562
89.600 – Bazyli ks. Drucki h. Druck
89.601 – N. Jursza
89.602 – Bohdan Sapieha h. Lis +1511/
89.603 – Teodora Babicz -Drucka
89.603 – Teodora Babicz -Drucka
89.636 – Teodor ks. Horski h. Druck
89.637 – Anna Bazylisa ks. Andrej h. Pogoń Litewska
89.638 – Bogdan Zasławski
91.136 – Wołczek Wołczkowicz
91.138 – Niemira Niemira
91.139 – Miłochna Daszkiewicz
91.536 – Bogdan Krasnosielski
93.696 – Jan Sołtan h. Sołtan 1500-1579
93.697 – Marianna Maria Sołomerecki
93.904 – Michał Korsak h. Korsak
93.905 – Anna h. Odrowąż Chreptowicz
93.936 – Mikołaj Pac h. Gozdawa
93.937 – Aleksandra Holszański h. Hipocentaur
93.938 – Grzegorz Wołłowicz
93.984 – Jan ks. Połubiński
93.985 – Newidana ks. -Koszyrski Sanguszko h. Pogoń Litewska
93.986 – Jerzy Grzegorz Holszański- Dubrownicki, h. Hipocentaur ks. +1536
93.987 – Maria ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
93.988 – N. Alemani h. Alemani
93.992 – Iwan Sapieha /1500-1546
93.993 – Anna ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
94.048 – Bazyli hr Tyszkiewicz h. Leliwa
94.049 – Aleksandra ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
94.052 – Aleksander ks. Korybut- Wiśniowiecki h. Korybut
94.053 – Katarzyna Skoruta
94.054 – Jerzy Zienowicz
94.536 – Mikołaj hr. Komorowski h. Korczak
94.840 – Zebrzyd Seweryn Herburt h. Herburt
94.842 – Jan «Sas» Fredro h. Bończa
94.843 – Katarzyna Kierdej h. Kierdeja
95.792 – Andrzej Czuryło h. Korczak
95.794 – Piotr «Felsztyński Odnowski» Herburt h. Herburt 1485-1532
95.795 – Beata Romanowski
95.796 – Mikołaj Buczacki h. Awdaniec
95.797 – Ewa Podfilipski
95.798 Jan z Podhajec Tarło h. Topór
95.799 – Dorota Tarnowski h. Leliwa
95.938 – Marcin Kamieniecki
95.939 – Jadwiga Sienieńska Oleśnicka
95.940 – Jan Tarło
95.941 – Dorota Tarnowska
95.942 – Andrzej Stadnicki
95.943 – Katarzyna „Sobieńska” Kmita
95.944 – Mikołaj Stadnicki
95.946 – Antoni Niedrzwiecki
95.948 – Stanisław Dembiński +1586/1588
95.949 – Anna Ciołek+1585/1588
95.950 – Prosper Prowana
95.951 – Elżbieta Monwid-Irzykowicz
95.956 – Stanisław Kiszka
95.957 – Anna Radziwiłł
95.958 – Paweł Sapieha h. Lis
95.959 – Hanna Chodkiewicz +1593/
95.960 – Dominik Pac
95.961 – Anna £ozka
95.962 – Bogdan Sapieha +1593
95.963 – Marianna ks. Kapusta
95.984 – Jan Korsak
100.352 – Wincenty Dąmbski h. Godziemba
100.353 – Jadwiga N.
100.416 – Jakub Łubieński
100.640 – Mikołaj Russocki h. Zadora
100.641 – Małgorzata Węgrzyn
100.646 – Świętosław Litwosz
100.704 – Stefan Tęgoborski h. Śreniawa
100.705 – Zofia x
100.720 – Mikołaj Topolski Rej h. Oksza
100.721 – Barbara x
100.724 – Stanisław Koścień h. Jastrzębiec
100.725 – Katarzyna N.
107.520 – Jan Iwaszko Dzieduszycki h. Sas 1462-1533
107.521 – Zofia ??
107.526 – Hieronim Odrowąż h. Odrowąż
107.648 – Mikołaj h. Grabie Lipski
107.652 – N. Biskupski
107.712 – Mikołaj Fredro h. Bończa
107.713 – Katarzyna Kormanicki h. Junosza
107.716 – Andrzej Jaskmanicki h. Leliwa
107.920 – Mikołaj Woli Leśnowolski h. Pierzchała(Roch)
107.928 – Jakub Radzanowski h. Prawdzic
107.930 – Stanisław Bylina
108.288 – Jan Feliks „Szram” Tarnowski 1471-
108.289 – Katarzyna Ligęza
108.290 – Jakub Szydłowiecki h. Odrową
108.291 – Zofia Półkozic
108.292 – Jakub Drzewicki h. Ciołek
108.293 – Katarzyna Libiszowski h. Wieniawa
108.296 – Jan Jost Ocieski
108.297 – Barbara N.
108.302 – Feliks h. Śreniawa (Drużyna) Lubomirski
108.303 – Beata h. Lis Gniewięcki
108.324 – Tymoteusz Tychna Koziński
108.325 – Jewfimia N.
108.326 – Jerzy Grzegorz Holszański- Dubrownicki, h. Hipocentaur ks. +1536
108.327 – Maria ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
114.688 – Fryderyk Plater
114.689 – Dorota Rese
114.948 – Tymoteusz Jurłow
114.968 – Bogdan ks. £ukomski
114.969 – Zofia Służcz
115.080 – Aleksander Zahorowski
115.081 – Zofia Zasławska +1617/
115.088 – Leon Tyszkiewicz
115.092 – Jan Lacki
115.093 – Bohdana ks. Połubińska
115.144 – Jan Kłoczko
115.145 – ?? Kieżgajło
115.148 – Hleb Moniwidowicz
115.149 – Miłochna Anna Raczko

XVIII pokolenie

147.584 – Korybut Dymitr ks. Korybut h. Pogoń Litewska
147.585 – Anastazja Riazański
147.712 – Przedbor Bąk h. Zadora
147.713 – N. N.
147.714 – Andrzej Tęczyński h. Topór
147.715 – Anna Gorajska h. Korczak
147.720 – Krzesław Kurozwęcki h. Poraj
147.721 – Małgorzata N.
147.732 – Przybysław Kuropatwa h. Śreniawa
147.733 – Machna Mokrska
147.736 – Prandota «Gałka starszy» Gałka h. Odrowąż
147.737 – Hanka N.
147.776 – Herburt Herburt h. Herburt
147.816 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
147.818 – Wincenty Pniewski
147.819 – Dorota N.
147.820 – Dobiesław Odrowąż h. Odrowąż
147.821 – Katarzyna Koła h. Junosza
147.822 – Jan Schropp
147.828 – Maciej «Kościelec» Łabiski h. Leszczyc
147.829 – Małgorzata Majka x
148.096 – Filip Cielecki h. Zaremba
148.480 – Andrzej Kucieński h. Ogończyk
148.492 – Jan II „Żelazny” Przemyślid, ks. racibirski /1376-1424
148.493 – Helena ks. nowogrodzko-siewierska +1448/
148.494 – Wincenty Świdwa-Szamotulski
148.495 – Anna ??
148.592 – Klemens Kamieniecki h. Pilawa
148.593 – Elżbieta N.
148.594 – Piotr Kot h. Pilawa
148.600 – Jan «Głowacz» Krzyżanowski h. Dębno
148.601 – Anna Tęczyński h. Topór
148.602 – Klemens Wątróbka h. Oksza
148.604 – Michał Mużyło- Buczacki h. Awdaniec
148.605 – Katarzyna N.
148.606 – Mikołaj Oporowski h. Sulima
148.608 – Jan Czarnkowski h. Nałęcz
148.640 – Andrzej Gólczewski h. Prawdzic
148.648 – Mikołaj Oporowski h. Sulima
148.649 – Krystyna x h. Pomian
148.652 – Dobiesław ze_Sprowy Odrowąż
148.653 – Katarzyna Koła
148.656 – N. x h. Rawicz
148.672 – Stefan Leszczyński
148.673 – Zbyszka ??
148.720 – Jan Kościelecki 1410-1475148.732 – Mikołaj Ludomski h. Łodzia
148.733 – Eufemia Fiemka Chraplewski
148.734 – Jan Grabianka
148.736 – Jan Kobierzycki h. Pomian
148.737 – N. N. 148.721 – ?? Oporowska
148.728 – Władysław h. Topór (Pałuka) Danaborski 1420-1467
148.729 – Katarzyna Przemyślid, ks. raciborska
148.730 – Jan Oporowski h. Sulima
148.731 – Zofia Odrowąż h. Odrowąż
149.216 – Wojciech Łaski h. Korab
149.217 – Katarzyna Gruszczyński h. Poraj
149.224 – Pakosław Pakosz «Bąk Lanckoroński » h. Zadora
149.504 – Olgierd ks. Giedyminowicz h. Pogoń Litewska
149.520 – Teodor ks. Kobryński h. Pogoń Litewska
149.521 – Olga N.
149.528 – Teodor Ostrogski h. Ostrogski
149.529 – Agata Czuryło h. Korczak
149.536 – Fiodor Ostrogski
149.537 – Agrafena Czuryło
149.552 – Szymon Holszański h. Hipocentaur
149.553 – Maria N.
149.560 – Jarosław ks. borowski -1426
149.561 – Maria Koczkina-Gołtajewa
149.566 – Korybut Dymitr ks. nowogrodzko-siewierski, ks. litewski +1404/
149.567 – Anastazja riazańska, ks.
149.632 – N. Gedyminowicz
149.633 – Helena N.
149.684 – Michał ks. Światopełk Czetwertyński
149.685 => 81.921
149.696 – Wasyl Borejkowicz
149.700 – Włodzimierz litewski 1362-1395
149.702 – Andrzej Holszański h. Hipocentaur
149.703 – Aleksandra ks. Drucka h. Druck
149.744 – Mikołaj «Starszy» Myszkowski h. Jastrzębiec
149.746 – Jan Kobylański h. Grzymała
149.747 – Agnieszka Bnińska h. Łodzia
149.752 – Zbigniew Lanckoroński
149.753 – Anna
149.754 – Stefan Gracz
149.756 – Henryk Kurozwęcki +1398/
149.758 – Abraham Czarny
150.144 – Ludwik III Piast /1405-1441
150.145 – Małgorzata Piast +1454/1455
150.146 – Ludwik II Piast, ks. brzeski legnicki 1380/1385-1436
150.147 – Elżbieta ?? 1403-1449
150.320 – Woyszund Ościk
150.321 – Anna N.
151.040 – Michał Lasotki
151.042 – Jan Wężyk 151.112 – Aleksander (Olelko) litewski +1454
151.113 – Anastazja moskiewska
151.116 – Jurij ks. mścisławski
151.117 – Zofia ??
151.152 – Piotr +1450
151.154 – Jan Tęczyński h. Topór 1408/1410-1459
151.155 – Barbara Dąbrowska +1459/1462
151.160 – Bolesław Piast 1385/1386-1428
151.161 – Anna Holszańska +1458
151.168 – Pakosław Ligęza
151.169 – ?? Grot
151.172 – Zawisza Gamrat
151.173 – Jadwiga z Gruszowa
151.184 – Rafał Tarnowski /1330-1372/1373
151.185 – Dzierżka
151.192 – Mikołaj +1391
151.193 – Dorota ??
151.194 – ?? Wysz
151.196 – Piotr Szafraniec
151.197 – Rozalia ??
151.200 – Jan Hanco Jordan
151.201 – Offka Eufemia £apanowska
152.328 – James II kr. Szkocji Stewart
152.329 – Marie Egmond
152.576 – Świętosław Brzozdowski
152.580 – Piotr z Cebra Cebrowski h. Hołobok
152.581 – Fenna N.
152.584 – Jan «Koluszko» Koła h. Junosza
152.585 – Małgorzata N.
152.586 – Stanisław Chłopski h. Ogończyk
152.587 – Barbara Barbara? Pilecki h. Leliwa
152.592 – Jan Zaklika Tarło h. Topór
152.593 – N. N.
152.624 – Piotr Odrowąż h. Odrowąż
152.626 – Tęczyński h. Topór 1408/1410-1459
152.627 – Barbara Dąbrowska +1459/1462
152.632 – Bolesław Piast
152.633 – Anna Holszański h. Hipocentaur
152.804 – Jan Kierdej h. Kierdeja
152.805 – Fenna N.
152.832 – Syrpuc Ościk
152.840 – Koilikin Giedygołd
152.848 – Andrzej Gastold 1342-1408
152.854 – Dymitr (Mitko) ks. Siekira
152.855 – Zofia ks. ??
152.856 – Piotr Montygerdowicz h. Wadwicz
152.857 – N. N. 152.896 – Fedor ks. nowogrodzko-siewierski , ks nowogr-siewier +1440/
153.088 – Michał Lasocki h. Śreniawa (Drużyna)
153.120 – Wierzbięta Branicki h. Gryf
153.121 – Dorota N.
153.122 – Stanisław x
153.124 – Mikołaj Wielopolski
153.126 – Mikołaj Jelitko- Sęcygniowski h. Jelita
153.127 – Jadwiga N.
153.160 – Aleksander ks. Giedyminowicz h. Pogoń Litewska
153.161 – Anastazja Rurykowicz
153.216 – Pakosław Ligęza h. Półkozic
153.217 – N. Grot
153.220 – Zawisza Lonszcza h. Sulima
153.221 – Jadwiga x
153.232 – Rafał Tarnowski h. Leliwa
153.233 – Dzierżka Dzierzka x
153.240 – Mikołaj Garbowski h. Sulima
153.241 – Dorota N.
153.244 – Piotr Szafraniec h. Starykoń
153.245 – Rozalia N.
153.248 – Jan Hanco Jordan h. Trąby (Brzezina)
153.249 – Offka Eufemia Effca Łapanowski h. Śreniawa (Drużyna)
153.256 – Spytek Tarnowski h. Leliwa
153.257 – Sandochna x
153.258 – Dobrogost Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
153.259 – Elżbieta Gorajski h. Korczak
153.280 – Sławomir Sławek Korwin- Krasiński h. Ślepowron (Korwin)
153.344 – Piotr Bniński h. Łodzia
153.345 – Barbara Łopuchowski
153.348 – Abraham Leżeński h. Nałęcz
153.350 – Łukasz h. Łodzia Górka h. Łodzia
153.351 – Katarzyna Beata Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
153.352 – Bernard Lubrański h. Godziemba
153.353 – Anna Ogon h. Ogończyk
153.376 – Sędziwój Ostroróg h. Nałęcz
153.377 – Barbara Suczka
153.440 – Jan Granowski h. Leliwa
153.441 – Jadwiga Kurowska h. Śreniawa
153.444 – Rafał Jarosławski
153.445 – Anna Świdwa-Szamotulska
153.446 – Piotr hr. Komorowski
153.447 – Anna
153.448 – Piotr Jelitko- Sancygniowski h. Jelita
153.449 – Dobrochna N.
153.450 – Jan Oleski h. Dębno
153.452 – Henryk Andrzych Kamieniecki h. Pilawa
153.453 – Katarzyna Pieniążek
153.454 – Piotr Buczacki h. Awdaniec
153.468 – Jan «Odnowski» Herburt h. Herburt
153.469 – Zuzanna Bal h. Gozdawa
153.470 – N. Romanowski
153.472 – Jan Tęczyński h. Topór
153.473 – Anna ze Zdakowa
153.474 – Dymitr „Podskarbek” Gorajski h. Korczak
153.475 – Beata X h. Jelita
153.560 – Sławiec Sławek Boglewski h. Jelita
153.561 – Dorota N.
155.648 – Włostko Potocki
155.920 – Jan Tarnowski h. Leliwa
155.921 – Elżbieta de Sternberg
155.922 – Jan «Głowacz» Krzyżanowski h. Dębno155.923 – Anna Tęczyński h. Topór
155.936 – Piotr «Młodszy» Szafraniec h. Starykoń
155.937 – Małgorzata N.
155.940 – Jan ze Sprowy h. Odrowąż Odrowąż
155.941 – Anna N.
155.942 – Krzesław «Półtorabek» Kurozwęcki h. Poraj155.943 – Ewa ?Ewa Czarny
155.944 – Dobiesław z Oleśnicy Oleśnicki h. Dębno
155.945 – Katarzyna Gorajski h. Korczak
155.946 – Mikołaj Gołogórski
155.947 – Barbara Jaryczowski h. Sulima
155.948 – Bartosz Bartłomiej Dembiński h. Odrowąż
155.949 – Stachna Stanisława Gaboński h. Janina
155.950 – Piotr Bniński h. Łodzia
155.951 – Barbara Objezierski
155.968 – Jan «Marszałkowicz» Lanckoroński h. Zadora
155.969 – Magdalena x h. Gryf
155.970 – Jan Kobylański h. Grzymała
155.971 – Agnieszka Bnińska h. Łodzia
155.976 – Krzesław «Półtorabek» Kurozwęcki h. Poraj
155.977 – Ewa ?Ewa Czarny
155.978 – Jan Rytwiański h. Jastrzębiec 1422
155.979 – Anna Dębiński h. Odrowąż
155.980 – Jerzy «Langjurga» Krupka h. Krupka
155.981 – Anna Agnieszka Morsztyn
156.000 – Piotr Firlej h. Lewart
156.001 – Jadwiga Osmólski h. Bończa
156.002 – Jan Mielecki
156.008 – N. Bonar h. Bonarowa
156.010 – Konrad Lechner
156.011 – Elżbieta N.
156.012 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
156.013 – Katarzyna Odrowąż h. Odrowąż
156.014 – Jarosław Łaski h. Korab
156.015 – Zuzanna Bąk h. Zadora
156.016 – Piotr Bniński h. Łodzia
156.017 – Małgorzata x
156.018 – Stanisław Leżeński h. Nałęcz
156.019 – Małgorzata Górka h. Łodzia
156.024 – Stanisław Kościelecki h. Ogończyk
156.025 – N. Oporowski
156.026 – Ambroży Pampowski
156.027 – Anna Kot
156.028 – Jan «senior Danaborski h. Topór (Pałuka)
156.029 – Petronela Piotrusza Oporowski h. Sulima156.030 – Mikołaj z Łukowa Kleczewski h. Topór (Pałuka)
156.031 – Małgorzata Lwowski h. Nałęcz
156.064 – Jarosław Rozdrażewski h. Doliwa
156.065 – Jadwiga N.
156.066 – Ścibor Chełmski h. Ostoja
156.067 – Anna Poniecki
156.068 – Wojciech Bniński h. Łodzia
156.069 – Zuzanna Gowarczewski h. Rawicz
156.072 – Wincenty Łukowski h. Topór (Pałuka)
156.073 – Małgorzata N.
156.076 – Władysław h. Topór (Pałuka) Danaborski 1420-1467
156.077 – Katarzyna Przemyślida
156.078 – Jan Oporowski h. Sulima
156.079 – Zofia Odrowąż h. Odrowąż
156.808 – Sanguszko ks. Kobryński
156.809 – Anna ?? +/1475
156.908 – Mikołaj Radziwiłłowicz h. Trąby
156.909 – Zofia rohatyńska Anna Moniwid
156.910 – Bogdan Sakowicz h. Pomian
157.192 – Teodor Łozka h. Łozka
157.193 – Maria Juchnowicz
157.200 – Jan Hołownia
157.202 – Paweł Dachnowicz
157.248 – Jan «Puzynin» ks. Hłazyna h. Oginiec
157.296 – Andrzej ks. Łukomski h. Łukomski
157.297 – Anna Skinder
157.298 – Jan Służka
158.080 – Dymitr Daniłowicz h. Sas
158.081 – ?? Jurkowska h. Grzymała
158.084 – Świętosław Sieniawski
158.096 – Zaklika Tarło
158.128 – Mikołaj Herburt
158.129 – Anna
158.136 – Jan Barzi h. Korczak
158.137 – Duchna Anna Bybelska h. Bybeł
158.140 – Jan „Sobieński” Nosek Kmita
158.141 – Marta Wątróbka
158.142 – Jan Amor Młodszy Tarnowski 1420/1430-1500158.143 – Zygmunta
158.184 – Mikołaj z Górki h. Łodzia Górka
158.185 – Petronela Barbara z Kutna Kucieński h. Ogończyk
158.186 – Andrzej Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
158.187 – Katarzyna Oleśnicki h. Dębno
158.188 – Dobiesław «Lubelczyk Kurozwęcki » h. Poraj
158.189 – Elżbieta Tarnowski h. Leliwa
158.190 – Jan Leszczyński
158.191 – Maria de Marcelanges
158.192 – Jan Latalski
158.194 – Maciej Skocki
158.196 – Andrzej Kretkowski h. Dołęga
158.197 – Katarzyna Odrowąż h. Odrowąż
158.304 – Mikołaj Firlej
158.305 – Anna Mielecka
158.306 – Gabriel Tęczyński h. Topór
158.307 – Anna Konińska h. Rawicz +1534/
158.320 – Feliks Jan Oleśnicki h. Dębno
158.321 – Katarzyna Gruszczyński
158.322 – Mikołaj „Wrzód” „Lubelczyk” Kurozwęcki +1507
158.323 – Ewa +1509/
158.336 – Rachwał Rafał Leszczyński h. Wieniawa
158.337 – Anna N.
158.376 – Mikołaj Cielecki h. Zaremba
158.377 – Małgorzata Palędzki
158.776 – Mikołaj Kmita h. Śreniawa
158.777 – Małgorzata Kurozwęcki h. Poraj
158.824 – Andrzej Ciołek h. Ciołek
158.828 – Jarosław Łaski h. Korab
158.829 – Zuzanna Bąk h. Zadora
158.830 – Adam Kurozwęcki h. Poraj
158.831 – Jadwiga Tęczyński h. Topór
158.840 – Mikołaj Monwid- Irzykowicz h. Leliwa
158.884 – Jan Ilinicz h. Korczak
158.886 – Jan Zabrzeziński
158.892 – Stanisław Kostewicz h. Leliwa
158.893 => 80.181
158.912 – Pac Dowkszewicz
158.914 – Jan Rohatyński
158.915 – Eudoksja ks. Gedyminowicz h. Pogoń Litewska
158.916 – Jerzy Holszański h. Hipocentaur
158.917 – Julianna N. h. Pogoń litewska
158.918 – Aleksy (Olechno) von Wesisken
158.919 – ?? Moniwid
159.104 – Bartłomiej Bartosz Dunin- Borkowski h. Łabędź
159.105 – Elżbieta N.
159.120 – Dominik Dobiesław Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin)
159.121 – Anna N.
159.124 – Abraham Białaczewski h. Odrowąż
159.125 – Katarzyna x
159.128 – Jan Podlodowski
159.129 – N. Chlewicki
159.136 – N. z Gołuchowa Gołuchowski h. Leliwa
159.168 – Łukasz Grot
159.169 – Zbigniewa Lanckoroński h. Zadora
159.196 – Stanisław Szreński h. Dołęga
159.197 – Małgorzata Działyński h. Ogończyk
159.198 – Stanisław Kościelecki h. Ogończyk
159.744 – Narymunt ks. litewski
159.745 – Maria Tokhtai
159.876 – Bazyli ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
159.877 => 37.377
159.878 – Dymitr Szemiaka
159.879 – N. N.
160.000 – Sanguszko ks. Kobryński
160.001 – Anna ?? +/1475
160.008 – Roman Hornostaj h. Hipocentaur
160.010 – Kalenik Myszkowicz
160.320 – Aleksander ks. Kobryński h. Pogoń Litewska
160.321 – N. N.
160.322 – Bazyli Kopaczewicz
160.324 – Bogdan Chreptowicz h. Odrowąż
160.325 – N. N.
160.326 – Paweł Dachnowicz
160.327 => 157.203
161.394 – Jan Magier h. Szeliga
161.395 – Barbara Turpin
161.400 – Szymon «Starszy» ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
161.401 – Katarzyna Cebrowski h. Hołobok
163.840 – Aleksander ks. Światopełk- Czetwertyński h. Pogoń Ruska
164.432 – N. h. Poraj Męciński
164.436 – Jan Kobylański h. Grzymała
164.437 – Anna Brudzewski h. Pomian
164.438 – Mikołaj «Ocic» Pilecki h. Leliwa
164.439 – Barbara Koniński
164.928 – Sędziwój Ostroróg h. Nałęcz
164.929 – Barbara Suczka
164.930 – Jakub x
164.931 – Wiochna Wichna Czyżowski h. Półkozic
164.932 – Jan Raciborski
164.933 – Helena ks. Korybut h. Pogoń Litewska
164.934 – Wincenty Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
164.935 – Anna N.
164.940 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
164.948 – Sudymont von Wesisken
164.978 – Jan I ks. Ostrogski
164.979 – ?? Bielska
164.992 – N. Kazanowski h. Grzymała
165.376 – Florian Tworzyjan Mycielski h. Dołęga
165.377 – Katarzyna ??
165.378 – Jan Dobrzycki
165.379 – Jadwiga N.
165.380 – Andrzej Pasikoń- Włościejewski
165.504 – Grzymisław Niegolewski h. Grzymała
165.505 – Katarzyna Otuski
165.508 – Jan Piekarski
165.520 – Sławobór Orzelski
165.521 – Małgorzata N.
165.672 – Andrzej Konarski
165.673 – Dorota Rogaliński
165.674 – Jan Bniński h. Łodzia
165.675 – Ludomiła Ludmiła Korzbok
165.768 – Zygmunt Kurzbach
165.769 – Dorota
165.780 – Wincenty £ukowski
165.781 – Jadwiga Grudzińska
165.782 – Jan starszy Danaborski
165.783 – Zofia Kleczewska
165.856 – Maciej Zamojski
165.857 – Beata z Obrowców de Pustotten
171.008 – Zdzisław Czosnowski h. Pierzchała (Kolumna)
171.712 – Hincza Hindrzych Henryk Ossowski
171.713 – Katarzyna N.
172.032 – Jan Uruski h. Sas
174.592 – Jan Balicki h. Topór
174.593 – Pachna Oleśnicka h. Dębno
174.594 – Mikołaj
174.596 – Jan Tęczyński h. Topór 1408/1410-1459
174.597 – Barbara Dąbrowska +1459/1462
174.720 – Ścibor Miączyński h. Suchekomnaty
174.848 – Mikołaj Stadnicki h. Śreniawa
174.849 – Barbara Gałka h. Odrowąż
174.850 – Andrzej Henryk Indrzyk «Sobieński» Nosek- Kmita h. Śreniawa
174.851 – Barbara Mosiński h. Łodzia
174.856 – Aleksander Drohojowski h. Korczak
174.857 – Jadwiga Krukienicki h. Korczak (Wręby)
174.858 – Aleksander Orzechowski h. Oksza
174.860 – Jan Herburt h. Herburt
174.861 – Anna Fredro h. Bończa
174.946 – Imbram Salomon
174.948 – N. Korytko h. Jelita
175.168 – Hleb Moniwidowicz
175.169 – Miłochna Anna Raczko
175.178 – Jan ze Skępnego Kościelecki
175.179 – Katarzyna Odrowąż
175.180 – Stanisław Potulicki
175.181 – Jadwiga £abiska
175.200 – Mikołaj Radziwiłłowicz h. Trąby
175.201 – Zofia rohatyńska Anna Moniwid
175.202 – Paweł Koła h. Junosza
175.203 – Burneta Chodecki h. Ogończyk
175.208 – Gabriel Tęczyński h. Topór
175.209 – Anna Konińska h. Rawicz +1534/175.210 – Jan Sapieha
175.212 – Bogusz h. Pelikan Bohowityn
175.213 – N. Musiatycz
175.214 – Andrzej ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
175.215 – N. (Maria ?) Marianna Ostrogski h. Ostrogski
175.712 – Stanisław h. Półkozic Ligęza
175.713 – Magdalena h. Nieczuja Serafin
175.716 – Jan Mielecki
175.717 – N. Sudolski
175.718 – Stanisław Tęczyński h. Topór
175.719 – Barbara Zawiszyc- h. Sulima Garbowski 1447-1517
175.752 – Jan Feliks Tarnowski
175.753 – Anna Oleśnicka
175.754 – Stanisław Ligęza +1497
175.755 – Magdalena Serafin
175.760 – Piotr Szafraniec
175.761 – Konstancja
175.762 – Eustachy Odrowąż +
175.763 – Urszula Kurozwęcka +1478/
175.766 – Jakub, kanclerz koronny
175.767 – Agniszka +1505/
175.768 – Warsz Dembiński
175.780 – Mikołaj „Wrzód” „Lubelczyk” Kurozwęcki +1507
175.781 – Ewa +1509/
175.808 – Wojciech Dunin-Borkowski
175.809 – Anna Krupka
175.812 – Piotr Paweł Korwin Kochanowski
175.813 – Anna Białaczewska
175.814 – Stanisław Lupa-Podlodowski
175.815 – Elżbieta Biejkowski
176.016 – Jan Zaremba h. Zaremba
176.032 – Wojciech Kąsinowski h. Nałęcz
176.033 – Magdalena Wyleżyska
176.560 – Bazyli Teodor ks. Massalski h. Massalski
177.736 – N. h. Łabędź Kuncewicz
177.738 – Bohdan Sapieha h. Lis +1511/
177.739 – Teodora Babicz -Drucka
177.739 – Teodora Babicz -Drucka
177.952 – Tymoteusz Miszkowicz
177.960 – Jan Lacki h. Lacki
177.962 – Jan ks. Połubiński
177.963 – Newidana ks. -Koszyrski Sanguszko h. Pogoń Litewska
178.072 – Wiaż Hlebowicz
178.120 – Stanisław Mielecki h. Gryf
178.121 – Elżbieta Tęczyński h. Topór
178.122 – Jan Koła h. Junosza
178.123 – Małgorzata z Baliniec x
179.200 – Grzegorz ks. Drucki h. Druck
179.202 – Jursza Jursza
179.272 – Dymitr ks. Horski h. Druck
179.274 – Andrzej ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
179.275 – N. (Maria ?) Marianna Ostrogski h. Ostrogski
182.278 – Jan Daszkiewicz
187.392 – Aleksander Sołtanowicz h. Sołtan 1475-1549
187.393 – Teodora ks. Hłazyna h. Oginiec
187.394 – Jan Bazyli Sołomerecki
187.395 – Anna Władyka Władyka
187.808 – Zenobiusz Korsak h. Korsak
187.810 – Michał Miszko Chreptowicz h. Odrowąż
187.968 – Andrzej ks. Połubiński
187.970 – Michał ks. Sanguszko h. Pogoń Litewska
187.971 – Anna Kopaczewicz
188.096 – Tymoteusz Miszkowicz
188.097 => 177.953
188.098 – Szymon ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
188.099 – Julianna N.
189.072 – Stanisław Komorowski h. Korczak
189.680 – Herburt Herburt h. Herburt
189.681 => 36.945
189.684 – Fryderyk Fredro Fredro h. Bończa
189.685 – Dorota Ligęza h. Półkozic
189.686 – Zygmunt Kierdej h. Kierdeja
191.584 – Andrzej Czuryło h. Korczak
191.592 – Jan Buczacki h. Awdaniec
191.593 – Barbara Oleski
191.594 – Jakub Podfilipski
191.876 – Henryk Andrzych Kamieniecki
191.877 – Katarzyna Pieniążek
191.878 – Piotr Oleśnicki +1506/1511
191.879 – Katarzyna Buczacka
191.884 – Mikołaj Stadnicki
191.885 – Barbara Gałka
191.886 – Stanisław „Sobieński” Kmita
191.887 – Katarzyna hr. Tarnowska
191.896 – Walenty Dembiński +1585
191.897 – Elżbieta Kuczkowska
191.898 – Andrzej Ciołek
191.899 – Elżbieta
191.900 – Wilhelm Prowana
191.902 – Jan Monwid-Irzykowicz
191.912 – Piotr Ciechanowiecki
191.913 – Anna Helena Ilinicz
191.914 – Jan Radziwiłł
191.915 – Anna Kostewicz
191.920 – Mikołaj Pac
191.921 – Aleksandra ks. Holszańska
191.922 – Andrzej £ozka
191.923 – Anna ??
191.924 – Paweł Sapieha h.Lis +1579
191.925 – Olena Holszańska Dubrowicka
191.926 – Andrzej ks. Kapusta
191.927 – Anna Szymk
191.968 – Michał Korsak
191.969 – Anna Chreptowicz
200.704 – Bernard Dąmbski h. Godziemba
200.705 – Helena N.
200.832 – Jarosław Łubieński
201.280 – Dzierzysław Russocki h. Zadora
201.281 – Elżbieta N.
201.282 – Paweł Węgrzyn
201.408 – Mikołaj Tęgoborski h. Śreniawa
201.409 – Małgorzata x
201.410 – Świętopełk x
201.440 – Jan Rej h. Oksza
201.441 – Prachna Prakseda Tęczyński h. Topór
201.442 – Sławomir Slauecz x
201.448 – Andrzej Koścień h. Jastrzębiec
215.040 – Jacek Dzieduszycki h. Sas
215.052 – Jan Odrowąż +
215.053 – Beata Tęczyńska
215.296 – Wojciech Lipski h. Grabie
215.424 – Jan «Sas» Fredro h. Bończa
215.425 – Katarzyna Kierdej h. Kierdeja
215.426 – Stanisław Kormanicki h. Junosza
215.427 – Anna x
215.432 – Stanisław Jaskmanicki h. Leliwa
215.840 – Marcin Leśnowolski h. Pierzchała (Roch)
215.856 – Parys Radzanowski h. Prawdzic
216.580 – Stanisław Szydłowiecki h. Odrowąż 1405-1493/1494
216.581 – N. Awdaniec
216.584 – Jakub Drzewicki h. Ciołek
216.585 – Katarzyna x h. Ossorya
216.587 – N N. . h. Leliwa
216.592 – N. Ocieski
216.648 – Grzegorz Koziński
229.376 – Henryk Plater
229.377 – Katarzyna ??
229.936 – Andrzej ks. £ukomski
229.937 – Anna ks. Skinder
230.162 – Janusz Zasławski, h. Ostrogski ks +1562
230.163 – ?? Kierdej
230.176 – Tymoteusz Miszkowicz
230.186 – Jan ks. Połubiński
230.187 – Newidana ks.”Koszyrska” Sanguszko
230.296 – Mondywid litewski

XIX pokolenie

295.168 – Olgierd ks. Giedyminowicz h. Pogoń Litewska
295.169 => 149.505
295.170 – Oleg Riazański
295.424 – Zbigniew Bąk h. Zadora
295.440 – Dobiesław Kurozwęcki h. Poraj
295.464 – Piotr Kuropatwa h. Śreniawa
295.465 – Wisława N.
295.466 – N.
295.467 – N.
295.552 – N. Herburt h. Herburt
295.632 – Mikołaj Kucieński h. Ogończyk
295.640 – Dobiesław Odrowąż h. Odrowąż
295.641 – N. N.
295.642 – Jan Koła h. Junosza
295.643 – Jadwiga Gowarczewski h. Rawicz
295.656 – Wojciech Łabiski h. Leszczyc
295.657 – Zofia N.
295.658 – Sędziwój x
296.192 – N. Cielecki h. Zaremba
296.960 – Piotr «Ogon» Kościelecki h. Ogończyk
296.984 – Jan I Przemyślid, ks. raciborski /1341-1380
296.985 – Anna żagańska Piast +1404/
296.986 – Korybut Dymitr ks. nowogrodzko-siewierski, ks. litewski +1404/
296.987 – Anastazja riazańska, ks.
296.988 – Sędziwój Świdwa-Dzwonowski
297.184 – Klemens Kamieniecki h. Pilawa
297.200 – Jan Oleśnicki h. Dębno
297.201 – Dobrochna Jaksa- Rożen h. Gryf
297.202 – Nawój Tęczyński h. Topór
297.203 – Jadwiga Gowarczewski h. Rawicz
297.204 – Mikołaj Wątróbka h. Oksza
297.205 – Świętosława x
297.208 – Michał Buczacki h. Awdaniec
297.209 – Małgorzata Kola h. Junosza
297.212 – Piotr Oporowski h. Sulima
297.213 – ?? Chrząstowska
297.216 – Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz
297.280 – Jan «Sowiec» Gólczewski h. Prawdzic
297.296 – Włodzimierz Oporowski h. Sulima
297.297 – N. x h. Topór
297.298 – Przedpełk x h. Pomian
297.304 – Dobiesław ze_Sprowy +1433
297.306 – Jan Koła
297.307 – Jadwiga z Gowarczowa
297.440 – Janusz Kościelecki +1424/
297.464 – Dobrogost Ludomski h. Łodzia
297.466 – Maciej Chraplewski
298.434 – Piotr Gruszczyński h. Poraj
298.448 – Zbigniew Bąk h. Zadora
298.449 => 295.425
299.040 – Olgierd ks. Giedyminowicz h. Pogoń Litewska
299.041 – Maria Witebski
299.056 – Daniel Ostrogski h. Ostrogski
299.057 – Wasilissa N.
299.058 – Jan Czuryło Iwo Gorajski h. Korczak
299.072 – Daniel Rurykowicz Ostrogski +1366/
299.104 – Jan Olgimuntowicz Olgimunt Holszański h. Hipocentaur
299.105 – Agrypina Smoleński
299.120 – Włodzimierz „Chrobry” ks. sierpuchowski 1353-1410
299.121 – Helena (Euparksja) ??
299.132 – Olgierd (Aleksander) ?? w. ks. litewski, w ks. litewski 1305/1307-1377
299.133 – Juliana twerska +1392
299.134 – Oleg, w ks riazański +1402
299.135 – Eufrozyna smoleńska Rurykowicz
299.368 – Aleksander Rurykowicz Czetwertyński
299.392 – x Borejko
299.400 – Olgierd (Aleksander) ?? w. ks. litewski, w ks. litewski 1305/1307-1377
299.401 – Juliana twerska +1392
299.404 – Jan Olgimuntowicz Olgimunt Holszański h. Hipocentaur
299.405 – Agrypina Smoleński
299.406 – Dymitr ks. Drucki h. Druck
299.492 – Przecław Kobylański h. Grzymała
299.493 – Małgorzata x
299.504 – Przedbor Lanckoroński
299.512 – Krzesław Kurozwęcki
299.513 – Małgorzata ??
300.288 – Henryk IX Piast +1419/1420
300.289 – Anna Piast +1403/
300.290 – Bolesław IV opolczyk Piast 1363/1367-1437
300.291 – Małgorzata ?? +1437/
300.292 – Henryk VII Piast 1343/1345-1399
300.293 – Małgorzata Piast /1358
300.294 – Fryderyk I brandenburski ??
302.080 – Wojciech Potocki h. Śreniawa
302.224 – Włodzimierz litewski 1362-1395
302.225 => 149.701
302.232 – Lingwen Semen ks. mścisławski
302.233 – Maria ks. moskiewska +1399
302.304 – Dobiesław ze_Sprowy +1433
302.305 => 297.305
302.320 – Janusz Piast , ks. warszawski +1429
302.321 – Danuta Anna ?? 1362-1448
302.322 – ?? Holszański
302.336 – Mironek Ligęza
302.337 – Bogusława z Niegowici
302.368 – Spycimierz Tarnowski
302.369 – Stanisława Skotnik
302.370 – Comes Dzierżykraj
302.384 – ?? z Grabowa
302.385 – ?? z Opatkowic i Grodziny
302.392 – Piotr Szafraniec
302.400 – Hanko Jordan
302.402 – Klemens £apanowski
302.403 – Helena ??
304.656 – James I kr. Szkocji Stewart
304.657 – Jane Beaufort
305.160 – Piotr Cebrowski h. Hołobok
305.161 – Anna N.
305.168 – Jan Koła h. Junosza
305.169 – Jadwiga Gowarczewski h. Rawicz
305.172 – N. Kościelecki h. Ogończyk
305.174 – Jan Granowski h. Leliwa
305.175 – Jadwiga Kurowska h. Śreniawa
305.248 – Dobiesław Odrowąż h. Odrowąż
305.249 – N. N.
305.266 – Jan Olgimuntowicz Olgimunt Holszański h. Hipocentaur
305.608 – Grzegorz Kierdej h. Kierdeja
305.609 – Klara N.
305.664 – Wirszul Ościk
305.696 – Piotr (Poraj Petras) Gastold 1305-1364
305.697 – Anna Buczacka
305.712 – N. Motygerd h. Wadwicz
305.792 – Korybut Dymitr ks. nowogrodzko-siewierski, ks. litewski +1404/
305.793 – Anastazja riazańska, ks.
306.176 – Andrzej Lubomirski h. Śreniawa (Drużyna)
306.177 – N. N.
306.240 – Wierzbięta Branicki h. Gryf
306.248 – Jan Wielopolski (
306.249 – Anna x
306.255 – Katarzyna N.
306.320 – Włodzimierz litewski 1362-1395
306.321 => 149.701
306.322 – Bazyli Rurykowicz
306.323 – Zofia N.
306.432 – Mironek Ligęza h. Półkozic
306.433 – Bogusława x
306.442 – Imram x
306.443 – Jadwiga x
306.464 – Spytek Tarnowski h. Leliwa
306.465 – Stanisława N.
306.481 – N. x h. Śreniawa
306.488 – Piotr Szafraniec h. Starykoń
306.496 – Hanko Jordan h. Trąby(Brzezina)
306.498 – Klemens Łapanowski h. Śreniawa (Drużyna)
306.499 – Helena N.
306.512 – Jan Tarnowski h. Leliwa
306.513 – Katarzyna N.
306.514 – Sędziwój x
306.515 => 295.659
306.516 – Sędziwój Świdwa- Dzwonowski h. Nałęcz
306.518 – Dymitr „Podskarbek” Gorajski h. Korczak
306.519 – Beata X h. Jelita
306.560 – Rosław Jan Korwin Krasiński – h. Ślepowron
306.688 – Andrzej Bniński h. Łodzia
306.689 – Małgorzata N.
306.690 – Mroczek Łopuchowski
306.691 – Dobroszka N.
306.696 – Jan «Głowacz» Leżeński h. Nałęcz
306.697 – Jadwiga N.
306.700 – Jakub Górka h. Łodzia
306.701 – Dorota N.
306.702 – Dobrogost Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
306.703 – Elżbieta Gorajski h. Korczak
306.704 – Mikołaj Lubrański h. Godziemba
306.705 – Helszka Oporowski h. Sulima
306.706 – Bolesta Kościelecki h. Ogończyk
306.752 – Dziersław Ostroróg h. Nałęcz
306.753 – Burneta N.
306.754 – Jost Suczka
306.880 – Wincenty Granowski h. Leliwa
306.881 – Elżbieta Pilecka h. Topór
306.882 – Piotr Kurowski h. Śreniawa
306.883 – Burneta N.
306.896 – Klemens Jelitko- Mokrski h. Jelita
306.890 – Dobrogost Świdwa-Szamotulski
306.891 – Elżbieta Gorajska
306.892 – Stanisław Komorowski
306.908 – Michał Buczacki h. Awdaniec
306.909 – Elżbieta i Kniehinic Jaryczowski h. Sulima
306.936 – Frydrus Fryderyk Herburt h. Herburt
306.937 – Helena z Odnowa x
306.938 – Piotr Bal h. Gozdawa
306.939 – Małgorzata N.
306.944 – Andrzej Tęczyński h. Topór
306.948 – Piotr Gorajski h. Korczak
306.950 – Andrzej X h. Jelita
311.296 – Jan Potocki
311.880 – Jan Odrowąż h. Odrowąż
311.881 – Eufemia N.
311.888 – Zbigniew Krzyżanowski h. Dębno
311.889 – Małgorzata Kurozwęcki h. Poraj
311.890 – Dymitr „Podskarbek” Gorajski h. Korczak
311.891 – Beata X h. Jelita
311.894 – Piotr Jaryczowski h. Sulima
311.896 – Piotr Dembiński h. Odrowąż
311.898 – Wiernek Gaboński h. Janina
311.899 – Małgorzata Bork
311.900 – Mikołaj Bniński h. Łodzia
311.901 – Małgorzata x
311.902 – Niemierza Objezierski
311.903 – Helena N.
311.936 – Zbigniew Lanckoroński h. Zadora
311.937 – Anna Tęczyńska h. Topór
311.938 – Abraham «Czarny» x
311.956 – Marcin Borzysławski h. Jastrzębiec
311.957 – Dorota Tarnowski h. Leliwa
311.958 – Jan Dębiński h. Odrowąż
311.959 – Katarzyna z Jawora x
311.960 – Piotr «Lang Peter» Krupka h. Krupka
311.962 – Stanisław Morsztyn
311.963 => 19.009
312.000 – Jan Firlej h. Lewart
312.048 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
312.049 – N. Oporowski
312.060 – Andrzej Łukowski h. Topór (Pałuka)
312.061 – Agnieszka Kleczewski
312.062 – Dobrogost «Skubiela» Lwowski h. Nałęcz
312.063 – Dorota N.
312.128 – Filip x h. Doliwa
312.132 – Piotr Chełmski h. Ostoja
312.133 – N. N.
312.136 – Mikołaj Bniński h. Łodzia
312.137 – Małgorzata x
312.138 – Krystyn Magier h. Rawicz
312.144 – Tomisław Łukowski h. Topór (Pałuka)
312.154 – Wacław ks.Przemyślid, raciborski
312.155 – Małgorzata Świdwa-Szamotulska +1464
313.616 – Teodor (Fedor) ks. Kobryński
313.617 – Olga ??
313.820 – Andrzej h. Pomian Sak
314.386 – Jan Juchnowicz
314.400 – Dymitr Hołownia
314.496 – Bazyli ks. h. Oginiec Hłazyna
314.592 – Jan ks. z Łukomli h. Łukomski Łukomski
314.594 – Jan Skinder
316.160 – Daniel Daniłowicz h. Sas
316.256 – Herburt Herburt
316.272 – Szymon Mikołaj „Sienko” Barzi h. Korczak
316.273 – Anna ??
316.274 – Andrzej Andrejko Bybelski h. Bybeł
316.280 – Mikołaj Sobienia i Dobiecka Kmita
316.281 – Małgorzata Kurozwęcka +1435/
316.286 – Prokop Procz Gorajski
316.368 – Łukasz h. Łodzia Górka h. Łodzia
316.369 – Katarzyna Beata Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
316.370 – Przedbór
316.371 => 82.471
316.372 – Piotr Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
316.374 – Jan Oleśnicki h. Dębno
316.376 – Krzesław «Półtorabek» Kurozwęcki h. Poraj
316.377 – Ewa ?Ewa Czarny
316.378 – Jan Amor «Młodszy» h. Leliwa Tarnowski 1420/1430-1500
316.379 – Zygmunta Gorajski h. Korczak
316.392 – Jan Kretkowski h. Dołęga
316.393 – Grzymka x h. Awdaniec
316.640 – Jan «Głowacz» Krzyżanowski h. Dębno
316.641 – Anna Tęczyński h. Topór
316.644 – Krzesław „Półtorabek” Kurozwęcki +1459
316.645 – Ewa z Goszyc Czarna
316.646 – Jan (z) Rytwian 1422-1478/1479
316.647 – Anna ze_Szczekocin_i_Wojciechowa
316.672 – Stefan Leszczyński h. Wieniawa
316.673 – Zbyszka N.
317.552 – Piotr Kmita h. Śreniawa
317.553 – Hanka N.
317.554 – Mikołaj «Białucha» Kurozwęcki h. Poraj
317.555 – Katarzyna Mężyk
317.648 – Andrzej Ciołek h. Ciołek
317.660 – Mikołaj «Wrzód» Kurozwęcki h. Poraj
317.661 – Ewa Rytwiańska h. Jastrzębiec
317.662 – Mikołaj Tęczyński h. Topór
317.663 – Aleksandra von Wesisken
317.680 – Aleksy Irzykowicz
317.768 – N. Ilinicz . h. Korczak
317.824 – Dowksza Dowkszewicz
317.830 – Andrzej ks. Bielski h. Pogoń Litewska
317.831 – Maria N.
318.208 – Piotr «Nagórny» Dunin- Borkowski h. Łabędź
318.209 – Pechna Petronela N.
318.240 – Mikołaj «Długi» Korwin- Kochanowski h. Ślepowron (Korwin)
318.241 – N. N.
318.248 – Piotr Białaczewski h. Odrowąż
318.336 – Grot x
318.338 – Zbigniew Lanckoroński h. Zadora
318.339 – Anna Tęczyńska h. Topór318.392 – Mikołaj Galemski h. Dołęga
318.394 – Mikołaj Działyński h. Ogończyk
318.395 – Febronia Danaborska h. Topór (Pałuka)
319.488 – Gedymin wlk. ks. litewski, wlk. ks. litewski /1275-1341/1342
319.489 – Jewna ks. płocka
320.016 – Jan Hornostaj
320.644 – Kopacz Kopaczewicz
322.788 – Andrzej z Przewodowa Magier h. Szeliga
322.789 – Zofia N
322.800 – Bazyli Wasylewicz ks. Korybut- Zbaraski h. Korybut
322.801 – Anna N.
322.802 – Piotr Cebrowski h. Hołobok
322.803 – Zofia Skarbek
328.872 – Jan Kobylański h. Grzymała
328.873 – Agnieszka Bnińska h. Łodzia
328.874 – Mikołaj Brudzewski h. Pomian
328.875 – Barbara N.
328.876 – Otto Pilecki h. Leliwa
328.877 – Anna x
329.862 – Michał Czyżowski h. Półkozic
329.866 – Korybut Dymitr ks. Korybut h. Pogoń Litewska
329.867 – Anastazja Riazański
329.868 – Sędziwój Świdwa- Dzwonowski h. Nałęcz
329.869 => 306.517
329.880 – Mikołaj Kucieński h. Ogończyk
329.881 => 295.633
329.896 – Sudymont von Wesisken
330.752 – N. Mycielski h. Dołęga
331.008 – Jan Niegolewski h. Grzymała
331.010 – N. Otuski
331.348 – Andrzej Bniński h. Łodzia
331.349 – Małgorzata Łabiski h. Leszczyc
331.560 – Wincenty £ukowski
331.561 – Małgorzata ??
331.712 – Tomasz Zamojski ca 1430
331.713 – Małgorzata ??
343.424 – Hincza Ossowski
349.184 – Jan Balicki h. Topór
349.185 – Elżbieta Kurowska +1419/
349.186 – Jan Oleśnicki
349.187 – Dobrochna Jaxa-Rożen +1418
349.700 – Jan Kmita «Sobieński» Nosek- Kmita h. Śreniawa
349.701 – Marta Wątróbka
349.702 – Maciej Moszyński h. Łodzia
349.703 – Nawojka Nawoika Koniecpolski h. Pobóg
349.712 – Jan Drohojowski h. Korczak
349.713 – Anna Dydatycki
349.714 – Mikołaj «Rychlik» Krukienicki h. Korczak (Wręby)
349.715 – Giertruda Mzurowski
350.356 – Mikołaj Kościelecki +1478/
350.357 – Dorota +1462/
350.358 – Dobiesław Odrowąż
350.359 – Anna Schropp
350.360 – Przecław Potulicki
350.361 – Jadwiga ??
350.424 – Bohowityn h. Pelikan Bohowityn (1.1328.1)
351.504 – Jan (z) Tarnowa +1432/1433
351.505 – Elżbieta ze_Szternberka
351.506 – Jan „Głowacz” Oleśnicki +1460
351.507 – Anna Tęczyńska
351.520 – Piotr „Młodszy” Szafraniec +1442
351.521 – Małgorzata ??
351.524 – Jan ze Sprowy Odrowąż +
351.526 – Krzesław „Półtorabek” Kurozwęcki +1459
351.527 – Ewa z Goszyc Czarna
351.532 – Bartosz +1445/1455
351.533 – Stachna
351.616 – Piotr Dunin-Borkowski
351.624 – Jan Korwin Kochanowski
351.625 – Barbara Śliz
351.626 – Jakub Białaczewski
351.627 – Małgorzata ??
351.628 – Paweł Podlodowski
351.630 – Jan Biejkowski
352.032 – Jan Zaremba h. Zaremba
352.033 – Dobrochna Leżeński h. Nałęcz
352.064 – Jan Kąsinowski h. Nałęcz
352.065 – Jadwiga Iwińska
353.120 – Michał ks. Massalski h. Massalski
353.121 – Tatianna N.
355.904 – Kalenik Miszkowicz
355.920 – Bazyli Lacki h. Lacki
358.400 – Szymon ks. Drucki h. Druck
358.544 – Bazyli ks. Horski h. Druck
364.556 – Daszko Daszkiewicz
374.784 – Sołtan Aleksander Sołtan h. Sołtan
374.785 – Bazylisa Chreptowicz h. Odrowąż
374.786 – Aleksander Aleksy ks. Hłazyna h. Oginiec
374.787 – N. Sapieha
375.616 – Bazyli Korsak h. Korsak
375.620 – Dymitr Chreptowicz h. Odrowąż
375.621 – Olga N.
376.196 – Aleksander ks. Czartoryski h. Pogoń Litewska
376.197 – Maria Rurykowicz 378.144 – Dymitr? Komorowski h. Korczak
379.370 – Jan Ligęza h. Półkozic
379.371 – N. N.
379.372 – Jan Kierdej h. Kierdeja
379.373 – Fenna N.
383.168 – Andrzej Czuryło h. Korczak
383.169 – Elżbieta N.
383.184 – Teodoryk Buczacki h. Awdaniec
383.185 – Katarzyna x
383.756 – Jan Oleśnicki
383.757 – Barbara ?? +1475/
383.768 – Mikołaj Stadnicki
383.769 – Katarzyna Kuropatwa
383.770 – Jan Gałka
383.771 – Anna (z) Krzelowa
383.798 – ?? z Grabowa
383.799 – ?? z Opatkowic i Grodziny
383.828 – Mikołaj ks. Radziwiłł h. Trąby 1470-1521
383.829 – Elżbieta Sakowicz h. Pomian
383.842 – Aleksander ks. Holszański
383.843 – Zofia von Wesisken
383.936 – Zenobiusz Korsak
383.938 – Michał Miszko Chreptowicz
401.408 – N. Dąmbski h. Godziemba
402.816 – Marcin Marcissius Tęgoborski h. Śreniawa
402.817 – Pachna Petronela N.
402.818 – Wiesław Sasinowej x
402.880 – Bogusław Boksa Rej h. Oksza
402.881 – Stanisława Stachna N.
402.882 – Jan Tęczyński h. Topór
402.896 – Paweł Koścień h. Jastrzębiec
430.852 – N. Kormanicki h. Junosza
430.864 – Maciej «Zbrożek» Jaskmanicki h. Leliwa
431.712 – Piotr x h. Prawdzic
433.168 – Bogusław Drzewicki h. Ciołek
433.169 – Beata N. h. Gryf
433.170 – N. x
458.752 – Adolf Plater
459.872 – Jan ks. £ukomski
459.874 – Jan Skinder
460.352 – Kalenik Miszkowicz
460.374 – Michał Sanguszko +1501
460.375 – Anna ks. Kopaczewicz
460.592 – Moniwid ks. kierniowski /1296-1342

XX pokolenie

590.340 – Jan Riazański
590.880 – Zawisza Czestkowicz h. Poraj Kurozwęcki
590.928 – Przybysław h. Śreniawa Kuropatwa
591.280 – N. Dembiński h. Odrowąż
591.286 – Mancina Męcina Gowarczewski h. Rawicz
591.312 – Wojciech Kościelec h. Leszczyc
591.316 – Sławnik x
591.317 – N. x
593.920 – Ogon Kościelecki h. Ogończyk
593.921 – ?? (z) Ostrowa h. Leszczyc
593.968 – Mikołaj II ks. opawski Przemyślid , ks. opawski
593.969 – Anna Piast +1340
593.970 – Henryk III (V) głogowski Piast, ks. żagański 1312/1321-1369
593.971 – Anna płocka Piast +1363
594.400 – Zbigniew Krzyżanowski h. Dębno
594.401 – Małgorzata Kurozwęcki h. Poraj
594.402 – Jakub Jaksa- h. Gryf Rożen
594.404 – Jan Tęczyński h. Topór
594.405 – Anna ze Zdakowa
594.410 – Stefan z Marchocic x
594.432 – Wincenty z Szamotuł x
594.433 – N. Jarocki h. Zaremba
594.592 – Stefan Oporowski h. Sulima
594.594 – Sieciech x h. Topór
594.608 – ?? ze_Sprowy
594.614 – Męcina z Gowarczowa
594.880 – Mikołaj Kucieński h. Ogończyk
594.881 – Jadwiga ??
594.928 – Dobrogost Ludomski h. Łodzia
594.929 – Katarzyna x
598.116 – Piotr Gorajski h. Korczak
598.117 => 306.949
598.144 – Dymitr Rurykowicz
598.208 – Olgimunt Holszański h. Hipocentaur
598.210 – Świętosław Światosław Smoleński
598.240 – Andrzej Jarosławicz598.242 – Olgierd (Aleksander) ?? w. ks. litewski, w ks. litewski 1305/1307-1377
598.243 – Juliana twerska +1392
598.264 – Gedymin wlk. ks. litewski, wlk. ks. litewski /1275-1341/1342
598.265 – Jewna ks. płocka
598.266 – Aleksander I twerski 1301-1339
598.267 – Anastazja ??
598.268 – Iwan riazański, ks +1350/1351
598.270 – Jerzy Rurykowicz, wlk. ks. smoleński
598.736 – Gleb Rurykowicz
598.737 – ?? Rurykowicz
598.812 – Szymon ks. Drucki h. Druck
598.984 – Jakub Kobylański h. Grzymała
598.985 – Katarzyna N.
598.986 – Hincza x
599.008 – Zbigniew Lanckoroński
599.024 – Dobiesław Kurozwęcki
600.576 – Henryk VII Piast 1343/1345-1399
600.577 – Małgorzata Piast /1358
600.578 – Przemysław I „Noszak” cieszyński Piast +1410
600.579 – Elżbieta Piast +1373/
600.580 – Bolesław III opolczyk Piast 1330/1337-1382
600.581 – Anna ?? +1378
600.584 – Ludwik I Piast 1313/1321-1398
600.585 – Agnieszka Piast +1362
600.586 – Siemowit III mazowiecki Piast , ks mazowiecki +1381
600.587 – Eufemia Przemyślid
604.464 – Olgierd (Aleksander) ?? w. ks. litewski, w ks. litewski 1305/1307-1377
604.465 – Juliana twerska +1392
604.640 – Siemowit III mazowiecki Piast , ks mazowiecki +1381
604.641 – Eufemia Przemyślid
604.642 – x Kiejstut, ka. litewski 1297-1382
604.672 – Dzierżykraj Ligęza
604.738 – Piotr (z) Skotnik
604.770 – Marcin
604.800 – Hanko Jordan
609.312 – Robert III król Szkocji Stewart
609.313 – Annabella Drummond
610.344 – N. Kościelecki h. Ogończyk
611.328 – Lizdejko Ościk
611.392 – Mateusz Gastold 1280-1323
611.394 – Michał Buczacki
612.496 – Mikołaj Wielopolski
612.497 – Świętosława Sventochna x
612.498 – Andrzej x
612.864 – Dzierżykraj Ligęza h. Półkozic
612.866 – Dzierżykraj x
612.962 – Marcin x h. Śreniawa
612.992 – Hanko Jordan h. Trąby (Brzezina)
612.996 – Zbigniew Zbyszek Łapanowski h. Śreniawa (Drużyna)
612.997 – N. N.
613.032 – N. z Dzwonowa Dzwonowski h. Nałęcz
613.120 – Sławomir Korwin- Krasiński h. Ślepowron
613.376 – Andrzej Bniński h. Łodzia
613.380 – Ignacy Gerwardowicz Łopuchowski
613.381 – Małgorzata N.
613.392 – Abraham Leżeński h. Nałęcz
613.400 – Wojciech Górka h. Łodzia
613.401 – Katarzyna N.
613.410 – N. Oporowski h. Sulima
613.411 – Jachna Chodowski
613.412 – Trojan Kościelecki h. Ogończyk
613.762 – Otto Pilecki h. Topór
613.763 – Jadwiga (Elżbieta) Melsztyńska Tarnowska h. Leliwa
613.764 – Klemens Kurowski h. Śreniawa
613.765 – Katarzyna N.
613.780 – Sędziwój Świdwa-Dzwonowski
613.781 => 296.989
613.782 – Dymitr „Podskarbek” Gorajski h. Korczak
613.783 – Beata X h. Jelita
613.784 – Dymitr Komorowski
613.792 – Piotr «Pacan» Jelitko- Jelito h. Jelita
613.793 – Krystyna N.
613.816 – Michał Buczacki h. Awdaniec
613.817 – Małgorzata Kola h. Junosza
613.818 – Piotr Jaryczowski h. Sulima
613.819 => 311.895
613.872 – Herburt Herburt h. Herburt
613.873 => 147.777
613.876 – Maciej Bal h. Gozdawa
613.877 – Anna N.
613.888 – Nawój Tęczyński h. Topór
613.896 – Jan Gorajski h. Korczak
622.592 – Klemens z Potoka
623.760 – N. Dembiński h. Odrowąż
623.778 – Dobiesław Kurozwęcki h. Poraj
623.779 => 295.441
623.788 – Włodek Włodzimierz Władysław Charbinowski h. Sulima
623.789 – Elżbieta N.
623.792 – Piotr Dembiński h. Odrowąż
623.793 – Kenna x h. Dąbrowa
623.798 – Jan Bork
623.799 – Femka N.
623.800 – Andrzej Bniński h. Łodzia
623.801 – Małgorzata N.
623.912 – Mikołaj Borzysławski h. Jastrzębiec
623.914 – Jan Tarnowski h. Leliwa
623.915 – Katarzyna N.
623.916 – Jan Dembiński h. Odrowąż
623.917 – Ofka Eufemia x
624.000 – Mikołaj Firlej h. Lewart
624.096 – Jan Kościelecki h. Ogończyk
624.097 => 147.817
624.120 – Wincenty Łukowski h. Topór (Pałuka)
624.256 – Paweł x h. Doliwa
624.264 – Hanko Chełmski h. Ostoja
624.265 – Katarzyna N.
627.232 – Olgierd (Aleksander) ?? w. ks. litewski, w ks. litewski 1305/1307-1377
627.233 – Maria Witebska
627.640 – Stanisław Sak h. Pomian
628.772 – Aleksy Juchnowicz
629.184 – Jan ks. Łukomski h. Łukomski
629.185 – Marianna N.
632.320 – Dadźbog Daniłowicz
632.512 – Herburt Herburt
632.544 – Derszniak h. Korczak Derszniak
632.548 – Chodko Bybelski h. Bybeł
632.560 – Piotr Kmita
632.561 – Hanka ??
632.562 – Mikołaj „Białucha” Kurozwęk
632.563 – Katarzyna /1395-
632.572 – Jan Czuryło Gorajski
632.573 – Piechna ??
632.744 – Dobrogost Świdwa- Szamotulski h. Nałęcz
632.745 – Elżbieta Gorajski h. Korczak
632.758 – Prokop Procz Gorajski h. Korczak
632.784 – Jan Kretkowski h. Dołęga
632.786 – Maciej x h. Awdaniec
633.294 – Jan 1400/-1462
633.295 – Katarzyna
635.104 – Jan Kmita h. Śreniawa
635.105 – Katarzyna N.
635.108 – Krzesław Kurozwęcki h. Poraj
635.109 – Małgorzata N.
635.296 – Andrzej Ciołek h. Ciołek
635.297 – Elżbieta Garbowski h. Sulima
635.660 – Włodzimierz litewski 1362-1395
635.661 => 149.701
636.416 – Mieczysław Otto Dunin- Borkowski h. Łabędź
636.417 – Elżbieta N.
636.496 – Strasz «starszy» Białaczewski h. Odrowąż
636.497 – N. N.
636.784 – Stanisław Galemski h. Dołęga
638.976 – Butywid (Putuwer) wlk. ks. litewski, ks. litewski
638.978 – Iwan ks. połocki 641.288 – N. Kopaczewicz
645.576 – Jan h. Szeliga Magier
645.577 => 38.979
645.604 – Piotr z Cebra Cebrowski h. Hołobok
645.605 – Fenna N.
645.607 – N. N.
657.748 – Jarand Brudzewski h. Pomian
657.752 – Jan Granowski h. Leliwa
657.753 – Jadwiga Kurowska h. Śreniawa
659.724 – Paweł «Niedźwiedź» Czyżowski h. Półkozic
662.016 – N. Niegolewski h. Grzymała
662.696 – Jan Bniński h. Łodzia
662.697 – Agnieszka N.
662.698 – Mikołaj Łabiski h. Leszczyc
662.699 – Elżbieta N.
698.368 – Jan (Balicki) „Owca” Tęczyński
698.372 – Zbigniew Oleśnicki
698.373 – Małgorzata Kurozwęcka
699.404 – Piotr Bniński h. Łodzia
699.405 – Barbara Łopuchowski
699.406 – Mikołaj Koniecpolski h. Pobóg
699.407 – Dorota Zaremba h. Zaremba
699.426 – N. Dydatycki
699.428 – Maciej Krukienicki h. Korczak
699.430 – N. Mzurowski
700.712 – Janusz Kościelecki +1424/
700.713 => 297.441
703.012 – Jan Oleśnicki
703.013 – Dobrochna Jaxa-Rożen +1418
703.014 – Andrzej Tęczyński h. Topór
703.015 – Anna Gorajska h. Korczak
703.048 – Jan ze_Sprowy +1395/1398
703.049 – Femka (Eufemia) ??
703.064 – Piotr (Pietrasz), podst. kr. Jadwigi +1414/
703.232 – Bartłomiej Bartosz Dunin-Borkowski
703.233 – Elżbieta ??
703.248 – Dominik Dobiesław Korwin Kochanowski
703.249 – Anna ??
703.252 – Abraham Białaczewski
703.253 – Katarzyna
704.064 – Wawrzyniec Zaremba h. Zaremba
704.065 – Nawojka Lang
704.066 – Dobrogost Anzelm Leżeński h. Nałęcz
704.128 – Wojciech Kąsinowski h. Nałęcz
704.129 – Katarzyna ??
706.240 – Bazyli Wasyl ks. Massalski h. Massalski
706.241 – Hanna N.
711.840 – Zachariasz Lacki h. Lacki
716.800 – Dymitr ks. Drucki h. Druck
716.801 => 299.407
717.088 – Jan «Puciata» ks. Drucki h. Druck
729.112 – Jan «Pstrucz v. Pstruch» Daszkiewicz
749.568 – Aleksander Sołtan h. Sołtan
749.570 – Bogdan Chreptowicz h. Odrowąż
749.572 – Bazyli ks. h. Oginiec Hłazyna
749.573 => 314.497
751.240 – Bogdan Chreptowicz h. Odrowąż
751.241 – N. N.
766.336 – Andrzej Gorajski h. Korczak
766.368 – Michał Buczacki h. Awdaniec
766.369 – Małgorzata Kola h. Junosza
766.370 – Krystyn Jazł x
767.512 – Dobiesław Oleśnicki
767.513 – Katarzyna
767.536 – Zbigniew Stadnicki
767.537 – Dzichna ??
767.538 – Pakosz Paweł Kuropatwa
767.539 – Elżbieta ??
767.540 – Andrzej Gałka
767.684 – Jerzy ks. Holszański
767.686 – Aleksy (Olechno) von Wesisken
767.687 – ?? Moniwid
805.632 – Mikołaj Tęgoborski h. Śreniawa
805.633 – Świętosława Swanchna N.
805.760 – N. Rej h. Oksza
861.728 – Jan «Zbrożek» Jaskmanicki h. Leliwa
861.729 – Anna N.
863.424 – Jakub h. Prawdzic x
866.336 – Andrzej Drzewicki h. Ciołek
866.337 – Otylia N. h. Rawicz
917.504 – Henryk Plater
919.744 – Jan ks. £ukomski
919.745 – Marianna ks. ??
920.748 – Aleksander Sanguszko
920.749 => 78.405
921.184 – Gedymin wlk. ks. litewski, wlk. ks. litewski /1275-1341/1342
921.185 – Jewna ks. płocka

XXI pokolenie

1.181.760 – Czestek Kurozwęcki h. Poraj
1.182.560 – N. Dembiński h. Odrowąż
1.182.561 => 623.761
1.182.572 – N. Gowarczewski h. Rawicz
1.182.624 – Hektor Kościelec h. Leszczyc
1.182.632 – Świętosław x
1.182.634 – Adam x 1.187.842 – Maciej X h. Leszczyc
1.187.936 – Mikołaj I opawski Przemyślid, ks. opawski
1.187.937 – Adelajda Habsburg +1313
1.187.938 – Przemysław raciborski Piast, ks. raciborski +1306
1.187.939 – Anna Piast 1270-1324/
1.187.940 – Henryk II (IV) Piast, ks. żagański 1289/1293-1342
1.187.941 – Matylda 1298/1300-1323/1329
1.187.942 – Wacław (Wańko) Piast 1293-1336
1.187.943 – Damilla Elżbieta ??
1.188.866 – Sędziwój Jarocki h. Zaremba
1.189.216 – ?? ze_Sprowy
1.189.858 – Sędziwój x
1.196.288 – Jerzy Rurykowicz +1292
1.196.289 – Barbara ??
1.196.532 – Michał I „Młodszy” twerski, w. ks. twerski 1271-1318
1.196.533 – Anna rostowska Rurykowicz
1.196.536 – Iwan „Korotopol”, w. ks. riazański +1343
1.196.540 – Światosław Rurykowicz, w. ks. smoleński +1386
1.197.472 – Jerzy Światopełk Rurykowicz , ks. turowski
1.197.473 – Anna Rurykowicz +1190/
1.197.474 – Rościsław smoleński Rurykowicz
1.197.624 – Michał ks. Drucki h. Druck
1.197.968 – Jakub Cztan «Cztan» Kobylański h. Grzymała
1.198.048 – Zawisza Czestkowicz Kurozwęcki
1.201.156 – Kazimierz I cieszyński Piast 1276/1280
1.201.157 – Eufemia Piast 1310-1373/
1.201.158 – Bolko II Piast 1330-1354/1355
1.201.159 – Małgorzata von Sternberg
1.201.160 – Bolesław II opolczyk Piast +1356
1.201.161 – Elżbieta Piast 1309/1315-1348
1.201.168 – Bolesław III Piast, ks. wrocł legn i brzeski 1291-1352
1.201.169 – Małgorzata Przemyślid 1296-1322
1.201.170 – Henryk II (IV) Piast, ks. żagański 1289/1293-1342
1.201.171 – Matylda 1298/1300-1323/1329
1.201.172 – x Trojden
1.201.173 – Maria ks. halicka
1.201.174 – Mikołaj II ks. opawski Przemyślid , ks. opawski
1.209.284 – Gedymin wlk. ks. litewski, wlk. ks. litewski /1275-1341/1342
1.209.285 – Jewna ks. płocka
1.209.344 – Michał Ligęza
1.209.600 – Paweł Jordan
1.218.624 – Robert II król Szkocji Stewart
1.218.625 – Elizabeth Mure
1.220.688 – Ogon Kościelecki h. Ogończyk
1.222.656 – Narymunt wlk. ks. litewski
1.222.784 – ?? Gastold +1313
1.225.728 – Michał Ligęza h. Półkozic
1.225.984 – Wilhelm Jordan h. Trąby
1.226.064 – Dzierżykraj Dzwonowski h. Nałęcz
1.226.752 – Mirosław Łodzki h. Łodzia
1.226.760 – Gerward Łopuchowski
1.226.784 – Tomisław Leżeński h. Nałęcz
1.226.800 – N. Łodzki h. Łodzia
1.226.820 – Stefan Oporowski h. Sulima
1.226.821 => 594.593
1.226.824 – Paweł «Ogon» Kościelecki h. Ogończyk
1.227.526 – Jan Jesko Tarnowski h. Leliwa
1.227.527 – Zofia Eufemia N.
1.227.524 – Żegota z Pilicy
1.227.526 – Jan
1.227.527 – Zofia Eufemia
1.227.584 – N. Jelitko- Łukowski h. Jelita
1.227.752 – Piotr Humnicki h. Gozdawa
1.227.776 – Sulisław h. Topór
1.245.184 – Jan z Potoka
1.247.520 – Piotr Dembiński h. Odrowąż
1.247.576 – N. Charbinowski h. Sulima
1.247.584 – N. Dembiński h. Odrowąż
1.247.586 – Jakub x h. Dąbrowa
1.247.587 – Agnieszka Romaniec
1.247.824 – Ścibor Borzysławski h. Jastrzębiec
1.247.832 – Piotr Dembiński h. Odrowąż
1.247.833 – Kenna x h. Dąbrowa
1.247.834 – Zbigniew Moszyński x
1.248.000 – Stanisław Firlej h. Lewart
1.248.528 – Jan Chełmski h. Ostoja
1.248.531 – Wiochna N.
1.265.024 – Herburt Herburt
1.265.088 – Dworsek Derszniak h. Korczak
1.265.120 – Jan Kmita
1.265.121 – Katarzyna ??
1.265.124 – Krzesław Kurozwęcki
1.265.125 – Małgorzata ??
1.265.144 – Piotr Gorajski h. Korczak
1.265.145 => 306.949
1.265.516 – Jan Czuryło Iwo Gorajski h. Korczak
1.265.517 – Piechna N.
1.266.588 – Jan ze Szczekocin
1.266.589 – Ofka (Eufemia) 1398
1.270.208 – Jan Kmita Kmita h. Śreniawa
1.270.592 – N. Ciołek h. Ciołek
1.270.594 => 306.480
1.270.595 – N. x h. Śreniawa
1.272.992 – Strasz Białaczewski h. Odrowąż
1.272.993 – Elżbieta N.
1.273.568 – Stanisław «Grad» Galemski h. Dołęga
1.277.952 – Trojden wlk. ks. litewski, ks. litewski
1.277.956 – Wsiewołod ks. połocki
1.315.496 – Jan Grabski h. Pomian
1.319.448 – Stanisław Czyżowski h. Półkozic
1.319.449 – Klara N.
1.325.392 – Mikołaj Bniński h. Łodzia
1.325.393 – Małgorzata x
1.396.736 – Nawój Tęczyński h. Topór
1.396.737 => 613.889
1.396.746 – Dobiesław Kurozwęcki
1.396.747 => 599.025
1.398.812 – Przedbor Koniecpolski h. Pobóg
1.398.813 – Elżbieta x
1.398.814 – Wawrzyniec Zaremba h. Zaremba
1.398.815 – Nawojka Lang
1.406.096 – ?? ze_Sprowy
1.406.097 => 1.189.217
1.406.128 – Piotr 1384
1.406.129 – Kenna z Dębna
1.406.464 – Piotr „Nagórny” Dunin-Borkowski
1.406.465 – Pechna Petronela ??
1.406.496 – Mikołaj „Długi” Korwin Kochanowski
1.406.504 – Piotr Białaczewski
1.408.128 – Marcin ?Marcin Zaremba h. Zaremba
1.408.130 – Michał «Długi Lang» Lang
1.408.131 – N. N.
1.408.132 – Jan «Głowaczewicz Głowacz» Leżeński h. Nałęcz
1.408.133 – Katarzyna N.
1.412.480 – Jerzy Jurj ks. Massalski h. Massalski
1.412.481 – N. N.
1.423.680 – Jan Koszkin
1.434.176 – Szymon ks. Drucki h. Druck
1.434.177 => 358.401
1.499.136 – Jerzy Sołtan h. Sołtan
1.532.672 – Jan Czuryło Iwo Gorajski h. Korczak
1.532.673 – Piechna N.
1.535.024 – Zbigniew Oleśnicki
1.535.025 – Małgorzata Kurozwęcka
1.535.076 – Przybysław Kuropatwa
1.535.077 – Machna
1.535.080 – Prandota „Gałka starszy” Gałka
1.535.081 – Hanka ??
1.726.848 – Chwalisław z Radzanowa h. Prawdzic x
1.732.672 – Mikołaj Drzewicki h. Ciołek
1.835.008 – Dzietrzych Plater

XXII pokolenie

2.363.520 – Zawisza Kurozwęcki h. Poraj
2.365.248 – N. h. Leszczyc N.
2.375.872 – Przemysł-Ottokar II Przemyślid, król czeski 1233-1278
2.375.873 – Małgorzata ??
2.375.876 – Władysław Piast, ks. opolski 1225-1281
2.375.877 – Eufemia Piast +1281/
2.375.878 – Konrad II Piast, ks. czerski 1248/1250-1294
2.375.879 – Jadwiga Piast +1280/
2.375.880 – Henryk I (III) Piast 1251/1260-1309
2.375.881 – Matylda (z) Brunswick-Luenberg 1276-1318
2.375.882 – Herman „Długi” (z) brandenburgii ca 1275-
2.375.883 – Anna niemiecka Habsburg +1327
2.375.884 – Bolesław II Piast, ks. płocki 1251/-1313
2.375.885 – Kinga Przemyślid -1321
2.375.886 – Gedymin wlk. ks. litewski, wlk. ks. litewski /1275-1341/1342
2.375.887 – Jewna ks. płocka
2.377.732 – Jan Cielecki h. Zaremba
2.378.432 – Piotr +1307/
2.392.576 – Włodzimierz Rurykowicz
2.393.064 – Jarosław Rurykowicz, w ks. twerski +1271
2.393.065 – Ksenia Michajłowicz +1312
2.393.066 – Dymitr rostowski Rurykowicz, ks rostowski 1253-1293/1294
2.393.072 – Iwan, w. ks. riazański
2.393.080 – Iwan Rurykowicz, w. ks. smoleński
2.394.944 – Jarosław I ks. włodzim.-woł. Rurykowicz , ks. włodzim.-wołyń. ca 1090-ca 1123
2.394.945 – ?? Piast 1089/1090-1108
2.394.946 – Wsiewłod Rurykowicz
2.394.947 – Agafia Rurykowicz
2.395.936 – Przecław v. Gołutowa Gułtowski h. Grzymała
2.395.937 – N. Bogorya h. Bogoria
2.396.096 – Czestek Kurozwęcki
2.402.312 – Mieszko Piast, ks. cieszyński oświęcim. 1252/1256-1314/1315
2.402.313 – ?? ?? +ca 1303
2.402.314 – Trojden Piast, ks. czerski 1284/1286-1341
2.402.315 – Maria ??
2.402.316 – Władysław Piast +1351/1352
2.402.317 – Lukardis +1362/1369
2.402.320 – Bolesław I opolczyk Piast, ks. opolski +1313
2.402.321 – Agnieszka ??
2.402.322 – Bernard Piast 1288/1291-1326
2.402.323 – Kinga Piast +1331
2.402.336 – Henryk V „Gruby” Piast, ks. legnicki wrocławski 1245/1250-1296
2.402.337 – Elżbieta Piast 1261/1263-1304
2.402.338 – Wacław II Przemyślid +1305
2.402.339 – Ryksa Elżbieta Piast 1288-1335
2.418.688 – Piotrek Ligęza
2.437.248 – Walter Stewart
2.437.249 – Marjorie Bruce
2.445.312 – Rumunt wlk. ks. litewski
2.445.568 – Grumpis (Strumpiusz) Gastold
2.451.456 – Piotrek Ligęza h. Półkozic
2.452.128 – Dobrogost Dzwonowski h. Nałęcz
2.453.504 – Przedpełk Łodzki h. Łodzia
2.453.600 – Jan Łodzki h. Łodzia
2.453.648 – Ogon Kościelecki h. Ogończyk
2.453.649 – ?? (z) Ostrowa h. Leszczyc
2.455.048 – Otto z Tułkowic
2.455.052 – Spycimierz Tarnowski
2.455.053 – Stanisława Skotnik
2.455.504 – N. Bal h. Gozdawa
2.455.552 – Nawój (z) Morawicy
2.490.368 – Andrzej z Potoka
2.495.040 – Dobiesław Koniecki h. Odrowąż
2.495.041 – Zwinisława
2.495.168 – Piotr Dembiński h. Odrowąż
2.495.169 => 1.247.521
2.495.174 – Jan Romaniec
2.495.648 – Mikołaj Borzysławski h. Jastrzębiec
2.530.240 – Jan Kmita
2.533.176 – Piotr 1384
2.533.177 – Kenna z Dębna
2.540.416 – N. Kmita h. Śreniawa
2.555.904 – Skirmunt (Roman Romunt) litewski ??
2.797.624 – Jakub Koniecpolski h. Pobóg
2.797.625 – Konstancja Kochna N.
2.797.626 – Wojciech x
2.812.256 – ?? ze Szczekocin Sądowic
2.812.928 – Mieczysław Otto Dunin-Borkowski
2.812.929 – Elżbieta ??
2.813.008 – Strasz „starszy” Białaczewski
2.816.256 – Arkembold Zaremba h. Zaremba
2.816.260 – N. Lang
2.816.264 – Jan «Głowacz» Leżeński h. Nałęcz
2.816.265 – Jadwiga N.
2.824.960 – Światosław ks. Karaczewski
2.824.961 – Teodora ks. h. Pogoń Litewska
3.070.152 – Piotr Kuropatwa
3.070.153 – Wisława ??
3.453.696 – Paweł «Warda» x h. Prawdzic

XXIII pokolenie

4.751.744 – Wacław I Przemyślid, król czeski 1205-1253
4.751.745 – Kunegunda niemiecka ??
4.751.746 – Leopold VI, ks. Austrii
4.751.752 – Kazimierz Piast , ks. opolski raciborski 1176/1179-1230
4.751.753 – Viola bułgarska ?? +1251
4.751.754 – Władysław Odonic Piast, ks. wielkopolski 1190-1239
4.751.755 – Jadwiga ?? +1249
4.751.756 – Ziemowit I Piast, ks. mazowiecki 1228-1262
4.751.757 – Perejasłwa Rurykowicz +1283
4.751.758 – Bolesław II „Rogatka” Piast, ks. legnicki 1220/1225-1278
4.751.759 – Jadwiga ?? +1259
4.751.760 – Konrad głogowsko-bytomski Piast, ks. głogowski 1228/1231-1273
4.751.761 – Salomea Piast /1236-1267/1274
4.751.762 – Albrecht, ks. brunśw. na Luneburgu 1236
4.751.763 – Alessina (z) Montferrat +
4.751.764 – Otto II (V) „Długi” (z) brandenburgii +1299
4.751.765 – Jutta von Henneberg-zu-Coburg +1327
4.751.766 – Albrecht I Habsburg, król niemiecki 1255/-1308
4.751.767 – Elżbieta tyrolska ?? /1262-1313
4.751.768 – Ziemowit I Piast, ks. mazowiecki 1228-1262
4.751.769 – Perejasłwa Rurykowicz +1283
4.751.770 – Przemysł-Ottokar II Przemyślid, król czeski 1233-1278
4.751.771 – Kunegunda halicka ?? +1285
4.755.464 – Wojciech Cielecki h. Zaremba
4.756.864 – Dobiesław Sądowic +1280/
4.756.865 – Zwinisława ?? +1280/
4.785.152 – Gleb Rurykowicz
4.785.153 – ?? Rurykowicz
4.786.128 – Jarosław Rurykowicz -1246
4.786.129 – Fiedosja nowogrodzka Rurykowicz +1244
4.786.130 – Jerzy Michajłowicz, bojar nowogrodz.
4.786.132 – Borys rostowski Rurykowicz, ks. rostowski 1231-1277
4.786.133 – Maria muromska
4.786.144 – Jarosław, w. ks. riazański +1299
4.786.160 – Aleksander Rurykowicz, w. ks. smoleński +1313
4.789.888 – Michał II Światopełk Rurykowicz 1050-1113
4.789.889 – Barbara Komnena
4.789.890 – Władysław I Herman Piast
4.789.891 – Jutta ?? 1047-/1100
4.789.892 – Dawid Rurykowicz
4.791.872 – Jan Kobylański h. Grzymała
4.791.874 – Piotr x h. Bogoria
4.792.192 – Zawisza Kurozwęcki
4.804.624 – Władysław Piast, ks. opolski 1225-1281
4.804.625 – Eufemia Piast +1281/
4.804.628 – Bolesław II Piast, ks. płocki 1251/-1313
4.804.629 – Gaudemunda ?? +1288
4.804.630 – Jerzy I, król halicki
4.804.632 – Kazimierz Piast +1312
4.804.633 – Helena ??
4.804.634 – Przybysław
4.804.640 – Władysław Piast, ks. opolski 1225-1281
4.804.641 – Eufemia Piast +1281/
4.804.644 – Bolko I „Surowy” Piast, ks. jaworski świdnicki +1301
4.804.645 – Beatrix ?? 1270-1312/1316
4.804.646 – Władysław I „£okietek” Piast, król polski książe 1260-
4.804.647 – Jadwiga Piast 1266-1339
4.804.672 – Bolesław II „Rogatka” Piast, ks. legnicki 1220/1225-1278
4.804.673 – Jadwiga ?? +1259
4.804.674 – Bolesław „Pobożny” Piast, ks. wielkopolski 1221/-1279
4.804.675 – Jolanta Helena ?? 1244-1297
4.804.676 – Przemysł-Ottokar II Przemyślid, król czeski 1233-1278
4.804.677 – Kunegunda halicka ?? +1285
4.804.678 – Przemysł II Piast, ks. wielkop król polski 1257-1296
4.804.679 – Ryska, ks. szwedzka +1288/1293
4.874.496 – James Stewart
4.874.497 – Jill (Egidia) du Bourg
4.874.498 – Robert I kr. Szkocji Bruce
4.907.008 – Hugo Łodzki h. Łodzia
4.907.200 – Mikołaj «Niewojwód» Łodzki h. Łodzia
4.910.096 – Żegota z Morawicy
4.911.104 – Andrzej (z) Morawicy -/1253
4.980.736 – Klemens z Potoka
4.990.080 – Sand Sąd Koniecki h. Odrowąż
5.111.808 – x Giligin
5.595.248 – Przedbor Koniecpolski h. Pobóg
5.624.512 – Piotr +1307/
5.624.513 => 2.378.433
5.626.016 – Strasz Białaczewski
5.626.017 – Elżbieta ??
5.632.512 – Sędziwój? Zaremba h. Zaremba
5.649.922 – Olgierd ks. Giedyminowicz h. Pogoń Litewska
5.649.923 => 149.505
6.140.304 – Przybysław Kuropatwa

XXIV pokolenie

9.503.488 – Przemysł-Ottokar I Przemyślid
9.503.489 – Konstancja ??
9.503.490 – Filip, król niemiecki
9.503.491 – Irena Maria Angelos 1180/1181-1208
9.503.504 – Mieszko „Plątonogi” Piast, ks. opolski raciborski
9.503.505 – Ludmiła ?? +1211
9.503.506 – Jan I, car Bułgarów
9.503.508 – Odon Piast, ks. poznania i kalisza 1141/1149-1194
9.503.509 – Wjaczesława ?? 1141/1149-1170
9.503.510 – Mściwoj I ?? 1160/1165-1214/1215
9.503.511 – Zwinisława ?? /1168-1240
9.503.512 – Konrad I „Mazowiecki” Piast, ks. mazow , kuj. sier, kra 1187/1188-1247
9.503.513 – Agafija włodzimierska ?? +1247/
9.503.514 – Daniel Rurykowicz, ks. halicki 1201/1202-1264
9.503.515 – Anna halicka Rurykowicz +1252
9.503.516 – Henryk II „Pobożny” Piast, ks. śląsli krakowski 1196/1204-1241
9.503.517 – Anna Przemyślid +1265
9.503.518 – Henryk I von Anhalt
9.503.519 – Irmgarda turyngska ??
9.503.520 – Henryk II „Pobożny” Piast, ks. śląsli krakowski 1196/1204-1241
9.503.521 – Anna Przemyślid +1265
9.503.522 – Władysław Odonic Piast, ks. wielkopolski 1190-1239
9.503.523 – Jadwiga ?? +1249
9.503.524 – Otto I „Dziecię”, ks. brunświcki 1204-1252
9.503.525 – Matylda +1261
9.503.526 – Bonifacy III ??
9.503.527 – Małgorzata sabaudzka ?? +/1268
9.503.528 – Otto III, mrgr Brandenburgii +1267
9.503.529 – Bożena (Beatrycze) czeska Przemyślid +1286
9.503.530 – Herman I, hr. Hannebergu +1290
9.503.531 – Małgorzata holenderska, hr. Holandii +1277
9.503.532 – Rudolf I Habsburg , kr. niemiecki 1218-1291
9.503.533 – Gertruda (z) Hohenbergu 1225-1281
9.503.534 – Mejnhard IV (II) (z) Gorycji, hr Tyrolu 1237/1238-1295
9.503.535 – Elżbieta bawarska ??
9.503.542 – Rościsław, ks. halicki
9.503.543 – Anna węgierska ?? 1226/1227
9.513.730 – Sambor II ??, ks tczewski lubiszewski +1277/1278
9.513.731 – Mechtylda meklemburska ?? +1270
9.572.256 – Wsiewołod „Wielkie Gniazdo” Rurykowicz 1154-1212
9.572.257 – Maria Osetynka +
9.572.258 – Mścisław „Udały” Rurykowicz, ks. halicki /1176-1228
9.572.259 – ?? połowiecka
9.572.264 – Wasylko rostowski Rurykowicz, ks 1208-
9.572.265 – Maria czernihowska ?? +1271
9.572.266 – Jarosław muromski, ks
9.572.288 – Roman riazański, wlk ks. +1270
9.572.289 – Anastazja ??
9.572.320 – Gleb smoleński Rurykowicz, wlk. ks.
9.579.776 – Izjasław ks. kijowski Rurykowicz 1024/1025-1078
9.579.777 – Gertruda Piast +
9.579.780 – Kazimierz I Karol „Odnowiciel” Piast 1016-
9.579.781 – Dobronega Maria „kijowska” Rurykowicz 1012/1016-1087
9.579.782 – Henryk III ces. rzymski, cesarz Niemiec 1017-1056
9.579.783 – Agnieszka z Poitou
9.579.784 – Igor Rurykowicz +1060
9.583.744 – Przecław Kobylański h. Grzymała
9.583.748 – Wojciech x h. Bogoria
9.609.258 – Trojden ??
9.609.264 – Władysław Piast, ks. opolski 1225-1281
9.609.265 – Eufemia Piast +1281/
9.609.288 – Bolesław II „Rogatka” Piast, ks. legnicki 1220/1225-1278
9.609.289 – Jadwiga ?? +1259
9.609.290 – Otto V, mrgr Brandenb.
9.609.292 – Kazimierz I Piast, ks. kuj. łęcz sieradz 1211-1267
9.609.293 – Eufrozyna ?? /1229-1292
9.609.294 – Bolesław „Pobożny” Piast, ks. wielkopolski 1221/-1279
9.609.295 – Jolanta Helena ?? 1244-1297
9.609.348 – Władysław Odonic Piast, ks. wielkopolski 1190-1239
9.609.349 – Jadwiga ?? +1249
9.609.350 – Bela IV węgierski, król Węgier 1206-1270
9.609.351 – Maria Laskaris
9.609.356 – Przemysł I Piast, ks. poznański gnieźn. 1221-1257
9.609.357 – Elżbieta Piast +1265
9.609.358 – Waldemar król Szwecji Birgerson, król Szwedzki
9.748.992 – Alexander Stewart +1283
9.748.993 – Jean Maciory
9.814.400 – Mikołaj Łodzki h. Łodzia
9.822.208 – Śmił Sieciechowic
9.961.472 – Sulisław z Potoka ca 1205
9.980.160 – Dobiesław Koniecki h. Odrowąż
10.223.616 – Skirmunt wlk. ks. litewski
11.265.024 – Wawrzyniec Zaremba h. Zaremba

XXV pokolenie

19.006.976 – Władysław II Przemyślid
19.006.977 – Judyta turyngska ?? +1174/
19.006.978 – Bela III, król Węgier 1148/1150-1196
19.006.979 – Agnieszka +1184
19.006.980 – Fryderyk I „Barbarossa” ??, król niem. ces. Rzymu 1122-1190
19.006.981 – Beatrycze burgundzka ?? ca 1143-1184
19.006.982 – Izaak II Angelos, ces. bizant. 1155-1204
19.006.983 – ?? ??
19.007.008 – Władysław II „Wygnaniec” Piast, ks. śląski i krakowski 1105-1159
19.007.009 – Agnieszka austryjacka Babenberg 1108/1112-
19.007.016 – Mieszko III „Stary” Piast, ks. wielkopolski krakows 1126-
19.007.017 – Elżbieta Arpad, księżniczka węgierska 1128-1155
19.007.018 – Włodzimierz ks. halicki, ks. halicki 19.007.019 – ?? ??
19.007.020 – Sobiesław ?? +
19.007.021 – ?? ??
19.007.024 – Kazimierz II Sprawiedliwy Piast, ks. sandom. krakowsk 1138-1194
19.007.025 – Helena znojemska Przemyślid 1141/1150-1202/1206
19.007.026 – Świętosław ??, ks. nowogr świerski 1177-1212
19.007.027 – Jarosława kijowska Rurykowicz
19.007.028 – Roman Rurykowicz, w. ks. kijowski 1160/-1205
19.007.029 – Anna bizantyjska ??
19.007.030 – Mścisław „Udały” Rurykowicz, ks. halicki /1176-1228
19.007.031 – ?? połowiecka19.007.032 – Henryk „Brodaty” Piast, ks. śląski krakowski 1165-1238
19.007.033 – Jadwiga merańska, święta 1178/1180-1243
19.007.034 – Przemysł-Ottokar I Przemyślid
19.007.035 – Konstancja ??
19.007.036 – Bernard III von Anhalt, ks. saski 1140-
19.007.037 – Judyta Piast /1154-1201/
19.007.038 – Herman I turyngski, lgr
19.007.048 – Wilhelm, ks. na Luneburgu 1184-1213
19.007.049 – Helena duńska ?? +1233
19.007.050 – Albrecht II Brandenburg, mrgr
19.007.051 – Matylda łużycka +1255
19.007.052 – Wilhelm VIII, mrgr Montferratu
19.007.053 – Beata (z) Clavesany
19.007.054 – Amadeusz IV sabaudzki ?? 1197-1253
19.007.055 – Anna burgundzka ?? +1242
19.007.056 – Albrecht II Brandenburg, mrgr
19.007.057 – Matylda łużycka +1255
19.007.058 – Wacław I Przemyślid, król czeski 1205-1253
19.007.059 – Kunegunda niemiecka ??
19.007.062 – Florencjusz IV, hr. Holandii 1210-1234
19.007.063 – Matylda +1267
19.007.064 – Albrecht IV Habsburg +1240
19.007.065 – Jadwiga +1260
19.007.066 – Burchard III hrabia, hr
19.007.070 – Otto II bawarski, ks 1206-1253
19.007.071 – Agnieszka palatyńska ??
19.007.084 – Michał czernihowski, ks /
19.007.085 – ?? Rurykowicz +1241/
19.007.086 – Bela IV węgierski, król Węgier 1206-1270
19.007.087 – Maria Laskaris
19.027.460 – Mściwoj I ?? 1160/1165-1214/1215
19.027.461 – Zwinisława ?? /1168-1240
19.027.462 – Henryk Borwin II, ks meklemburski +1226
19.027.463 – Krystyna szwedzka ?? +1248/
19.144.512 – Jerzy I „Dołgoruki” Rurykowicz, ks. suzdalski +1157
19.144.513 – ?? ?? +1183
19.144.516 – Mścisław Rurykowicz, w.ks.nowogrodzki +1180
19.144.517 – ?? riazańska +1180/
19.144.528 – Konstanty ks. rostowski. włodz. Rurykowicz , ks. włodzimierski 1186-
19.144.529 – ?? smoleńska Rurykowicz +
19.144.530 – Michał czernihowski, ks /
19.144.531 – ?? Rurykowicz +1241/
19.144.532 – Jerzy ks. muromski, ks. muromski
19.144.576 – Oleg Rurykowicz, w.ks. riazański +
19.144.640 – Rościsław Rurykowicz, w.ks.smoleński +/1270
19.159.552 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
19.159.553 – Ingegerda (Anna) szwedzka +
19.159.554 – Mieszko II Lambert Piast, król Polski 990-1034
19.159.555 – Rycheza „Lotaryńska”, królowa Polski 995/-
19.159.560 – Mieszko II Lambert Piast, król Polski 990-1034
19.159.561 – Rycheza „Lotaryńska”, królowa Polski 995/-
19.159.562 – Włodzimierz I Wielki Rurykowicz, książe kijowski 958-1015
19.159.563 – Anna Porfyrogeneta 963-1011
19.159.564 – Konrad II ces. rzymski salicki 990-1039
19.159.565 – Gizelda szwabska
19.159.566 – Wilhelm III hr. Poitou ks akwitański 969-
19.159.567 – Agnieszka hr. burgundzka-Iwrei +1068/
19.159.568 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
19.159.569 – Anna św. Kijowska
19.167.488 – Przecław Kobylański h. Grzymała
19.218.584 – Konrad I „Mazowiecki” Piast, ks. mazow , kuj. sier, kra 1187/1188-1247
19.218.585 – Agafija włodzimierska ?? +1247/
19.218.586 – Kazimierz Piast , ks. opolski raciborski 1176/1179-1230
19.218.587 – Viola bułgarska ?? +1251
19.218.700 – Andrzej II węgierski, król Węgier 1173-1235
19.218.701 – Gertruda merańska 1185-1214
19.218.702 – Teodor I Laskaris, ces. Nikei 1173-1222
19.218.703 – Anna Angelos +1212
19.218.712 – Władysław Odonic Piast, ks. wielkopolski 1190-1239
19.218.713 – Jadwiga ?? +1249
19.218.714 – Henryk II „Pobożny” Piast, ks. śląsli krakowski 1196/1204-1241
19.218.715 – Anna Przemyślid +1265
19.218.716 – Birger ??
19.218.717 – Ingeborga ??
19.497.984 – Walter Stewart
19.497.985 – x Beatrix
19.628.800 – Przedpełk Łodzki h. Łodzia
19.628.801 => 2.453.505
19.922.944 – Sulisław z Potoka
19.960.320 – Saul Prandota Koniecki h. Odrowąż
20.447.232 – x Mingajło
22.530.048 – Szymon Zaremba h. Zaremba

XXVI pokolenie

38.013.952 – Władysław I Przemyślid +1125
38.013.953 – Ryksa bergska ?? +1125
38.013.954 – Ludwik I, landgraf Turyngii
38.013.955 – Jadwiga +1148
38.013.956 – Gejza II, kr węgierski
38.013.957 – Eufrozyna kijowska ??
38.013.958 – Renald, ks. Antiochii
38.013.959 – Konstancja, ks. Antiochii
38.013.960 – Fryderyk II, ks. Szwabii
38.013.961 – Judyta ??
38.013.962 – Rajnold III, hr. Burgundii +
38.013.963 – Agata lotaryńska
38.013.964 – Andronikos Dukas Angelos 1122-1185
38.013.965 – Eufrozyna Kastamonnites +1185/1195
38.014.016 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
38.014.017 – Zbysława ks. kijowska Światopełk Rurykowicz 1085/1090-1114
38.014.018 – Leopold III „Święty” Babenberg, mrgr austryjacki
38.014.019 – Agnieszka 1072/1073-1143
38.014.032 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
38.014.033 – Salomea Schelkingen 1093/1101-1144
38.014.034 – Stefan II Arpad, król węgier 1101-
38.014.035 – Adelajda rytyzbońska
38.014.036 – Jarosław Ośmiomysł, ks. halicki +1187
38.014.037 – Olga suzdalska Rurykowicz +1181
38.014.040 – Świętopełk, ks. pomorski gdański
38.014.048 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
38.014.049 – Salomea Schelkingen 1093/1101-1144
38.014.050 – Konrad II Przemyślid, ks. znojemski +1161
38.014.051 – Maria serbska +1189/
38.014.052 – Igor Jerzy, ks.nowogr.siewier. 1151-1202
38.014.053 – Eufrozyna halicka
38.014.054 – Ruryk II Wasyl Rurykowicz, w.ks.kijowski +1215
38.014.055 – Anna Rurykowicz 1140-1210
38.014.056 – Mścisław II „Chrobry” Rurykowicz, w. ks. kijowski +1172
38.014.057 – Agnieszka Piast 1137/1138-1182/
38.014.064 – Bolesław „Wysoki” Piast, ks. śląski 1129/-1201
38.014.065 – Adelajda sulzbachska ?? +1204/1208
38.014.066 – Bertold VI, ks. Merano hr.Diessens. ca
38.014.067 – Agnieszka miśnieńska +1195
38.014.072 – Albrecht I Niedźwiedź Brandenburg
38.014.073 – Zofia +1160
38.014.074 – Mieszko III „Stary” Piast, ks. wielkopolski krakows 1126-
38.014.075 – Elżbieta Arpad, księżniczka węgierska 1128-115538.014.096 – Henryk XII „Lew” ??, ks saski bawarski 1129/1130-1195
38.014.097 – Matylda angielska Plantagenet 1156-1189
38.014.098 – Waldemar I, kr. Danii -1182
38.014.099 – Zofia nowogrodzka
38.014.100 – Otto I Brandenburg +
38.014.101 – Judyta Piast 1130/-1170/1176
38.014.102 – Konrad II , mrgr Niederlausitz +1210
38.014.103 – Elżbieta ??
38.014.104 – Bonifacy I, mrgr Montferratu
38.014.106 – Bonifacy, mrgr Clavesany
38.014.108 – Tomasz I, hr. Sabaudii 1177-
38.014.109 – Beatrycza +1257
38.014.110 – Hugon III burgundzki, ks
38.014.111 – Beatrycza +1228
38.014.124 – Wilhelm I, hr. Holandii +
38.014.125 – Adelajda z Geldrii +
38.014.126 – Henryk I, ks. Brabantu +1235
38.014.127 – Matylda +1210/1211
38.014.128 – Rudolf II Habsburg +1232
38.014.129 – Agnieszka von_Staufen
38.014.130 – Ulryk I, hr z Kryburga
38.014.140 – Ludwik I, ks.bawarski 1174-1231
38.014.141 – Ludmiła Przemyślid +1204
38.014.142 – Henryk I (V) Długi, palaryn reński
38.014.143 – Agnieszka Hohenstauf 1176/1177-1204
38.014.168 – Wsiewołod Czermny, ks. czernichowski +1214/1215
38.014.169 – ?? Piast 1164-1194
38.014.170 – Roman Rurykowicz, w. ks. kijowski 1160/-1205
38.014.171 – Przedsława kijowska Rurykowicz +1202/
38.054.924 – Henryk Borwin I, ks meklemburski +
38.054.925 – Matylda bawarska ??
38.054.926 – Swerker II, król Szwecji +1210
38.054.927 – Benedykta (Galen) Ebbedotter
38.289.024 – Włodzimierz II „Monomach” Rurykowicz 1053-1125
38.289.025 – ?? ?? +1107
38.289.032 – Rościsław I Michał Rurykowicz, ks. smoleński +
38.289.034 – x Gleb, ks. riazański +1178
38.289.035 – Eufrozyna perejasławska
38.289.056 – Wsiewołod „Wielkie Gniazdo” Rurykowicz 1154-1212
38.289.057 – Liubow witebska ??
38.289.058 – Mścisław III Borys Rurykowicz, ks. smoleński
38.289.064 – Dawid I, ks. muromski +1228
38.289.152 – Ingwar I Rurykowicz, ks. riazański +/1237
38.289.280 – Mścisław Fiodor Rurykowicz, w.ks. smoleński 1193-1230
38.319.104 – Włodzimierz I Wielki Rurykowicz, książe kijowski 958-1015
38.319.105 – Rogneda Połocka 956-1002
38.319.106 – Olaf III „Skotkonung” Eriksson, król szwecji
38.319.107 – Astryda ??
38.319.108 – Bolesław „Chrobry” „Wielki” Piast 967-1025
38.319.109 – Emnilda „słowiańska” ?? 970/-1013/
38.319.110 – Herenfried Ezon, palatyn lotaryński
38.319.111 – Matylda Ludolfing
38.319.124 – Świętosław Rurykowicz 942-972
38.319.126 – Roman II ces. bizantyjski, cesarz bizantyjski
38.319.128 – Henryk hr. spirski
38.319.129 – Adelajda
38.319.130 – Herman II ks. szwabski 997-1003
38.319.131 – Gerberga burgundzka 965/970-1016/
38.319.132 – Wilhelm II ks. akwitański
38.319.133 – Emma +1003/
38.319.134 – Odo Wilhelm, hr. Burgundii 958/959-1026
38.319.135 – Ermentruda (Irmgarda)
38.334.976 – Dzierżek Kobylański h. Grzymała
38.437.400 – Bela III, król Węgier 1148/1150-1196
38.437.401 – Małgorzata francuska
38.437.402 – Bertold III , ks. Meranu 1159-1204
38.437.403 – Agnieszla łużycka 1136-1195
38.437.404 – Manuel (Monolis) Laskaris 1140
38.437.405 – Ionna Karatzaina 1148
38.437.406 – Aleksy III Angelos, ces. Bizancjum 1155/-1211/
38.437.407 – Eufozyna Kamatera Dukaina 1133-1212
38.437.434 – ?? król Szwecji ??
38.995.968 – Alan FitzWalter Stewart
39.845.888 – Aleksander z Potoka
40.894.464 – x Erdywil
45.060.096 – Wojciech Cielecki h. Zaremba
45.060.097 => 4.755.465

XXVII pokolenie

76.027.904 – Wratysław II Przemyślid, król czeski +
76.027.905 – Świętosława Piast, królowa czeska ca
76.027.906 – Henryk, hr. Bergu
76.027.907 – Adelajda
76.027.908 – Ludwik Solarz, hr. Turyngii +1123
76.027.909 – Adelajda ze_Stade
76.027.910 – Gizo IV, hr. Gudenbergu
76.027.912 – Bela II Ślepy, kr. węgierski
76.027.913 – Helena serbska +1146/
76.027.914 – Mścisław I Rurykowicz, w.ks. kijowski 1076-1132
76.027.915 – ?? Zawidlicz +1168/
76.027.918 – Boemund II antiocheński, ks. Antiochii
76.027.919 – Alicja jerozolimska
76.027.920 – Fryderyk I ze_Staufen, ks. Szwabii 1047/1048-1105
76.027.921 – Agnieszka 1072/1073-1143
76.027.922 – Henryk „Czarny” , ks. Bawarii
76.027.923 – Wulfhilda saska 1075-1126
76.027.924 – Stefan I +1102
76.027.925 – Beatrycza +
76.027.926 – Szymon I, ks. Lotaryngii +
76.027.927 – Adelajda
76.027.928 – Konstantyn Angelos
76.027.929 – Teodora Komnena
76.028.032 – Władysław I Herman Piast
76.028.033 – Judyta Przemyślid
76.028.034 – Michał II Światopełk Rurykowicz 1050-1113
76.028.035 – Barbara Komnena
76.028.036 – Leopold II Babenberg +1102
76.028.037 – Ida
76.028.038 – Henryk IV ?? 1050-1106
76.028.039 – Berta sabaudzka 1051-1087
76.028.066 – Henryk, hr. Bergu
76.028.067 – Adelajda
76.028.068 – Koloman Arpad, kr. węgierski 1067/1069-
76.028.069 – Buzilla sycylijska
76.028.070 – Stefan, brgr. Ratyzbony
76.028.072 – Władymirko ks. halicki, ks. halicki +1153
76.028.073 – ?? węgierska
76.028.074 – Jerzy I „Dołgoruki” Rurykowicz, ks. suzdalski +1157
76.028.075 – ??
76.028.080 – Świętobór, ks. pomor. gdań.
76.028.100 – Lutold Przemyślid, ks. znojemski +
76.028.101 – Ida austryjacka
76.028.102 – Stefan (Urosz) I, ks. serbski +1131
76.028.104 – Światosław II Mikołaj, ks. czernichowski +
76.028.105 – Maria +1166
76.028.106 – Jarosław Ośmiomysł, ks. halicki +1187
76.028.107 – Olga suzdalska Rurykowicz +1181
76.028.108 – Rościsław I Michał Rurykowicz, ks. smoleński +
76.028.109 => 38.289.033
76.028.110 => 1.197.472
76.028.111 => 1.197.473
76.028.112 – Izjasław II Rurykowicz, w.ks. kijowski 1096-1154
76.028.114 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
76.028.115 – Salomea Schelkingen 1093/1101-1144
76.028.128 – Władysław II „Wygnaniec” Piast, ks. śląski i krakowski 1105-1159
76.028.129 – Agnieszka austryjacka Babenberg 1108/1112-
76.028.130 – Berengar, palatyn Sulzbach
76.028.132 – Bertold II (V), hr. Andechs +1188
76.028.133 – Jadwiga bawarska +1176
76.028.134 – Dedo V, mrgr £użyc dolnych +1190
76.028.135 – Matylda
76.028.144 – Otto Bogaty, ks. saski
76.028.145 – Ejlika saska
76.028.192 – Henryk X „Pyszny” ??, ks saski bawarski
76.028.193 – Gertruda 1115-1143
76.028.194 – Henryk II Plantagenet, kr. Anglii 1133-1189
76.028.195 – Eleonora (Alienor) akwitańska ??
76.028.196 – Knud Lavard, kr. Obodrytów i Wagrów -1131
76.028.197 – Ingeborga kijowska Rurykowicz
76.028.198 – Włodzimierz „nowogrodzki” ?? +1139
76.028.199 – Ryksa Piast 1116-1155/
76.028.200 – Albrecht I Niedźwiedź Brandenburg
76.028.201 – Zofia +1160
76.028.202 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
76.028.203 – Salomea Schelkingen 1093/1101-1144
76.028.204 – Dedo V, mrgr £użyc dolnych +1190
76.028.205 – Matylda
76.028.206 – Mieszko III „Stary” Piast, ks. wielkopolski krakows 1126-
76.028.207 – Elżbieta Arpad, księżniczka węgierska 1128-115576.028.208 – Wilhelm VI, mrgr Montferratu
76.028.209 – Judyta austryjacka +1168/
76.028.216 – Humbert III, hr. Sabaudii 1136-
76.028.217 – Beatrycza +1230
76.028.218 – Henryk I
76.028.220 – Odo II, ks. Burgundii
76.028.221 – Maria + 76.028.222 – Gwidon VI, delfin z Vienne
76.028.248 – Florencjusz II, hr. Holandii
76.028.249 – Ada z Huntingdon szkocka +
76.028.250 – Otton I, hr. Geldrii +1207
76.028.251 – Ryszarda bawarska 1173-1231
76.028.252 – Godfryd III, ks. Brabantu +1190
76.028.253 – Małgorzata +1172
76.028.254 – Mateusz, hr Boulogne-sur-Mer +1173
76.028.255 – Maria
76.028.256 – Albrecht III Habsburg +1199
76.028.257 – Ita von_Pfullendorf
76.028.280 – Otton I, ks. bawarski
76.028.281 – Agnieszka +1192
76.028.282 – Biedrzych (Fryderyk) Przemyślid, ks. czeski 1189-1189
76.028.283 – Elżbieta węgierska 1144/1150-1190/
76.028.284 – Henryk XII „Lew” ??, ks saski bawarski 1129/1130-1195
76.028.285 – Matylda angielska Plantagenet 1156-1189
76.028.286 – Konrad Hohenstauf, palatyn reński
76.028.287 – Irmgarda (z) Hennebergu +1197
76.028.336 – III Światosław, ks. czernihowski +1194
76.028.337 – Maria połocka
76.028.338 – Kazimierz II Sprawiedliwy Piast, ks. sandom. krakowsk 1138-1194
76.028.339 – Helena znojemska Przemyślid 1141/1150-1202/1206
76.028.342 – Ruryk II Wasyl Rurykowicz, w.ks.kijowski +1215
76.028.343 – Anna Rurykowicz 1140-1210
76.109.848 – Przybysław, ks. Obotrytów +1178/
76.109.849 – Wojsława pomorska ?? +1172
76.109.850 – Henryk XII „Lew” ??, ks saski bawarski 1129/1130-1195
76.109.851 – Ida
76.109.852 – Karol VII, król Szwecji +1167
76.109.853 – Krystyna (Hvide) Stigdotter ??
76.109.854 – Ebe Sunessen Hvide-Galen +1208
76.109.855 – Cecylia ??
76.578.048 – Wsiewołod I Rurykowicz, ks. kijowski +1093
76.578.049 – Irena ??
76.578.064 – Mścisław I Rurykowicz, w.ks. kijowski 1076-1132
76.578.065 – Krystyna szwedzka +
76.578.114 – Wasylko II, książe witebski
76.578.116 – Roman Rurykowicz, ks. smoleński
76.578.128 – Światosław ks. muromski Rurykowicz +1144/1145
76.578.304 – Igor ks. riazański Rurykowicz , ks. +1194
76.578.305 – Agrafena smoleńska Rurykowicz +1237
76.578.560 – Dawid Rurykowicz, w.ks. smoleński 1140-1197
76.638.210 – Rogwołod Połocki
76.638.212 – Eryk VIII „Zwycięski” Bjornsson, król Szwecji
76.638.213 – Sygryda (Świętosława) „Dumna” Piast 968/-
76.638.216 – Mieszko (Dagobert) I „Dagon” Piast, książe polski 922-992
76.638.217 – Dobrawa Przemyślid 931-977
76.638.218 – Dobromir, ks. słowiański
76.638.220 – Herman I lotaryński +996/
76.638.221 – x Heilwig
76.638.222 – Otton II Ludolfing, cesarz Niemiec 955-983
76.638.223 – Teofano Skleros, księżniczka bizantyjska
76.638.248 – Igor Rurykowicz
76.638.249 – Olga (Helena) Hostomysławowna, wlk księżna kijowska +969
76.638.252 – Konstantynos VII „Porfyrogenetos” ces. bizantyjs
76.638.253 – Helena ??
76.638.264 – Wilhelm I ks. akwitański ca 915-963
76.638.265 – Adela +962/
76.638.266 – Teobald I hr.
76.638.268 – Adalbert, król Włoch
76.638.269 – Gerberga
76.874.802 – Ludwik VII Kapetyng , król Francji 1120-1180
76.874.803 – Konstancja Kastylijska 1141-1160
76.874.806 – Konrad II , mrgr Niederlausitz +1210
76.874.807 – Elżbieta ??
76.874.812 – Andronikos Dukas Angelos 1122-1185
76.874.813 – Euphrosyne Kastamonitissa 1125-1195
76.874.814 – Andronikos Dukas Kamateros 1108-1176
76.874.815 – Irina bizantyjska
77.991.936 – Walter FitzAlan Stewart
77.991.937 – Eschynne de Molle
79.691.776 – Żyrosław z Potoka

XXVIII pokolenie

152.055.808 – Brzetysław I Przemyślid, książe czeski 1012-
152.055.809 – Judyta 1058
152.055.810 – Kazimierz I Karol „Odnowiciel” Piast 1016-
152.055.811 – Dobronega Maria „kijowska” Rurykowicz 1012/1016-1087
152.055.816 – Ludwik Brodaty hr.
152.055.817 – Cecylia hr. ze_Sangerhausen
152.055.818 – Udo II ??, mrgr Stade mrgr Marchii +1082
152.055.819 – Oda (z) Werl +
152.055.824 – Almos kr. chorwacki
152.055.825 – Przedsława kijowska
152.055.826 – Stefan (Urosz) I, ks. serbski +1131
152.055.827 => 76.028.103
152.055.828 – Włodzimierz II „Monomach” Rurykowicz 1053-1125
152.055.829 – Gytha
152.055.830 – Dymitr Zawidlicz, posadnik Wlk. Nowogrodu
152.055.836 – Boemund I ks. antiocheński 1058
152.055.837 – Konstancja francuska 1078
152.055.838 – Baldwin II kr. jerozolismki
152.055.839 – Morfia
152.055.840 – Fryderyk, hr. Riesgau
152.055.841 – Hildegarda z Bar-Mousson
152.055.844 – Welf I (IV), ks. Bawarii 1030/1040-1101
152.055.845 – Judyta flandryjska
152.055.846 – Magnus ks. saski , ks. Saksonii
152.055.847 – Zofia Arpad 1044-1095
152.055.848 – Wilhelm I, hr. Burgundii
152.055.849 – Stefania
152.055.850 – Gerhard ??, hr. Alzacji ks. Lotaryng +
152.055.851 – Jadwiga
152.055.852 – Dytryk II, ks. Lotaryngii +
152.055.853 – Jadwiga
152.055.854 – Baldwin
152.055.858 – Aleksy I Komnenos, ces. Bizancjum 1048-1118
152.055.859 – Irena Dukas
152.056.066 – Wratysław II Przemyślid, król czeski +
152.056.067 – Adelajda Arpad, ks. węgierska
152.056.072 – Ernest mrgr. Babenberg +1075
152.056.073 – Adelajda Miśnieńska
152.056.074 – Ratpot hr. chamski
152.056.076 – Henryk III ces. rzymski, cesarz Niemiec 1017-1056
152.056.077 – Agnieszka z Poitou
152.056.078 – Otton hr. sabaudzki
152.056.079 – Adelajda mrgr
152.056.136 – Gejza I kr. Arpad 1044/1045-1077
152.056.137 – Synadena
152.056.138 – Roger I hr. sycylijski, hr. Sycylii
152.056.139 – Adelajda ??
152.056.144 – Wołodar ks. przemyski +
152.056.146 – Koloman Arpad, kr. węgierski 1067/1069-
152.056.147 – Eufemia Rurykowicz
152.056.150 – Aepa, chan Połowców
152.056.200 – Konrad I Przemyślid, ks. czeski +1092
152.056.201 – Wirpirka
152.056.202 – Leopold II Babenberg +1102
152.056.203 – Ida
152.056.204 – Włodzimierz, ks. serbski
152.056.205 – ??
152.056.208 – Oleg Michał ks. czernihowski Rurykowicz
152.056.209 – ??
152.056.210 – Petryła, posadnik wlk Nowogrodu
152.056.224 – Mścisław I Rurykowicz, w.ks. kijowski 1076-1132
152.056.225 – Krystyna szwedzka +
152.056.384 – Henryk „Czarny” , ks. Bawarii
152.056.385 – Wulfhilda saska 1075-1126
152.056.388 – Gotfryd V Plantagenet, hr Andegawenii 1113-1151
152.056.389 – Matylda angielska ??
152.056.390 – Wilhelm X 1099-1137
152.056.391 – Eleonore de Chatellerault
152.056.394 – Mścisław I Rurykowicz, w.ks. kijowski 1076-1132
152.056.395 – Krystyna szwedzka +
152.056.396 – Wsiewołod Rurykowicz, ks. nowogrodzki +
152.056.397 – ?? czernihowska
152.056.398 – Bolesław III „Krzywousty” Piast 1086-1138
152.056.399 – Salomea Schelkingen 1093/1101-1144
152.056.416 – Rajner, mrgr Montferrat
152.056.417 – Gizela
152.056.432 – Amadeusz III, hr. Sabaudii
152.056.433 – Matylda
152.056.434 – Gerhard I, hr. Macon
152.056.506 – Henryk II, hr. Limburga
152.056.510 – Stefan, król Anglii
152.056.511 – Matylda (Maud), hr. Boulogne +1152
152.056.512 – Werner III Habsburg +1167
152.056.564 – Władysław II Przemyślid
152.056.565 – Gertruda austryjacka ??
152.056.566 – Gejza II, król Węgier
152.219.696 – Niklot I, ks Obotrytów +1160
152.219.702 – Gotfryd I +1135/
152.219.703 – ?? lotaryńska
152.219.704 – Swerker I, król Szwecji +1156
152.219.705 – Ulfhilda Hakondotter
152.219.706 – Stig (Hvide) Tokesson ?? +1151
152.219.707 – Małgorzata duńska Knudsdatter ??
152.219.708 – Sune ??
153.156.096 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
153.156.097 – Anna św. Kijowska
153.156.098 – Konstantyn, cesarz bizantyjski
153.156.130 – Inge I, król Szwecji
153.156.232 – Rościsław I Michał Rurykowicz, ks. smoleński +
153.156.233 => 38.289.033
153.156.256 – Jarosław Rurykowicz +1129
153.156.608 – Gleb Rurykowicz +1178
153.156.609 – Eufrozyna ks. Rurykowicz
153.156.610 – Rościsław I Michał Rurykowicz, ks. smoleński +
153.156.611 => 38.289.033
153.157.120 – Rościsław I Michał Rurykowicz, ks. smoleński +
153.157.121 => 38.289.033
153.276.424 – Bjorn (Emund ?) „Stary” Eriksson ??
153.276.426 – Mieszko (Dagobert) I „Dagon” Piast, książe polski 922-992
153.276.427 – Dobrawa Przemyślid 931-977
153.276.432 – Ziemomysł Piast, książe polański
153.276.434 – Bolesław I „Srogi” Przemyślid +972
153.276.435 – x Biagota
153.276.444 – Otton I „Wielki” Ludolfing, cesarz Niemiec 912-973
153.276.445 – Adelajda burgundzka 931/932-
153.276.446 – Konstantyn Skleros
153.276.496 – x Ruryk ca 880
153.276.504 – Lew VI „Filozof” ces. bizantyjski 866-912
153.276.528 – Ebalus Manzer ks. akwitański +935
153.276.529 – Emiliana ??
153.276.530 – Robert (Rollo) I ks. normandzki 846-931
153.276.531 – Poppa
153.749.604 – Ludwik VI Gruby Kapetyng , król Francji 1081-1137
153.749.605 – Adelajda 1092-1154
153.749.606 – Alfonso VII „Pierre-Raimund” „Dobry”, ks. Kastylii i Aragonii -1157
153.749.607 – Berengaria +1149
153.749.628 – Gregorios ces. bizantyjski Kamateros 1087-1176
153.749.629 – Piroska Arpad 1088-1134
155.983.872 – William FitzAlan Stewart

XXIX pokolenie

304.111.616 – Oldrzych Przemyślid +1034
304.111.617 – ?? ??
304.111.618 – Henryk, hr. Schweinfurtu
304.111.636 – Lothar Udo I ?? 994/-1057
304.111.637 – Adelajda ??
304.111.658 – Harold II „Godwinson”, król Anglii
304.111.659 – Ealdgith „Swansneck”
304.111.672 – Robert Guiscard ks. Apulii
304.111.673 – Abelarda ??
304.111.674 – Filip I Piękny Karoling, kr. Francji
304.111.675 – Berta holenderska
304.111.676 – Hugon I
304.111.677 – Melisanda z Monthery
304.111.678 – Gabriel
304.111.680 – Fryderyk, hr Riesgau 997/999-1070/1075
304.111.681 – ?? (Adelajda?) 995/1000-1020/1025
304.111.688 – Azzo II, mrgr Este 997-1097
304.111.689 – Kunegunda (Kunica) _(Altdorf)
304.111.690 – Baldwin IV, ks.
304.111.691 – ?? ??
304.111.692 – Ordulf ks. saski +1072
304.111.693 – Ulfhilda norweska
304.111.694 – Bela I Wojciech kr. węgierski Arpad , król węgierski +1063
304.111.695 – Ryksa Piast +1052/
304.111.696 – Rajnold I, hr. Burgundii +1057
304.111.697 – Adelajda (Judyta) +1037/
304.111.700 – Gerhard, hr. Metzu +1045
304.111.701 – Gizela (z) Metzu
304.111.702 – Albert I Karoling, hr. Namur +/1011
304.111.703 – Adelajda lotaryńska +1012/
304.111.716 – Jan Komnenos +1067
304.111.717 – Anna Dalassena
304.111.718 – Andronik Dukas
304.111.719 – Maria Kometopulid
304.112.134 – Andrzej I Arpad, król węgier +1060
304.112.135 – Anastazja Rurykowicz +1074/
304.112.144 – Adalbert mrgr. Babenberg +1053
304.112.145 – Adelajda ??
304.112.146 – Deon II mrgr. miśnieński
304.112.272 – Bela I Wojciech kr. węgierski Arpad , król węgierski +1063
304.112.273 – Ryksa Piast +1052/
304.112.274 – Teodor Synadenos
304.112.276 – Tankred
304.112.277 – x Fressenda
304.112.288 – Rościsław ks. tmutarakański
304.112.294 – Włodzimierz II „Monomach” Rurykowicz 1053-1125
304.112.295 – ?? ?? +1107
304.112.400 – Brzetysław I Przemyślid, książe czeski 1012-
304.112.401 – Judyta 1058
304.112.402 – Fryderyk I
304.112.408 – Michał, ks. serbski +1081
304.112.410 – Vukan
304.112.416 – Światosław II ks. czernihowski Rurykowicz 1027-1076
304.112.417 – ??
304.112.418 – x Ossulok
304.112.776 – Fulko V Plantagenet, kr. Jerozolimy hr. 1092-1143
304.112.777 – Eremburga z Maine +
304.112.778 – Henryk I „Beauclerc”, kr Anglii 1068-1135
304.112.779 – Eadgyth (Matylda) szkocka ?? 1079-1118
304.112.792 – Mścisław I Rurykowicz, w.ks. kijowski 1076-1132
304.112.793 – Krystyna szwedzka +
304.112.864 – Humbert II, hr. Sabaudii +1103
304.112.865 – Gizela
304.113.020 – Stefan III Henryk, hr. Blois 1046-1102
304.113.021 – Adela angielska
304.113.022 – Eustachy III ??, hr Boulogne +1125
304.113.023 – Maria szkocka
304.113.024 – Otto II Habsburg +1111
304.113.025 – Hilla ??
304.113.130 – Leopold III, mrgr Austrii
304.439.404 – Gotfryd, hr +1095/
304.439.405 – Matylda luksemburska ??
304.439.408 – Kol Swensson
304.439.410 – Hakon Finsson ??
304.439.412 – Toke Skjalmsen ?? +1145
304.439.413 – Gyda ??
306.312.512 – Światosław II ks. czernihowski Rurykowicz 1027-1076
306.312.513 – ??
306.313.216 – Rościsław Rurykowicz +1155/
306.313.218 – Rościsław Rurykowicz
306.552.848 – Eryk ??
306.552.849 – ?? ??
306.552.864 – Leszek Piast, książe polański /880
306.552.865 – ?? ?? +930/
306.552.868 – Wratysław I Przemyślid +
306.552.869 – Drahomira ze_Stodor
306.552.890 – II Rudolf, kr Burgundii
306.552.992 – x Kij
306.553.008 – Basileos I ces. bizantyjski
306.553.009 – Tekla bizantyjska
306.553.056 – Ranulf II ks. akwitański
306.553.062 – Berengar hr.
307.499.208 – Filip I Kapetyng
307.499.209 – Berta holenderska
307.499.212 – Rajmund hr. burgundzki
307.499.213 – Urraka królowa Kastylijska ?? 1081-
307.499.214 – Ramon III Berenguer
307.499.256 – Aleksy I Komnenos, ces. Bizancjum 1048-1118
307.499.257 – Irena Dukas
307.499.258 – Laszlo I król Arpad 1041
307.499.259 – Adelajda szwabska
311.967.744 – William FitzAlan Stewart

XXX pokolenie

608.223.232 – Bolesław II Przemyślid /929-
608.223.233 – Emma ?? +1005/1006
608.223.272 – Zygfryd II
608.223.273 – Adela
608.223.316 – x Godwin
608.223.317 – Małgorzata św. Aethling , św. 1045-1093
608.223.348 – Henryk I, kr. Franci
608.223.360 – Fryderyk 960/969-1027/
608.223.361 – ?? (Kunegunda?)
608.223.378 – Welf II, hr Lehrain (Altdorf) +
608.223.379 – Irmtruda (Imica), hr. Luxemburga
608.223.380 – Arnulf II, hr. +987
608.223.381 – Rozela ??
608.223.382 – Ryszard II, ks. Normandii
608.223.384 – Bernard II ks. saski +1059
608.223.385 – Ejlika
608.223.386 – Olaf II „Święty” kr. norweski
608.223.388 – Vaszoły Arpad
608.223.389 – Przemysława Rurykowicz
608.223.390 – Mieszko II Lambert Piast, król Polski 990-1034
608.223.391 – Rycheza „Lotaryńska”, królowa Polski 995/-
608.223.392 – Odo Wilhelm, hr. Burgundii 958/959-1026
608.223.393 – Ermentruda (Irmgarda)
608.223.404 – Karol Karoling, k. Dolnej Lotaryngii 953-994
608.223.405 – x Adelajda
608.223.432 – Manuel Erotikos Komnenos
608.223.436 – Jan Dukas +1088
608.223.438 – Trajan Kometopulid
608.224.268 – Vaszoły Arpad
608.224.269 – Przemysława Rurykowicz
608.224.270 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
608.224.271 – Ingegerda (Anna) szwedzka +
608.224.288 – Loepold I mrgr. Babenberg +984
608.224.289 – Ryksa (z) Sualafeld
608.224.576 – Włodzimierz Rurykowicz 1020-1052
608.224.577 – Oda ze_Stade
608.224.816 – Stjepan-Vojslav, ks. serbski
608.224.817 – ?? Kometopulid
608.224.832 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
608.224.833 – Ingegerda (Anna) szwedzka +
608.224.834 – Etheler hr. , hr Dithmarschen
608.225.552 – Fulko IV Plantagenet 1043-1109
608.225.553 – Bertrada
608.225.554 – Eliasz, hr. Maine
608.225.556 – William I „Zdobywca” król Anglii ?? 1024-1087
608.225.557 – Matylda Flanders
608.225.558 – Malkolm III „Canmore”, kr. Szkotów 1031-1093
608.225.559 – Małgorzata św. Aethling , św. 1045-1093
608.225.728 – Amadeusz II, hr. Sabaudii +
608.225.729 – Joanna
608.226.040 – Teobald i (III), hr. Blois i Szampanii /1012-1089
608.226.041 – Garsenda
608.878.808 – Folmar, hr Metzu +1085/
608.878.809 – Judyta ??
608.878.810 – Konrad I, hr Luksemburga +1086/
608.878.811 – Klemencja +1141/1142
608.878.816 – Swen Blot, antykról Szwecji +1099/
608.878.820 – Fin ??
612.626.432 – Jarosław Rurykowicz +1129
612.626.433 => 153.156.257
612.626.436 – Jerzy I „Dołgoruki” Rurykowicz, ks. suzdalski +1157
612.626.437 – ?? ?? +1183
613.105.696 – Bjorn Eriksson ??
613.105.728 – Ziemowit Piast, książe polański
613.105.736 – Borzywoj Przemyślid
613.105.737 – Ludmiła z Psova +921
613.106.018 – Theofilos ces bizantyjski
613.106.019 – Theodora bizantyjska
613.106.112 – Ranulf I ks. akwitański +866
613.106.113 – ??
614.998.416 – Henryk I Kapetyng +1060
614.998.417 – Anna Rurykowicz 1024-1076
614.998.426 – Alfons VI król kastylijski ?? 1039-1109
614.998.427 – Konstancja burgundzka ??
614.998.516 – Bela I Wojciech kr. węgierski Arpad , król węgierski +1063
614.998.517 – Ryksa Piast +1052/
614.998.518 – Rudolf szwabski
614.998.519 – Adelajda Maurienne
623.935.488 – Alan FitzFlaald Stewart

XXXI pokolenie

1.216.446.464 – Bolesław I „Srogi” Przemyślid +972
1.216.446.465 – x Biagota
1.216.446.544 – Henryk ??, hr. Mosioli Heilengau +974/
1.216.446.545 – Judyta
1.216.446.632 – Wulfnoth Cild
1.216.446.634 – Edward „Wygnaniec” Aetheling 1016-1057
1.216.446.635 – Agata saska
1.216.446.720 – Sieghard (Sizzo), hr. Riesgau
1.216.446.722 – Kuno, hr. Ohningen
1.216.446.723 – Rychlinta rzymska
1.216.446.758 – Fryderyk, hr. Luksemburga
1.216.446.759 – ?? z Kizinggau
1.216.446.762 – Berengar II, król
1.216.446.763 – Willa +966/
1.216.446.772 – Harald Grenske
1.216.446.773 – Asta Gudbrandsdatter
1.216.446.776 – Michał Arpad, ks. węgierski
1.216.446.777 – Adelajda „Biała” Piast +997
1.216.446.778 – Włodzimierz I Wielki Rurykowicz, książe kijowski 958-1015
1.216.446.779 – Rogneda Połocka 956-1002
1.216.446.808 – Ludwik IV Zamorski Karoling, kr. francji 920/921-954
1.216.446.809 – Gerberga saska 913/914-984
1.216.446.872 – Andronik Dukas
1.216.446.876 – Jan Władysław Kometopulid
1.216.448.578 – Ernest IV hr. sualafeldzki
1.216.449.152 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
1.216.449.153 – Ingegerda (Anna) szwedzka +
1.216.449.154 – Lippold Stade, hr.
1.216.449.632 – Dragomir, ks. serbski
1.216.449.634 – Gabriel-Radomir Kometopulid
1.216.451.104 – Godfryd II Plantagenet, hr. Gatinis
1.216.451.106 – Simon I, hr. Montfort
1.216.451.107 – Agnieszka
1.216.451.112 – Robert I normandzki
1.216.451.113 – Harlette de Falaise
1.216.451.116 – Duncan I, kr Szkotów +1040
1.216.451.117 – Sybilla
1.216.451.456 – Otto, hr. Sabaudii +
1.216.451.457 – Adelajda turyńska
1.216.452.080 – Odo II ??, hr Szampanii 983/990-1037
1.216.452.081 – Ermengarda
1.216.452.082 – Herbert, hr. Maine +1032/1035
1.217.757.616 – Gotfryd, hr Metzu +1055/
1.217.757.620 – Gilbert, hr +1059
1.226.211.392 – Eryk Refilsson ??
1.226.211.456 – ?? „Piast” ??
1.226.211.472 – Gośćwit Przemyślid
1.226.212.036 – Michael II bizantyjski
1.226.212.037 – Eufrozyna bizantyjska
1.226.212.038 – Marinos bizantysjki
1.226.212.226 – Rorich hr
1.229.996.832 – Robert II Pius Kapetyng 972-1031
1.229.996.833 – Konstanca
1.229.996.834 – Jarosław „Mądry” Rurykowicz 978-
1.229.996.835 – Ingegerda (Anna) szwedzka +
1.229.996.852 – Fernando I „Wielki” ??
1.229.996.853 – Sancha Afonso
1.247.870.976 – Flaald Stewart

XXXII pokolenie

2.432.893.090 – Udo, hr. Wetterau +949
2.432.893.091 – ??
2.432.893.268 – Edmund II Żelaznoboki , kr. Anglii
2.432.893.269 – Ealdgyth ??
2.432.893.440 – Sieghard, hr. Riesgau 895/900-960/961
2.432.893.446 – Otton I „Wielki” Ludolfing, cesarz Niemiec 912-973
2.432.893.447 – Edyta angielska ?? +
2.432.893.516 – Zygfryd, hr. Luksemburga
2.432.893.517 – Jadwiga, hr. w Nordgau +963/
2.432.893.518 – Heribert, hr. Kizinggau
2.432.893.519 – Irmtruda ??
2.432.893.524 – Adalbert ?? +923
2.432.893.525 – Gizela ??
2.432.893.526 – Bozo, hr.
2.432.893.527 – Willa burgundzka
2.432.893.544 – Bjorn Gudrod kr. w Vestfold +927
2.432.893.552 – Taksony Arpad 931-970
2.432.893.554 – Ziemomysł Piast, książe polański
2.432.893.555 => 153.276.433
2.432.893.616 – Karol III Prostak Karoling, kr. Franków Zachodnich 879-929
2.432.893.617 – Eadgifu (Ediva) angielska +951/
2.432.893.752 – Aaron Kometopulid
2.432.899.264 – x Petar, k. Dukli (Zety)
2.432.899.268 – Samuel Kometopulid
2.432.902.214 – Ryszard, hr. Evreux 986-1067
2.432.902.215 – Adelajda
2.432.902.224 – Richard II normandzki 963
2.432.902.232 – Crinan, świecki opat Dunkeld
2.432.902.233 – Bethoc szkocka ??
2.432.902.234 – Bjorn Bearsson of Huntingdon
2.432.902.912 – Humbert I Białoręki, hr. sabaudii +1042
2.432.902.913 – Ancilia ??
2.432.904.160 – Odo I, hr. Blois
2.432.904.161 – Berta burgundzka
2.435.515.232 – Folmar ?? +970/975
2.435.515.233 – Berta ??
2.435.515.240 – Fryderyk, hr +1019
2.435.515.241 – ??
2.452.422.784 – Refil Bjornsson ??
2.452.422.912 – ?? Chwost ??
2.452.422.913 – Rzepka ??
2.452.424.074 – Konstantynos VI bizantysjki
2.452.424.075 – Mara Paflaginiana
2.459.993.664 – Hugh Kapetyng +996
2.459.993.665 – Adela Poitiers +1006
2.459.993.704 – Sancho III król Nawarry „Wielki” ?? 985-1035
2.459.993.705 – Munia Elvira Sanchez
2.495.741.952 – Alan Steward

XXXIII pokolenie

4.865.786.182 – Heribert I Karoling, hr. Vermndois
4.865.786.536 – Etelred II „Bezradny”, kr. Anglii
4.865.786.537 – Aelfgifu
4.865.786.894 – Edward I starszy, kr Wessex 871/872-925
4.865.786.895 – Aelfleda
4.865.787.050 – Berengar I, król
4.865.787.051 – Anna ?? +935/
4.865.787.052 – Teobald, hr. Arles +887/895
4.865.787.053 – Berta lotaryńska Karoling
4.865.787.088 – Harald Harfagri
4.865.787.104 – Zoltan Arpad
4.865.787.232 – Ludwik II Jąkała Karoling, kr. Franków Zachodnich 846-879
4.865.787.233 – Adelajda z Paryża +901/
4.865.787.504 – Nicolaos Comes Kometopulid
4.865.787.505 – Ripsimia Kruma
4.865.798.536 – Nicolaos Comes Kometopulid
4.865.798.537 – Ripsimia Kruma
4.865.804.428 – Robert, hr. Evreux
4.865.804.430 – Rajmund Borrel I, hr. Barcelony 972-
4.865.804.431 – Ermesinda z Carcassone
4.865.804.448 – Richard I normandzki 933
4.865.804.449 – Gonor de Crepon 936
4.865.804.464 – Duncan of Atholl
4.865.804.466 – Malkolm II, kr Szkotów +1034
4.865.804.468 – Styrbiorn ze_Szwecji
4.865.804.469 – Thyra
4.865.805.824 – I Ajmon, hr. Moriany
4.865.808.320 – Teobald III Oszust, hr. Blois
4.865.808.321 – Ludgarda 915/920-
4.871.030.464 – Folmar ?? +950/
4.871.030.480 – Zygfryd, hr +995
4.871.030.481 – Jadwiga ?? +995/
4.904.845.568 – Bjorn „Żelaznobrzegi” Ragnarsson ??
4.904.848.148 – Lew IV „Khazar” bizantyjski
4.904.848.149 – Irene bizantyjska
4.919.987.408 – Garcia II „Tchórz”
4.919.987.409 – Jimena Fernandez de Cea
4.991.483.904 – Alan ‚Dapifer’ Steward

XXXIV pokolenie

9.731.572.364 – Pepin Karoling, hr. Vermandois ca
9.731.573.072 – Edgar, kr. Anglii 943-975
9.731.573.073 – Aelfthryth (Elfrida)
9.731.573.074 – Thored, earldorman Northumbroo
9.731.573.788 – Alfred Wielki, kr. Wessex 849-899
9.731.573.789 – Ealhswith z Mercji
9.731.573.790 – Aethelhelm ealdorman
9.731.574.100 – Eberhard ?? +866
9.731.574.101 – Gizela rzymska Karoling 820-874/
9.731.574.106 – Lotar II Karoling, kr. Lotaryngii
9.731.574.107 – Waldrada ??
9.731.574.176 – Halfdan Svarti kr. norweski
9.731.574.208 – x Arpad
9.731.574.464 – Karol II £ysy Karoling, ces. rzymski kr. Franków 823-877
9.731.574.465 – Ermentruda orleańska
9.731.574.466 – Bego II, hr. Paryża
9.731.575.010 – Symeon Kruma, car bułgarski
9.731.575.011 – ?? Sursbul
9.731.608.860 – Borrel II, hr. Barcelony +992
9.731.608.861 – Lutgarda +977/
9.731.608.898 – Herbastus de Crepon
9.731.608.932 – Kenneth II, kr. Szkotów +995
9.731.608.933 – ?? irlandzka
9.731.611.648 – Humbert I, hr. Sabaudii
9.731.616.640 – Teobald, v-ce hr. Troyes +940/
9.731.616.641 – Rychilda 842
9.742.060.928 – Folmar ?? +930/
9.742.060.929 – Richilda ??
9.809.696.296 – Konstantinos V ces. bizantyjski
9.809.696.297 – Irene (Chichak) ??
9.839.974.816 – Sancho Garcesa II Abarca +994
9.839.974.817 – Uracca Fernandez
9.839.974.818 – Fernando Vermudeza
9.839.974.819 – Elwira ??

XXXV pokolenie

19.463.144.728 – Bernard Karoling, kr. Włoch
19.463.144.729 – Kunegunda ?? +835/
19.463.146.144 – Edmund I Wspaniały, kr. Anglii
19.463.146.145 – Aelfgifu, św. +944
19.463.147.576 – x Aethwulf, kr. Wessex 795/800-
19.463.147.577 – x Osburth
19.463.148.202 – Ludwik I „Pobożny” Karoling, cesarz 778-840
19.463.148.203 – Judyta bawarska
19.463.148.212 – Lotar I Karoling, kr. Włoch 795-855
19.463.148.213 – Ermengarda
19.463.148.352 – x Gudrod
19.463.148.416 – x Almos
19.463.148.928 – Ludwik I „Pobożny” Karoling, cesarz 778-840
19.463.148.929 – Judyta bawarska
19.463.148.930 – Odon, hr. Orleanu
19.463.148.932 – Eberhard, hr. Paryża
19.463.148.933 – Bilung I, hr.
19.463.150.020 – Borys-Michał Kruma, car bułgarów
19.463.217.720 – Sunifred, hr. Besalu i Urgel +948
19.463.217.721 – Rychilda +954
19.463.217.864 – Malkolm I, kr. Szkotów +954
19.463.223.296 – Bozo I, hr. Sabaudii +/993
19.463.233.282 – Hugo, hr. Bourges
19.463.233.283 – Roheut (Rothaut) Karolnig
19.484.121.856 – x Folcuin +888/
19.619.392.592 – Lew III bizantyjski 675-741
19.619.392.593 – Maria ??
19.679.949.632 – Garcia Sanchez I ??
19.679.949.633 – Andgregeto Galindez
19.679.949.634 – Ferdynand Gonzales
19.679.949.635 – Sancha

pokolenie 36

38.926.289.456 – Pepin (Karloman) Karoling, kr. Longobardii 777-810
38.926.292.288 – Edward I starszy, kr Wessex 871/872-925
38.926.292.289 – Eadgifu ?? +968
38.926.295.152 – Egbert Wielki ?? 770/775-839
38.926.295.153 – Redburga z dyn. kr. Wessex ??
38.926.295.154 – Oslac, ealdoran
38.926.296.404 – Karol I „Wielki” Karoling, król 747-
38.926.296.405 – Hildegarda alemańska 758-783
38.926.296.406 – Welf I, hr.
38.926.296.424 – Ludwik I „Pobożny” Karoling, cesarz 778-840
38.926.296.425 – Irmingarda ?? +818
38.926.296.426 – Hugon, hr. Tours
38.926.296.704 – x Halfdan
38.926.296.832 – x Ogyek
38.926.296.833 – Emese (legend.) ??
38.926.297.864 – Bego, hr. Paryża +816
38.926.297.865 – Alpais (Elfeida) Karoling +852/
38.926.300.040 – Persjan, chan Bułgarów +852
38.926.435.442 – Armengol, hr. Rouergue +937
38.926.435.443 – Adelajda
38.926.435.728 – Donald II, kr. Szkotów
38.926.446.592 – Ludwik „il Cieco” ??
38.926.466.566 – Karol II £ysy Karoling, ces. rzymski kr. Franków 823-877
38.926.466.567 – Richilda (Richeut) +910/914
39.359.899.264 – Sancho Garcez I ??
39.359.899.265 – Toda Aznarez de Larraun
39.359.899.266 – Galindo II Aznárez

pokolenie 37

77.852.578.912 – Karol I „Wielki” Karoling, król 747-
77.852.578.913 – Himiltruda ??
77.852.584.578 – Sigehelm, ealdorman z Kentu
77.852.590.304 – Ealhmund, w-ce król Kentu
77.852.590.305 – ??
77.852.592.808 – Pepin „Mały” majordom Karoling, kr. Franków 714-768
77.852.592.809 – Berta Młodsza +783
77.852.592.850 – Ingram, hr. Haspengouw
77.852.595.730 – Ludwik I „Pobożny” Karoling, cesarz 778-840
77.852.600.080 – Zvinica Kruma
77.852.870.884 – Odo ??, hr Tuluzy i Rouergue +919
77.852.870.885 – Gersinda, dziedziczka Albi +878
77.852.871.456 – Konstantyn I, kr. Piktów i Szkotów +876
77.852.871.457 – ??
77.852.893.184 – Bozo ??
77.852.933.134 – ??, hr.Bouvin
78.719.798.528 – Garcia Ximenez de Aragón 840
78.719.798.529 – Dadildis de Pallás

pokolenie 38

155.705.180.608 – Eafa ??
155.705.180.610 – Ethelbert II, kr. Kentu
155.705.185.616 – Karol Martel majordom Karoling 676-741
155.705.185.617 – Chrotruda ?? +724
155.705.185.618 – Heribert, hr. +783
155.705.185.620 – Godfryd, ks. 758-783
155.705.200.160 – Omurtag Kruma, chan Bułgarów
155.705.741.768 – Rajmund I, hr. Rouergue i Tuluzy +863
155.705.741.769 – Berta ??
155.705.741.770 – Armengol, hr. Albi
155.705.742.912 – Kenneth I MacAlpin, kr. Piktów i Szkotów +858
157.439.597.056 – Ximeno Garcez Ínigo de Aragón
157.439.597.057 – ?? Sanchez de Gascogne

pokolenie 39

311.410.361.216 – Eoppa ??
311.410.361.220 – Withtred, kr. Kentu
311.410.361.221 – Ethelburga ??
311.410.371.232 – Pepin Średni Karoling
311.410.371.233 – Alpheida ??
311.410.371.237 – Bertrada Starsza ??
311.410.400.320 – x Krum, chan Bułgarów +814
311.411.483.536 – Fulgaud (Foucaud), hr. Rouergue
311.411.483.537 – Senegonda
311.411.483.538 – Remigiusz ??
311.411.483.539 – Arsinda ??
311.411.485.824 – Alpin McEochaid +834/840
314.879.194.112 – García I „el Malo”
314.879.194.113 – Nunila Iniguez

pokolenie 40

622.820.722.432 – Ingild ??
622.820.722.440 – Egbert I, król Kentu
622.820.742.464 – Ansegisil Karoling +/679
622.820.742.465 – Begga +693
622.820.742.474 – Hugobert palatyn ?? +697/698
622.820.742.475 – Irmina ?? +/710
622.822.967.072 – Sigibert, hr. Rouergue
622.822.967.074 – Fredelon ??
622.822.967.075 – Berta (Auba)
622.822.971.648 – Eochaid McAed-Find
622.822.971.649 – Fergusa McEochaid
629.758.388.224 – Galindo Velasquez
629.758.388.225 – Faquileda ??

pokolenie 41

1.245.641.444.864 – Cenred
1.245.641.444.880 – Erkinburt, kr. Kentu
1.245.641.444.881 – Sexburga
1.245.641.484.928 – Arnulf Karoling, św. +641
1.245.641.484.929 – Oda ??
1.245.641.484.930 – Pepin majordom +640
1.245.641.484.931 – Itta ?? +652
1.245.645.934.144 – Childebrand I, hr. Autun
1.245.645.934.145 – Rolanda ??
1.245.645.934.150 – Thierry, hr. Autun
1.245.645.934.151 – Auda
1.245.645.943.296 – Aed-Fid McEochaid, kr Dal Riaty +778
1.245.645.943.298 – Fergus McEochaid +781
1.245.645.943.299 – ?? z Lorn
1.259.516.776.448 – Velasco

pokolenie 42

2.491.282.889.728 – Ceolwald
2.491.282.889.760 – Eadbald, król Kentu
2.491.282.889.761 – Emma +642
2.491.282.889.762 – Anna, król Wsch. Anglii
2.491.291.868.291 – Berta Merowing
2.491.291.886.592 – Eochaid McEochaid, kr. Dal Riaty +733
2.491.291.886.596 – Eochaid McEochaid, kr. Dal Riaty +733
2.491.291.886.597 => 2.491.291.886.593

pokolenie 43

4.982.565.779.456 – Cuthwulf (Cutha)
4.982.565.779.520 – Ethelbert I, kr. Kentu
4.982.565.779.521 – Berta
4.982.565.779.522 – Theudebert II Merowing, kr. Austrazji
4.982.583.773.184 – Eochaid McDomangart, kr. Dal Riaty

pokolenie 44

9.965.131.558.912 – Cuthwine
9.965.131.559.040 – ?? (z) Kentu
9.965.131.559.042 – Charibert I Merowing, kr. paryża
9.965.131.559.043 – Ingeberga ?? +589
9.965.131.559.044 – Childebert II Merowing, kr. Austrazji
9.965.131.559.045 – Faileuba ??
9.965.167.546.368 – Domangart McDomnall-Brecc, kr. Dal Riaty +673

pokolenie 45

19.930.263.117.824 – Ceawlin
19.930.263.118.080 – Hengist, kr. Kentu
19.930.263.118.084 – Clotochar I Merowing, kr. Neustrii 500-561
19.930.263.118.085 – Ingundis ??
19.930.263.118.088 – Sigebert I Merowing, kr. Metzu
19.930.263.118.089 – Brunhilda z dyn. kr. Wizygotów ?? +613
19.930.335.092.736 – Domnall Brecc McEochaid-Buid, kr. Dal Riaty +642

pokolenie 46

39.860.526.235.648 – Cynric, kr. Wessex
39.860.526.236.168 – Chlodwig I Merowing, kr. Franków 466-511
39.860.526.236.169 – Clotilda burgundzka
39.860.526.236.176 – Clotochar I Merowing, kr. Neustrii 500-561
39.860.526.236.177 – Ingundis ??
39.860.526.236.178 – Athanagild, kr. Wizygotów
39.860.670.185.472 – Eochaid-Buid McAedan, król Dal Riaty +629
?

pokolenie 47

79.721.052.471.296 – Cerdic king, kr. Sasów Zachodnich
79.721.052.472.336 – Childeryk I Merowing, kr. Franków
79.721.052.472.337 – Basina ??
79.721.052.472.356 – Chilperic, kr. Burgundów +480/490
79.721.052.472.357 – Caretene +506
79.721.340.370.944 – Aedan McGabran, kr. Dal Riaty 532-606

pokolenie 48

159.442.104.944.672 – (Merowech) Meroweusz
159.442.104.944.712 – Gundiok, kr. Burgundów
159.442.104.944.713 – ?? seuwicka
159.442.680.741.888 – Gabran McDomangart +558
159.442.680.741.889 – Lleian of Manau Guotodin

pokolenie 49

318.884.209.889.344 – Chlodio, wódz seuwicki
318.884.209.889.345 – Basina z dyn. kr. Wizygotów ??
318.885.361.483.776 – Domangart McFergus +507
318.885.361.483.777 – Feidelm Fotchain
318.885.361.483.778 – Brychan, kr. Brycheiniog (Walia)

pokolenie 50

637.768.419.778.688 – Pharamond
637.768.419.778.689 – Argotta
637.768.419.778.690 – Waldelphus, kr. Wizygotów
637.770.722.967.552 – Fergus Mor (Wielki) McBrian, kr. Dal Riaty +501

pokolenie 51

1.275.536.839.557.376 – Macromir ca 347-404
1.275.541.445.935.104 – Brian McEochaid-Mugmedon, kr. Airgialla

pokolenie 52

2.551.073.679.114.752 – Clodius +389 (jego przodkowie raczej legendarni)
2.551.082.891.870.208 – Erc McEochaid-Munremar

pokolenie 53

5.102.147.358.229.504 – Dagobert +379
5.102.165.783.740.416 – Eochaid Munremar

pokolenie 54

10.204.294.716.459.008 – Genebald +358

pokolenie 55

20.408.589.432.918.016 – Dagobert +317

pokolenie 56

40.817.178.865.836.032 – Walter +306

pokolenie 57

81.634.357.731.672.064 – Clodius +298

pokolenie 58

163.268.715.463.344.128 – Bartherus 238-272

pokolenie 59

326.537.430.926.688.256 – Hilderych +253

pokolenie 60

653.074.861.853.376.512 – Hunno 137-213

pokolenie 61

1.306.149.723.706.753.024 – Faribert 122-186

pokolenie 62

2.612.299.447.413.506.048 – Chlodomir
2.612.299.447.413.506.049 – Hasilda

pokolenie 63

5.224.598.894.827.012.096 – Macromir
5.224.598.894.827.012.097 – Athildus

pokolenie 64

10.449.197.789.654.024.192 – Odomir

pokolenie 65

20.898.395.579.308.048.384 – Richemer

pokolenie 66

41.796.791.158.616.096.768 – Retherius

pokolenie 67

83.593.582.317.232.193.536 – Antenor

pokolenie 68

167.187.164.634.464.387.072 – Clodomir

LXIX pokolenie

334.374.329.268.928.774.144 – Macromir

LXX pokolenie

668.748.658.537.857.548.288 – Clodius

LXXI pokolenie

1.337.497.317.075.715.096.576 – Francus

LXXII pokolenie

2.674.994.634.151.430.193.152 – Antherius (z) Sicambri
(ostatnie 20 pokoleń jest raczej hipotetycznych, to linia potomków półlegendarnego pierwszego władcy Franków)

Opracowane przez Henryka Grocholskiego, z pomocą:
Dr. Marek Minakowski
Marcin Niewalda – Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich
Oleg Rosowiecki
Członkowie Związku Szlachty Polskiej